• GoHome Professional
novogradnja republika srpska što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • novogradnja republika srpska što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja republika srpska što veće

  • Za upit "novogradnja republika srpska što veće" pronađeno 283 nekretnina - prosječna cijena 2.108 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po cijeni
    • do 110000 KM
    • do 140000 KM (prosječna cijena)
    • do 170000 KM
    • do 1400 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

  Zemljište, BOSANSKA GRADIŠKA, Na upit, 10000,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju 6 gradevinskih placeva razlicitih površina od 1300-2000 kvadratnih metara koji su medusobno povezani, tako da postoji mogucnost formiranja velike gradevinske parcele površine oko 10 000 metara kvadratnih. Zemljište se nalazi na 1500 metara udaljenosti od granicnog prelaza....

 
 
 
  Zemljište, OKOLICA, 52.986 KM, 8831,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.10.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem proizvodno-poslovni kompleks u funkciji. Ukupna površina parcele je 18 664 m2; ukupna površina poslovnog prostora je 8831 m2. Predmet prodaje su sljedeće nekretnine koje dijele pristup: 1. **Hala A** - Neto korisna površina: 1 281 m2, od čega 997 m2 proizvodnog pogona. -....

 
 
 
  Poslovni prostor, DERVENTA, Na upit, 4630,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

U pitanju je poslovni objekat, koji se sastoji od kancelarijskog i skladišnog/proizvodnog prostora. Objekat se nalazi u Derventi, u industrijskoj zoni, vidljiv direktno sa magistralnog puta prema Banja Luci. Nalazi se na 25 km od graničnog prijelaza Brod. Na objektu je stavljena nova....

 
 
 
  Zemljište, BOSANSKI ŠAMAC, Na upit, 2703,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem građevinsko zemljište s kućom (novogradnja) i okućnicom, odmah uz glavnu cestu. Kuća je izgrađena početkom 2020. godine, ima 47 m2, okućnica je 500 m2 i zemljište je 2156 m2, dakle sveukupno 2703 m2. Kuća nije namještena, dakle nema namještaj osim sudopera i sanitarija. Zemljište....

 
 
 
  Poslovni prostor, POLJICE, Na upit, 1919,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Poslovno-proizvodni objekat je lociran u Poljicu, općina Maglaj, neposredno uz magistralni put M-17 na relaciji Zenica-Maglaj-Doboj i na udaljenosti 2 km od grada Maglaja, odnosno cca 1 km od ulazne sjeverne petlje u grad Maglaj. Objekat je izgrađen 2004. godine na zemljištu ukupne....

 
 
 
  Poslovni prostor, GLAMOČANI, Na upit, 1300,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

poslovni prostor 24x24m2 visina 7m,4 utovarno istovarne rampe,4 kancelarije ukupno 24x8m2,garderoba,cajna kuhinja 4 mokra cvora,4 stana po 100m2,balkona 60m2,stanovi su potpuno odvojeni,kuhinja za radnike 40m2,pomocnog skladisnog prostora 150m2,4 garazna mjesta, kruzni tok za kamionski....

 
 
 
  Zemljište, BOSANSKA GRADIŠKA, Na upit, 1000,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.11.2020.,

www.nekretnine.ba

Placevi su stanbeno poslovni ( Kanalizacija,voda,struja,telefon,internet,rasvijeta...) urbanom dijelu grada kod bazena.Vlasinstvo su 1 kroz 1 Sve info.na tel: 065 435 033 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Novogradnja Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 950.000 KM, 960,00 m2 cca 990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

