• GoHome Professional
novogradnja republika srpska što jeftinije - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • novogradnja republika srpska što jeftinije - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja republika srpska što jeftinije

  • Za upit "novogradnja republika srpska što jeftinije" pronađeno 283 nekretnina - prosječna cijena 2.108 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po cijeni
    • do 110000 KM
    • do 140000 KM (prosječna cijena)
    • do 170000 KM
    • do 1400 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BANJA LUKA, 234.000 KM, 60,00 m2 cca 3900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan novogradnji površine 60 m2 u naselju Petrićevac. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo sa tuš kabinom, dvije spavaće sobe, prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan je smješten u prizemlju u manjoj zgradi koja ne posjeduje lift. Stambeni objekat....

 
 
 
  Kuća, ZABRĐE, 250.000 KM, 50,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem novu kucu,unutra laminati postavljeni,kupatilo postavljeno,izolazija,fasada,struja,voda.Od prostorija soba i kuhinja kupatilo i garaza Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Struja Novogradnja .

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 264.000 KM, 33,00 m2 cca 8000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman sa jednom spavaćom sobom na trećem spratu novogradnje na Jahorini. Ovaj apartman je po mnogo čemu jedinstven! Nalazi se na 3. spratu zgrade od 4. sprata, totalno otvoren dvostrani pogled, neposredno....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 269.800 KM, 71,00 m2 cca 3800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan novogradnji površine 71 m2 u naselju Petrićevac. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo sa tuš kabinom, dvije spavaće sobe, prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, te dvije lođe. Stan je smješten na drugom spratu u manjoj zgradi koja ne posjeduje....

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 275.000 KM, 67,00 m2 cca 4100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.02.2026.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: TREBINJE - POLICE: DVOSOBAN POTPUNO OPREMLJEN STAN U NOVOGRADNJI NA ODLIČNOJ LOKACIJI ; Police .

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 296.600 KM na 286.400 KM dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, JAHORINA, 286.400 KM, 49,00 m2 cca 5850 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.01.2026 - 296.600 KM
15.03.2026 - 286.400 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.01.2026.,

www.realitica.com

Prodaja dvosoban apartman na Jahorini, Velika dvorišta. Zgrada novogradnja i na idealnoj lokaciji, miran dio i potpuno okruzen prirodom. Moderna gradnja, jednostavan pristup. .

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 282.900 KM na 290.300 KM dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 290.300 KM, 73,00 m2 cca 3980 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.11.2025 - 275.400 KM
26.12.2025 - 282.900 KM
20.02.2026 - 290.300 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.11.2025.,

www.realitica.com

PRODAJA - NOVOGRADNJA - TROSOBAN STAN 72,78M2 ; Lazarevo .

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 308.700 KM na 317.100 KM dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 317.100 KM, 82,00 m2 cca 3870 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.11.2024 - 292.000 KM
15.11.2024 - 283.700 KM
05.02.2025 - 292.000 KM
05.11.2025 - 300.400 KM
26.12.2025 - 308.700 KM
20.02.2026 - 317.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.11.2024.,

www.realitica.com

PRODAJA - NOVOGRADNJA - ČETVEROSOBAN STAN 81,58M2 ; Lazarevo .

 
 
 
  Kuća, ČELINAC, 320.000 KM, 178,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Parcela 840 m2, koja graniči sa dvije strane uličnim rasvjetama. Pomoćni objekti radioničkog tipa 40 m2, na parceli industrijska struja, gradsko grijanje, kanalizacija atmosverska i fekaliska. Mogućnost gradnje još jedne kuće ili stambeno poslovnog objekta dimenzija 38x13 m2 (494....

 
 
 
  Kuća, VELIKA, 335.000 KM, 380,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

KUĆA SE NALAZI U NEPOSREDNOJ BLIZINI VELIKE PLAŽE U ULCINJU, DIMENZIJA JE 9 × 18, U PRIZEMLJU SE NALAZI VELIKA GARAŽA ZA 4 AUTA, SOBA, KUHINJA, OSTAVA, TRI SOBE I KUPATILO, NA SPRAT SE NALAZI VELIKA TARASA 55M2, APARTMAN SA KUPATILOM, DVIJE SOBE, KUPATILO I DNEVNI BORAVAK Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 340.000 KM, 243,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju porodična kuća u Trnu, Banja Luka, ukupne površine 243m2 na placu od 8 ari (800m2). Kuća je kompletno nameštena, poseduje veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, 4 prostrane spavaće sobe, dva luksuzno opremljena kupatila, garažu sa dva parking mesta i automatskim....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 345.000 KM, 150,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 400.400 KM, 197,00 m2 cca 2030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2024.,

www.realitica.com

Odličan komforan dvoetažni stan od 198 kvadrata, novogradnja sa garažnim parking mjestom od 12m2. Na prvoj etaži se nalazi ulazni hodnik sa WC-om za goste, velika master spavaća soba sa gardaroberom i kupatilom, prostrani dnevni boravak sa balkonom i dvostranom orijentacijom, izdvojena....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, Nova Varoš, 410.000 KM, 165,00 m2 cca 2490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.04.2022.,

www.nekretnine.ba

rodaju luksuzno namješten dvoetažni stan u centru grada – Prvog krajiškog korpusa. Stan je površine 165 m2, smješten na trećem spratu. U potpunosti namješten stan koji odiše dozom luksuza i stila. Strukturu stana čine hodnik, tri spavaće sobe, dva dnevna boravka, kuhinja, četiri kupatila,....

