• GoHome Professional
pala cijena 50 m2 do 480000 km što jeftinije Najno - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cijena 50 m2 do 480000 km što jeftinije Najno - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cijena 50 m2 do 480000 km što jeftinije Najnovije

  • Za upit "pala cijena 50 m2 do 480000 km što jeftinije najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 450000 KM (malo jeftiniji)
    • 500000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-11%

Promjena cijene sa 90.000 KM na 80.000 KM dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, SARAJEVO, Marijin Dvor, 80.000 KM, 46,00 m2 cca 1740 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.12.2025 - 90.000 KM
09.05.2026 - 80.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.12.2025.,

www.indomio.ba

Na izuzetno atraktivnoj i rijetko dostupnoj lokaciji, u ulici Odobašina, naselje Marijin Dvor, prodaje se građevinska parcela površine 46 m². Parcela posjeduje važeću građevinsku dozvolu za izgradnju stambeno-poslovnog objekta. Planirani objekat pravilnog je gabarita dimenzija 5,0....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 118.000 KM na 111.800 KM dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 111.800 KM, 49,00 m2 cca 2280 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 118.000 KM
13.05.2026 - 111.800 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2026.,

www.realitica.com

Prodajem stan,na gore pomenutoj lokaciji na 4 spratu,zgrada ima 5 spratova,plus potkrovlje,stan je u solidnom stanju,zamjenjena je vanjska stolarija,klima postavljena nova,orijentisan je na glavnu ulicu,zgrada je prikljucena na gradsku toplanu,vlasnistvo 1/1 ,vrijedi pogledati. ;....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 120.000 KM na 114.000 KM dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BRČKO, 114.000 KM, 46,00 m2 cca 2480 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.08.2025 - 120.000 KM
08.03.2026 - 114.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.08.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan na I spratu u kvalitetnoj staroj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, grijanje je na konvektore. Nalazi se na jako lijepoj i atraktivnoj....

 
 
 
 
-21%

Promjena cijene sa 190.000 KM na 150.000 KM dana 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BRČKO, 150.000 KM, 54,00 m2 cca 2780 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.02.2026 - 190.000 KM
24.02.2026 - 150.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2026.,

www.indomio.ba

Kuća sa visokim potkrovljem površine 54m2 u osnovi, pomoćna zgrada 13m2, dvorište površine 311m2, što ukupno okućnice iznosi 378m2. U prizemlju kuce se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom, jedna spavaća soba I kupatilo. Za visoko potkrovlje su urađene vanjske stepenice, na kome se nalaze....

 
 
 
 
-21%

Promjena cijene sa 195.000 KM na 153.900 KM dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BRČKO, 153.900 KM, 54,00 m2 cca 2850 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.02.2026 - 195.000 KM
25.02.2026 - 153.900 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2026.,

www.realitica.com

Kuća sa visokim potkrovljem površine 54m2 u osnovi, pomoćna zgrada 13m2, dvorište površine 311m2, što ukupno okućnice iznosi 378m2. .

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 296.600 KM na 286.400 KM dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, JAHORINA, 286.400 KM, 49,00 m2 cca 5850 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.01.2026 - 296.600 KM
15.03.2026 - 286.400 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.01.2026.,

www.realitica.com

Prodaja dvosoban apartman na Jahorini, Velika dvorišta. Zgrada novogradnja i na idealnoj lokaciji, miran dio i potpuno okruzen prirodom. Moderna gradnja, jednostavan pristup. .

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 306.700 KM na 291.500 KM dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 291.500 KM, 48,00 m2 cca 6070 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.01.2026 - 306.700 KM
27.02.2026 - 291.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.01.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan na odličnoj lokaciji u Novom Sarajevu, ulica Splitska. ; Kovačići .

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 342.800 KM na 321.200 KM dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, JAHORINA, 321.200 KM, 52,00 m2 cca 6180 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 342.800 KM
04.03.2026 - 321.200 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.11.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se apartman od 52 m2 na izuzetnoj lokaciji na Jahorini, na stazi 9 Trnovo, u kompleksu Snježna Dolina. Od šestoseda je udaljen svega 20 metara, što ga čini idealnim za skijaše i turiste. .

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 540.000 KM na 480.000 KM dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, JAHORINA, 480.000 KM, 54,00 m2 cca 8890 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.12.2025 - 540.000 KM
27.04.2026 - 480.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.12.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 552.200 KM na 490.900 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PALE, 490.900 KM, 54,00 m2 cca 9090 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.12.2025 - 552.200 KM
29.04.2026 - 490.900 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.12.2025.,

www.realitica.com

Na samom vrhu Jahorine, na mjestu koja pogledom razdvaja nebo i zemlju započinje priča Aparhotel Horizont. Na nadmorskoj visini od 1668 metara, u neposrednoj blizini svih turističkih sadržaja nalazi se Aparthotel Horizont. .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • pala cijena 50 m2 do 480000 km što jeftinije (15)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)