• GoHome Professional
pala cijena što skuplje 60 m2 opremljen namješten - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cijena što skuplje 60 m2 opremljen namješten - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cijena što skuplje 60 m2 opremljen namješten

  • Za upit "pala cijena što skuplje 60 m2 opremljen namješten" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 1.846 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 140000 KM
    • do 180000 KM (prosječna cijena)
    • do 210000 KM
    • do 1800 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 125.000 KM na 120.000 KM dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BRČKO, 120.000 KM, 60,00 m2 cca 2000 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.11.2025 - 125.000 KM
13.03.2026 - 120.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten dvosoban stan površine 60,24 m2, na III spratu stambene zgrade. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, uvučene kuhinje, dvije spavaće sobe, hodnika, i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnim etažnim grijanjem na struju i kvalitetnim sanitarijama.....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 125.000 KM na 120.000 KM dana 12.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BRČKO, 120.000 KM, 61,00 m2 cca 1970 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.11.2025 - 125.000 KM
12.03.2026 - 120.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2025.,

www.indomio.ba

Namješten dvosoban stan površine 60,24 m2, na II spratu stambene zgrade. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, uvučene kuhinje, dvije spavaće sobe, hodnika, i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnim etažnim grijanjem na struju i kvalitetnim sanitarijama.....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 120.000 KM na 110.000 KM dana 31.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BRČKO, 110.000 KM, 60,00 m2 cca 1830 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.02.2026 - 120.000 KM
31.03.2026 - 110.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2026.,

www.indomio.ba

Namješten dvoetažni stan površine 60m2. Prva etaža se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom I stubišta za drugu etažu koja se sastoji od dvije sobe od kojih jedna ima izlaz na zatvorenu terasu, kupatila i hodnika. Stan je opremljen PVC stolarijom sa roletnama, klima uređajem, laminatima,....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 110.000 KM na 105.000 KM dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BRČKO, 105.000 KM, 61,00 m2 cca 1720 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.02.2026 - 110.000 KM
13.03.2026 - 105.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten dvosoban stan površine 61m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom I izlazom na terasu, dvije sobe, kupatila, hodnika I ostave. Stan se nalazi na V spratu, potrebna je manja adaptacija stana. Stan je opremljen sa drvenom stolarijom, laminatima, grijanje na struju.....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)