 
 
 
  Kuća, BREZIK, 440.000 KM, 55,00 m2 cca 8000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca je novije gradnje, kvadratura pruzemlja je 55m2, tako isto je i potkrovlje. Uknjiženje i papiri su uredno urađeni.. Obezbeđen je priključak struje, vode i kanalizacije. Postavljena je PVC stolarija, struja i voda su razvedeni i u prizemlju i u potkrovlju. Zidovi su unutra omalterisani....

 
 
 
  Kuća, PALE, 470.000 KM, 360,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.09.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi na predivnoj lokaciji okruzena planinama Jahorinom i Romanijom. U prizemlju se nalazi otvoreni dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom površine 75m sa kaminom na drva izlazom na veliku terasu. Jedan zid je potpuno u staklu odakle se pruga predivan pogled ka Jahorini......

 
 
 
  Poslovni prostor, JEZERA, 482.000 KM, 126,84 m2 cca 3800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.09.2025.,

www.tknekretnine.ba

Prodaje se poslovni prostor uknjižene površine 126,84 m². Nalazi se u prizemlju stambeno-poslovne zgrade “Slana Banja”, u ulici Srpska varoš, u naselju Centar. U neposrednoj blizini nalaze se Panonska jezera i restorani “Tenis” i Zlatnik”, a u krugu od cca. 500 metara se nalaze MUP....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, Kovačići, 500.000 KM, 711,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Poalovno-stambeni objekat 711 m2 u centru Banjaluke, na atraktivnoj lokaciji, blizina svih bitnih sadržaja, sportskih, kulturnih, administrativnih. Suteren i prizemlje 240 m2 poslovni prostor sa 4 parking mjesta ispred prostora, prvi sprat dva dvosobna stana od 60 i 58 m2, drugi i....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 530.000 KM, 110,00 m2 cca 4820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan poseduje veliku dnevnu sobu sa lepim pogledom na most Veneciju i Vrbas. Iz dnevne sobe se ulazi u malo predsoblje od kojeg odlaze radna soba, spavaca soba, kupatilo i vešeraj. Radna soba i spavaca soba izlaze na terasu sa pogledom na ulicu Gavre Vuckovica i most Veneciju. Uz....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 540.000 KM, 280,00 m2 cca 1930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Nova kuća u Srpcu 280m2, vrhunska termoizolacija, španska i italijanska keramika, sa dvorišnim objektima 100m2 (ladara, garaža i dr.), ogradjeno dvorište 3800m2. Izdvojen poslovni objekat 100m2, na glavnom putu Srbac-Banja Luka, odličan za radnju ili poslovni prostor, sa dodatnim....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 585.000 KM, 440,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

ZA PRODAJU: Luksuzna kuća u Banja Luci OBNT prodaje luksuznu kuću novije gradnje u naselju Ada. Površina kuće je 440 m2. Podijeljena je u 4 etaže jednakih površina. U podrumu kuće nalazi se garaža sa dva parking mjesta, kotlovnica, toalet, ostava i jedna soba za različite namjene.....

 
 
 
  Kuća, IVANICA, 600.000 KM, 165,00 m2 cca 3640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem vilu 165 m2 sa tri sobe i pripadajucim kupatilima bazenom 36 m2.. jacuzzi 6 m2.. kamin prostorom.. pomocnom prostorijom komplet namjestajem i svim potrebnim za primanje gostiju Nekretnina posjeduje Balkon Struja Namješten Novogradnja Parking Klima Kablovska TV Internet....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, Kovačići, 630.000 KM, 90,00 m2 cca 7000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Valero Commerial Real Estate prodaje ekskluzivno trosoban stan od 90 m2 u vrhunskoj Novogradnji. Stan se nalazi na jednoj od TOP lokacija (kod TC Emporium) u Banja Luci i odmah je useljiv. Postoji mogućnost kupovine garažnog mjesta. Objekat ima vlastitu kotlovnicu ali i mogucnost....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 650.000 KM, 360,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u Gradisci, tacnije Troseljii na nekoliko kilometara od jezera i poznatog lovista Bardaca, 8 km od granice sa Hrvatskom, i 10 km od aerodroma u Mahovljanima. Pogodno za uzgoj voca i povrca. Kuca je sagradjena u duplexu pa je pogodna za zivot i vise familija. Pored same....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 690.000 KM, 720,00 m2 cca 960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Na magistralnom putu Banja Luka- Teslic, rijeka Vrbanja 30m (dijeli ih magistralni put), Kompletno zavrseno 460m2 stabeno poslovnog dijela jos 260m2 je u izgradnji-zavrsetak avgust 2010g, stepenice i terasa od 280m2 pokrivena granitom, unutrasnje stepenice drvo, bukov parket, termo....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, 705.000 KM, 141,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.10.2024.,

www.nekretnine.ba

Komplet opremljen prostor Podno grijanje Dva WC Klimatizacija Ventilacija Ulaz sa dvije strane objekta Telefon 065 583 903 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Novogradnja Parking Klima Kablovska TV Internet Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 950.000 KM, 960,00 m2 cca 990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

