• GoHome Professional
pala cijena terasa što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cijena terasa što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cijena terasa što veće

  • Za upit "pala cijena terasa što veće" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 1.819 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosječna površina)
    • barem 120 m2
    • 150 m2
  •  Po cijeni
    • do 160000 KM
    • do 200000 KM (prosječna cijena)
    • do 240000 KM
    • do 2000 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-21%

Promjena cijene sa 700.000 KM na 550.000 KM dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, STOLAC, 550.000 KM, 520,00 m2 cca 1060 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.11.2025 - 700.000 KM
10.03.2026 - 550.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.11.2025.,

www.indomio.ba

Poslovno-stambeni objekat, Stolac – bivša Šipadova zgrada Na prodaju je atraktivan poslovno-stambeni objekat smješten u samom srcu Stoca, u staroj gradskoj jezgri, svega 50 metara od Inat ćuprije, uz obalu rijeke Bregave. Objekat ukupne površine 600 m² sastoji se od prizemlja površine....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 400.000 KM na 390.000 KM dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, CAZIN, 390.000 KM, 260,00 m2 cca 1500 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.10.2025 - 400.000 KM
15.04.2026 - 390.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.10.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća modernog stila gradnje smještena u Cazinu na vrlo atraktivnom mjestu, kojeg neki zovu Cazinsko Dedinje. Odlična gradska lokacija kod Fudbalskog gradskog stadiona i vatrogasne stanice, na poziciji sa koje se pruža veoma lijep pogled na grad i sve njegove ljepote. Kuća....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 266.000 KM na 237.000 KM dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BOSANSKA KRUPA, 237.000 KM, 172,00 m2 cca 1380 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.02.2026 - 266.000 KM
24.04.2026 - 237.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.02.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju kuća pored rijeke Une opština Bosanska Krupa, udaljeno svega 3 minuta od centra grada.Objekat se nalazi na atraktivnoj i mirnoj lokaciji, idealnoj za ljubitelje prirode, ribolova i odmora uz rijeku. Kuća ima direktan prilaz sa obje strane kuće, sa prednje strane za automobil....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'pala cijena terasa što veće'
220.000 KM
1.380.000 KM
 
-25%

Promjena cijene sa 390.000 KM na 292.500 KM dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BRČKO, 292.500 KM, 122,00 m2 cca 2400 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.01.2026 - 390.000 KM
04.03.2026 - 292.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.01.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena kuća Pr+1S+Pot, površine 122 m2 u osnovi, sa okućnicom površine 904 m2. Prizemlje kuće se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa ostavom, trpezarije, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Unutrašnje stubište vodi na sprat koji se sastoji od četiri spavaće sobe,....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 129.000 KM na 126.000 KM dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BRČKO, 126.000 KM, 58,00 m2 cca 2170 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.04.2025 - 133.000 KM
25.04.2025 - 132.998 KM
11.07.2025 - 129.000 KM
08.03.2026 - 126.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.04.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Trosoban stan koji se nalazi na trećem spratu površine 58m2. Stan se satoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, tri sobe, hodnika i kupatila. Stan je opremljen, PVC stolarijom, centralnim etažnim grijanjem i protuprovalnim vratima. Preko čitavog stana se prostire velika terasa koja ima....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)