960m2, dvospratnica+ potkrovlje, novogradnja, opremljen ugostiteljski objekat, 900m2 zemljista-okucnice, cijena po dogovoru! Nekretnina posjeduje Balkon Voda Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, BOSANSKI NOVI, Na upit, 930,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Poslovni objekat ( stambeni) novo izgradjen u nezavrsenom stanju. Kvadratura 930m², poslovnim prostorom za restoran oko 389m² na parceli od oko 2000m² uz samu magistralnu cestu M14, Od centra Novog Grada udaljeno 2,5km, duzina objekta 35m sa 13,5m Na samoj obali rijeke Une duzina....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 690.000 KM, 720,00 m2 cca 960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Na magistralnom putu Banja Luka- Teslic, rijeka Vrbanja 30m (dijeli ih magistralni put), Kompletno zavrseno 460m2 stabeno poslovnog dijela jos 260m2 je u izgradnji-zavrsetak avgust 2010g, stepenice i terasa od 280m2 pokrivena granitom, unutrasnje stepenice drvo, bukov parket, termo....

 
 
 
  Poslovni prostor, GLAMOČANI, 1.150.000 KM, 720,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stambeno poslovni objekat sa razrađenim biznisom veličine 720 m2 na placu veličine 1200 m2 u industrijskoj zoni u Glamočanima kod Banja Luke i Laktaša. Prizemlje se sastoji od prodajnog dijela od 50 m2 i skladišnog dijela od oko 190 m2. Površina prvog sprata je 240 m2 i....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, Kovačići, 500.000 KM, 711,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Poalovno-stambeni objekat 711 m2 u centru Banjaluke, na atraktivnoj lokaciji, blizina svih bitnih sadržaja, sportskih, kulturnih, administrativnih. Suteren i prizemlje 240 m2 poslovni prostor sa 4 parking mjesta ispred prostora, prvi sprat dva dvosobna stana od 60 i 58 m2, drugi i....

 
 
 
  Poslovni prostor, BOSANSKA GRADIŠKA, Na upit, 650,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 3.000.000 KM, 600,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Valero Commercial Real Estate prodaje ekskluzivno za klijenta luksuznu Vilu sa pomoćnim objektom za osoblje, ukupne površine 600 m2. Vila sa bazenom i kompletno namještena nalazi se na izuzetno sigurnoj i mirnoj lokaciji na samoj obali Vrbasa. Ova nekretnina je jedna od najluksuznijih....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, Na upit, 600,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Poslovni objekat cca 600m2 opis:prizemlje 77m2 pp+205m2 hala, sprat 88m2 kancelarije,potkrovlje 88m2 stambeni prostor i pomocni objekat od 140m2 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Klima Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, MAHALA, 1.100.000 KM, 500,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

U Centru Bihaca prodajem Stambeno poslovni objekat poslovni prostor 160m² gdje je bio nekadasnji Nekerman dva odvojena stana uz kucu je i garaza 8x6 ujedno je i kotlovnica i ispod lokala podrum 50m² Kuca ima i odvojenu vas kuhinju u drugom podrumu. Zemljiste 2.000m² i prije godinu....

 
 
 
  Zemljište, NOVO NASELJE, Na upit, 500,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Ivanica, novo turističko naselje , smješteno je na visovima iznad Dubrovčke rivijere, u Bosni i Hercegovini, na samoj granici između F Bosne i Hercegovine i Hrvatske,sa kojeg se pruža prelijep panoramski pogled na more od Dubrovnika do Cavtata. Ovim projektom obuhvaćena je površina....

 
 
 
  Poslovni prostor, BOSANSKA GRADIŠKA, Na upit, 500,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanbeno-poslovni objekat se nalazi na magistralnom putu Gradiska-Banja Luka i vlasnistvo je 1/1,posjeduje upotrebnu dozvolu za lokale koji nisu koristeni i namjesteni su.Na spratu i u potkrovlju se nalaze dva namjestena stana,parking je asfaltiran i posjeduje jos 800m2 zemlje(baste)iza....

 
 
 
  Apartman, OBROVAC, Na upit, 490,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Na moru, pored Zadra u naselju Karin prodaju se apartmani 150m udaljeni od mora i gradske plaže. Pet apartmana su u roh bau stanju, dok je jedan apartman završen i useljiv. Svaki apartman je sa savršenim pogledom na more i okućnicom s mediteranskim biljem, te parking prostorom. Stvorite....

