• GoHome Professional
pala cijena što skuplje 60 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cijena što skuplje 60 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cijena što skuplje 60 m2

  • Za upit "pala cijena što skuplje 60 m2" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 2.789 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 170000 KM
    • do 210000 KM (prosječna cijena)
    • do 260000 KM
    • do 2100 KM/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • useljiva
    • opremljen
    • balkon
    • lođa
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-15%

Promjena cijene sa 465.000 KM na 395.000 KM dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Marijin Dvor, 395.000 KM, 55,00 m2 cca 7180 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 475.000 KM
15.04.2026 - 465.000 KM
05.05.2026 - 395.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 420.000 KM na 390.000 KM dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KOVAČIĆI, 390.000 KM, 64,00 m2 cca 6090 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.10.2025 - 420.000 KM
28.03.2026 - 390.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.10.2025.,

www.embra.ba

.

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 325.000 KM na 299.000 KM dana 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 299.000 KM, 65,00 m2 cca 4600 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.02.2026 - 325.000 KM
07.03.2026 - 299.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'pala cijena što skuplje 60 m2'
150.000 KM
129.300 KM
120.000 KM
 
-5%

Promjena cijene sa 291.500 KM na 276.100 KM dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Centar, 276.100 KM, 55,00 m2 cca 5020 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 291.500 KM
27.03.2026 - 276.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.realitica.com

Prodajemo dvosoban stan odličnog rasporeda u novijoj zgradici na Šipu.Riječ je o stanu koji s lođom ima 55 kvadrata. Nalazi se na mansardi/trećem spratu. Trostrano je orijentiran i izuzetno svijetao, a čine ga ulazni hodnik, dnevni boravak povezan s komfornom kuhinjom s trpezarijom,....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 200.000 KM na 190.000 KM dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, TREBINJE, 190.000 KM, 60,00 m2 cca 3170 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.02.2026 - 200.000 KM
08.03.2026 - 190.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.02.2026.,

www.realitica.com

Vikend kuća sa imanjem – Grab (Trebinje) ; Grab .

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 164.000 KM na 154.600 KM dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SOKOLAC, 154.600 KM, 60,00 m2 cca 2580 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.03.2026 - 164.000 KM
17.04.2026 - 154.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju porodična kuća u naselju Sokolac, Bihać, smještena na parceli ukupne površine 401m2. Kuća je prvobitno uplanjena na 60 m2, ali je naknadno proširena na spratnost P+Pk, tlocrtnih dimenzija 11,50 x 7,70 m, sa vanjskim stepeništem dimenzija 0,90 x 5,40 m. Uz stambeni objekat....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 148.400 KM na 142.000 KM dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, LAKTAŠI, 142.000 KM, 60,00 m2 cca 2370 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.08.2025 - 163.600 KM
19.11.2025 - 158.000 KM
21.11.2025 - 148.400 KM
10.04.2026 - 142.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.08.2025.,

www.realitica.com

? Na prodaju – Vikendica Iris (Jablan, Laktaši) ; Jablan .

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 129.000 KM na 126.000 KM dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BRČKO, 126.000 KM, 58,00 m2 cca 2170 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.04.2025 - 133.000 KM
25.04.2025 - 132.998 KM
11.07.2025 - 129.000 KM
08.03.2026 - 126.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.04.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Trosoban stan koji se nalazi na trećem spratu površine 58m2. Stan se satoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, tri sobe, hodnika i kupatila. Stan je opremljen, PVC stolarijom, centralnim etažnim grijanjem i protuprovalnim vratima. Preko čitavog stana se prostire velika terasa koja ima....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 128.300 KM na 123.100 KM dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BRČKO, 123.100 KM, 61,00 m2 cca 2020 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.11.2025 - 128.300 KM
13.03.2026 - 123.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2025.,

www.realitica.com

Namješten dvosoban stan površine 60,24 m2, na II spratu stambene zgrade. .

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 125.000 KM na 120.000 KM dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BRČKO, 120.000 KM, 60,00 m2 cca 2000 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.11.2025 - 125.000 KM
13.03.2026 - 120.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten dvosoban stan površine 60,24 m2, na III spratu stambene zgrade. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, uvučene kuhinje, dvije spavaće sobe, hodnika, i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnim etažnim grijanjem na struju i kvalitetnim sanitarijama.....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 123.100 KM na 112.900 KM dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BRČKO, 112.900 KM, 60,00 m2 cca 1880 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 123.100 KM
01.04.2026 - 112.900 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.realitica.com

Namješten dvoetažni stan površine 60m2. .

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 120.000 KM na 110.000 KM dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BRČKO, 110.000 KM, 60,00 m2 cca 1830 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 120.000 KM
01.04.2026 - 110.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten dvoetažni stan površine 60m2. Prva etaža se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom I stubišta za drugu etažu koja se sastoji od dvije sobe od kojih jedna ima izlaz na zatvorenu terasu, kupatila i hodnika. Stan je opremljen PVC stolarijom sa roletnama, klima uređajem, laminatima,....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 112.800 KM na 107.700 KM dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BRČKO, 107.700 KM, 61,00 m2 cca 1770 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.02.2026 - 112.800 KM
13.03.2026 - 107.700 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Namješten dvosoban stan površine 61m2. .

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 110.000 KM na 105.000 KM dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BRČKO, 105.000 KM, 61,00 m2 cca 1720 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.02.2026 - 110.000 KM
13.03.2026 - 105.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten dvosoban stan površine 61m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom I izlazom na terasu, dvije sobe, kupatila, hodnika I ostave. Stan se nalazi na V spratu, potrebna je manja adaptacija stana. Stan je opremljen sa drvenom stolarijom, laminatima, grijanje na struju.....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 107.700 KM na 104.700 KM dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BRČKO, 104.700 KM, 60,00 m2 cca 1750 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.11.2025 - 107.700 KM
27.02.2026 - 104.700 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.11.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju je kompletno namješten dvosoban stan površine 60 m2, smješten na šestom spratu stambene zgrade. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene kuhinje, dvije spavaće sobe, kupatila, hodnika i balkona koji pruža ugodan prostor za odmor. Opremljenost: PVC stolarija, Etažno....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 15)