• GoHome Professional
pala cijena što skuplje 60 m2 opremljen - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cijena što skuplje 60 m2 opremljen - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cijena što skuplje 60 m2 opremljen

  • Za upit "pala cijena što skuplje 60 m2 opremljen" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 1.928 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 150000 KM
    • do 190000 KM (prosječna cijena)
    • do 220000 KM
    • do 1900 KM/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • 3.sprat
    • namješten
    • klima
    • terasa
    • za adaptaciju
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-2%

Promjena cijene sa 129.000 KM na 126.000 KM dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BRČKO, 126.000 KM, 58,00 m2 cca 2170 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.04.2025 - 133.000 KM
25.04.2025 - 132.998 KM
11.07.2025 - 129.000 KM
08.03.2026 - 126.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.04.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Trosoban stan koji se nalazi na trećem spratu površine 58m2. Stan se satoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, tri sobe, hodnika i kupatila. Stan je opremljen, PVC stolarijom, centralnim etažnim grijanjem i protuprovalnim vratima. Preko čitavog stana se prostire velika terasa koja ima....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 125.000 KM na 120.000 KM dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BRČKO, 120.000 KM, 60,00 m2 cca 2000 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.11.2025 - 125.000 KM
13.03.2026 - 120.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten dvosoban stan površine 60,24 m2, na III spratu stambene zgrade. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, uvučene kuhinje, dvije spavaće sobe, hodnika, i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnim etažnim grijanjem na struju i kvalitetnim sanitarijama.....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 125.000 KM na 120.000 KM dana 12.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BRČKO, 120.000 KM, 61,00 m2 cca 1970 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.11.2025 - 125.000 KM
12.03.2026 - 120.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2025.,

www.indomio.ba

Namješten dvosoban stan površine 60,24 m2, na II spratu stambene zgrade. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, uvučene kuhinje, dvije spavaće sobe, hodnika, i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnim etažnim grijanjem na struju i kvalitetnim sanitarijama.....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 120.000 KM na 110.000 KM dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BRČKO, 110.000 KM, 60,00 m2 cca 1830 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 120.000 KM
01.04.2026 - 110.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten dvoetažni stan površine 60m2. Prva etaža se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom I stubišta za drugu etažu koja se sastoji od dvije sobe od kojih jedna ima izlaz na zatvorenu terasu, kupatila i hodnika. Stan je opremljen PVC stolarijom sa roletnama, klima uređajem, laminatima,....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 110.000 KM na 105.000 KM dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BRČKO, 105.000 KM, 61,00 m2 cca 1720 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.02.2026 - 110.000 KM
13.03.2026 - 105.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten dvosoban stan površine 61m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom I izlazom na terasu, dvije sobe, kupatila, hodnika I ostave. Stan se nalazi na V spratu, potrebna je manja adaptacija stana. Stan je opremljen sa drvenom stolarijom, laminatima, grijanje na struju.....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)