 
 
 
  Kuća, POTOČANI, Na upit, 474,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem nedovršenu kuću kod Jelaha ( Potočani ). Kuća se nalazi na parceli od 474 m2 1/1. Veličina kuće 9.50×8.00,prizemlje i visoko potkrovlje. Postavljena vanjska stolarija i garažna vrata. Cijena 50.000 Euro Informacije na telefon 015225874199 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 585.000 KM, 440,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

ZA PRODAJU: Luksuzna kuća u Banja Luci OBNT prodaje luksuznu kuću novije gradnje u naselju Ada. Površina kuće je 440 m2. Podijeljena je u 4 etaže jednakih površina. U podrumu kuće nalazi se garaža sa dva parking mjesta, kotlovnica, toalet, ostava i jedna soba za različite namjene.....

 
 
 
  Kuća, DERVENTA, Na upit, 440,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca sa 6 stanova / 17 soba. Novogradnja. Moguca pojedinacna prodaja. Useljivo odmah. Cijenu dogovaramo iskljucivo pri pregledu nekretnine. Sve informacije na +385917818136 - +3876694+3859178181360522 - +38761447840 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, Na upit, 430,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

House for sale 11x10 and other 7.5x7m on a plot of 500 sq. 11x10m house on the first floor with a deep loft, 330 square meters of living space, a second house and deep house 7.5x7m attic 100m sq of living space, plus a terrace of 71m square, with balcony, garage and storage room of....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 170.000 KM, 420,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na površini od 500m2 nalaze se dve kuće. Velika kuća je površine 300m2. Od toga je 100m2 lokal, a ostalih 200m2 stambeni prostor. Prvi stambeni sprat ima kuhinju, veliku dnevnu sobu, spavaću sobu i kupatilo. Sve kompletno uredjeno. Drugi sprat ima dve spavaće sobe, veliku dnevnu sobu....

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, Na upit, 420,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.02.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u centru Laktaša.Iznutra je omalterisana, uvedena struja i voda, ugrađena stolarija ( spolja aluminijum,unutra drvo - hrast ). Može zamjena za stan u Beogradu ili Banja Luci. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Novogradnja....

 
 
 
  Poslovni prostor, MRKONJIĆ GRAD, Na upit, 420,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuca je bez fasade unutra je sve sredeno sve po njemackom styndardu cak visina 290 prvi sprat dva stana poslovnog karakteta po 70 kvadrata druga dva po 140 lux parket nesto neobicno Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja....

 
 
 
  Poslovni prostor, PRIJEDOR, Na upit, 390,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

novogradnja euro cool Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Video nadzor .

 
 
 
  Kuća, VELIKA, 335.000 KM, 380,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

KUĆA SE NALAZI U NEPOSREDNOJ BLIZINI VELIKE PLAŽE U ULCINJU, DIMENZIJA JE 9 × 18, U PRIZEMLJU SE NALAZI VELIKA GARAŽA ZA 4 AUTA, SOBA, KUHINJA, OSTAVA, TRI SOBE I KUPATILO, NA SPRAT SE NALAZI VELIKA TARASA 55M2, APARTMAN SA KUPATILOM, DVIJE SOBE, KUPATILO I DNEVNI BORAVAK Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, TREBINJE, Na upit, 375,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, PALE, 470.000 KM, 360,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.09.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi na predivnoj lokaciji okruzena planinama Jahorinom i Romanijom. U prizemlju se nalazi otvoreni dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom površine 75m sa kaminom na drva izlazom na veliku terasu. Jedan zid je potpuno u staklu odakle se pruga predivan pogled ka Jahorini......

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 650.000 KM, 360,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u Gradisci, tacnije Troseljii na nekoliko kilometara od jezera i poznatog lovista Bardaca, 8 km od granice sa Hrvatskom, i 10 km od aerodroma u Mahovljanima. Pogodno za uzgoj voca i povrca. Kuca je sagradjena u duplexu pa je pogodna za zivot i vise familija. Pored same....