960m2, dvospratnica+ potkrovlje, novogradnja, opremljen ugostiteljski objekat, 900m2 zemljista-okucnice, cijena po dogovoru! Nekretnina posjeduje Balkon Voda Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, CERNICA, 1.000.000 KM, 100,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca iza hotela Bristol u centru Mostara sa predivnim pogledom na Neretvu i bastom .2011 god adaptirana.Za sve informacije zvati na tel 066 746 202 ili slati poruke na mail tesanovicp@gmail.com Nekretnina posjeduje Balkon Kanalizacija Telefonski priključak Struja Novogradnja Nedavno....

 
 
 
  Poslovni prostor, MAHALA, 1.100.000 KM, 500,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

U Centru Bihaca prodajem Stambeno poslovni objekat poslovni prostor 160m² gdje je bio nekadasnji Nekerman dva odvojena stana uz kucu je i garaza 8x6 ujedno je i kotlovnica i ispod lokala podrum 50m² Kuca ima i odvojenu vas kuhinju u drugom podrumu. Zemljiste 2.000m² i prije godinu....

 
 
 
  Poslovni prostor, GLAMOČANI, 1.150.000 KM, 720,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stambeno poslovni objekat sa razrađenim biznisom veličine 720 m2 na placu veličine 1200 m2 u industrijskoj zoni u Glamočanima kod Banja Luke i Laktaša. Prizemlje se sastoji od prodajnog dijela od 50 m2 i skladišnog dijela od oko 190 m2. Površina prvog sprata je 240 m2 i....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 3.000.000 KM, 600,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Valero Commercial Real Estate prodaje ekskluzivno za klijenta luksuznu Vilu sa pomoćnim objektom za osoblje, ukupne površine 600 m2. Vila sa bazenom i kompletno namještena nalazi se na izuzetno sigurnoj i mirnoj lokaciji na samoj obali Vrbasa. Ova nekretnina je jedna od najluksuznijih....

 
 
 
  Kuća, ČIRKIN POLJE, 3.360.000 KM, 280,00 m2 cca 12000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca u Prijedoru, naselje Cirkin Polje, Brace Vujicica 33 spratnica, 280m², okucnica 625m², jedan ulaz, dva sanitarna cvora, gradjena 1982.godine, useljivo prizemlje i sprat djelimicno, potkrovlje nezavrseno, tarasa 20m², pored kuce se nalazi pomocni zidani objekat (supa i ostava),....

 
 
 
  Kuća, MILJKOVAC, 3.500.000 KM, 350,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kuca nove gradnje .sa rehao pvc stlarijom.sarazvedenom srujom i omalterisana iznutra.uz kuci se jos nalazi starija ljetna kuhinja.kuca se nalazi na 6 duluma zemnje na kojoj jos ima izgraden objekat-stala.namjenjena za uzgoj stoke .sa prikljucenom vodom i strujom .pojilicama i bojlerom....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOTOR, Na upit, 45,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2021.,

www.nekretnine.ba

Na odličnoj lokaciji u Dobroti prodajem jednosoban stan 45m2.Stan ima divan pogled na more. Udaljen je samo 2minuta pješke od školskog centra,super marketa,apoteke i 3 minuta vožnje do staroga grada. Vrhunski kvalitet u modernoj novogradnji za sve potrebe modernoga življenja u savršeno....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, Na upit, 50,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.10.2022.,

www.indomio.ba

NOVO U PONUDI! Banja Luka, Centar, Ugao ulica Vase Pelagića i Bana Dr. Todora Lazarevića. NOVOGRADNJA – Predstavljamo stanove u izgradnji od 50 m2 do 83 m2 – po strukturi: garsonjere, dvosobni i trosobni stanovi u stambeno poslovnom komplexu “Siti mol”. Centralno grijanje je gradska....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, Kovačići, Na upit, 132,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem poslovni prostor u suterenu,Bijeljina CIJENA: 900 KM po m2 / 450 po m2 + Klikni za prikaz,60 m2 - Sadrži svu dokumentaciju, - Poslovni prostor ima 3 kancelarije, mokri čvor, čajna kuhinja, poseban ulaz. - Pogodno za razne namjene. LOKACIJA: - U centru Bijeljine: Atinska 25....