• GoHome Professional
pala cijena što skuplje - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • pala cijena što skuplje - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cijena što skuplje

  • Za upit "pala cijena što skuplje" pronađeno 133 nekretnina - prosječna cijena 2.971 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 180000 KM
    • do 230000 KM (prosječna cijena)
    • do 280000 KM
    • do 2300 KM/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-12%

Promjena cijene sa 41.000 KM na 35.900 KM dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, BOSANSKA GRADIŠKA, 35.900 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.05.2025 - 61.600 KM
26.12.2025 - 41.000 KM
06.05.2026 - 35.900 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.05.2025.,

www.realitica.com

NA PRODAJU – Zemljište 4638 m2 – Dubrave, Gradiška ; Dubrave .

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 35.000 KM na 31.000 KM dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, SULJIĆI, 31.000 KM, 1707,00 m2 cca 20 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.09.2025 - 70.000 KM
03.12.2025 - 58.000 KM
11.02.2026 - 54.000 KM
06.03.2026 - 40.000 KM
20.03.2026 - 35.000 KM
01.04.2026 - 31.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.09.2025.,

www.realitica.com

SNIŽENO ; Suljići Bb .

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 32.900 KM na 28.900 KM dana 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PRIJEDOR, 28.900 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
30.07.2025 - 38.900 KM
31.01.2026 - 32.900 KM
02.05.2026 - 28.900 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.07.2025.,

www.vhs-nekretnine.com

Na prodaju plac 11000m2 u Rasavcima.. Zemljište je sa šumom ( grab i bukva ) .

 
 
 
 
-19%

Promjena cijene sa 32.000 KM na 26.000 KM dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, BOSANSKA GRADIŠKA, 26.000 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.06.2024 - 32.000 KM
22.02.2026 - 26.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.06.2024.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: ; Vrbaška .

 
 
 
 
-19%

Promjena cijene sa 27.000 KM na 22.000 KM dana 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, SARAJEVO, 22.000 KM, 3704,00 m2 cca 10 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.01.2025 - 32.000 KM
05.06.2025 - 27.000 KM
02.04.2026 - 22.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.12.2024.,

www.indomio.ba

TOP NEKRETNINE d.o.o. Sarajevo (Broj u registru posrednika FMT: 23/2022) oglašava za prodaju zzemljište uknjižene površine 3.704m2 sa asflatiranim prilaznim putem, Umoljani, Bjelašnica, općina Trnovo. Kontakt Naida Ćerimagić Agent za nekretnine Mob: +387 61 903 569 E-mail: naida@topnekretnine.ba....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 22.000 KM na 20.000 KM dana 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PRIJEDOR, 20.000 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.07.2025 - 24.000 KM
31.01.2026 - 22.000 KM
02.05.2026 - 20.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.vhs-nekretnine.com

Na prodaju plac 1922m2, u naselju Gomjenica, pored asfaltnog puta za Tomašicu. .

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 16.000 KM na 14.500 KM dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PRIJEDOR, 14.500 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.12.2025 - 16.000 KM
06.05.2026 - 14.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.12.2025.,

www.vhs-nekretnine.com

Na prodaju plac kvadrature 565m2 koji se nalazi na putu Prijedor Ljubija u naselju Hambarine, Prijedor. .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 127-133 (od ukupno 133)

<< <1 2 3 4> >>