 
 
 
  Kuća, MILJKOVAC, 3.500.000 KM, 350,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kuca nove gradnje .sa rehao pvc stlarijom.sarazvedenom srujom i omalterisana iznutra.uz kuci se jos nalazi starija ljetna kuhinja.kuca se nalazi na 6 duluma zemnje na kojoj jos ima izgraden objekat-stala.namjenjena za uzgoj stoke .sa prikljucenom vodom i strujom .pojilicama i bojlerom....

 
 
 
  Kuća, ROGATICA, 180.000 KM, 350,00 m2 cca 510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.09.2022.,

www.nekretnine.ba

NA PRODAJU Poslovni stambeni objekat Površina 350m2 Plac 500m2 Godina gradnje 2020. Godine Unutrašnji radovi kompletno završeni, rađeno izuzetno kvalitetnim materijalima Centralno grijanje kombinacija pellet/drvo-ugalj Stolarija PVC, a prva etaža aluminijumska 3 mokra čvora Kneza....

 
 
 
  Poslovni prostor, BOSANSKA GRADIŠKA, Na upit, 350,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

065/ 685-102 STAMBENO POSLOVNI OBJEKAT POSLOVNI PROSTOR - 314,10 m2 STAMBENI PROSTOR - 342,16 m2 POTKROVLJE - 343.35 m2 ZEMLJISTE - 2178 m2 Sve je ogradjeno Pogodno za iznajmljivanje skladista, stanovanje, staracki dom, proizvodni pogon, vrtic Nekretnina posjeduje Balkon Novogradnja....

 
 
 
  Poslovni prostor, BOSANSKA GRADIŠKA, 120.000 KM, 300,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću ili zasebno 2 stana i poslovni prostor u sklopu kuće. Stambeno -poslovni objekat na Senjaku, ul."Vidovdanska",preko puta stambenih zgrada. Spratnica 12mx7,5m.Voda i kanalizacija, uplaćeno. Lokacija odlična. Kuća posjeduje odobrenje za građenje za stambeni i poslovni....

 
 
 
  Kuća, RAKOVICA, 130.000 KM, 300,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

SVE INFORMACIJE NA BROJ 38762612812 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, MODRIČA, 165.000 KM, 300,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

KUCA JE NOVA GRADJENA 2007god, NIKO NIJE ZIVIO U NJOJ. SVA DOKUMENTACIJA UREDNA URBANISTICKA SAGLASNOST, GRADJEVINSKA DOZVOLA, UPOTREBNA DOZVOLA ZA KOMPLETAN OBJEKAT. PRIKLJUCENA DVA PRIKLJUCKA STRUJE I DVA PRIKLJUCKA VODE ZA STAMBENI I POSLOVNI PROSTOR. PLAC 350M2, CIJENA 165000KM....

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, Na upit, 300,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.08.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuca na Jezeru. Lokacija izuzetna. Pislovno stambeni objekat. Potrebno jos ulozit sredstva do zavrsetka objekta. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKI BROD, Na upit, 300,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u G Klakaru gradjena pocetkom 80tih godina veoma kvalitetno. Ne zivi se u njoj i prodaje se jako povoljno. Ima sve pratece objekte, plus jos dosta prvoklasnog zemljista u neposrednoj blizini kuce. Obratiti se na telefon +381/63 7411-811 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon....

 
 
 
  Kuća, MODRIČA, Na upit, 300,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću sa velikim poslovnim prostorom predviđen za restoran,obijekat se može koristiti kao hotel ili motel jer se nalazi pored magistralnog puta Doboj- Modriča. Obijekat se prodaje radi finansiskih problema. Moguća kompenzacija ili zamijena za stan ili nešto drućo molim ponudu.....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, Na upit, 300,00 m2