• GoHome Professional
parket do 4300 km/m2 1.sprat što jeftinije - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • parket do 4300 km/m2 1.sprat što jeftinije - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - parket do 4300 km/m2 1.sprat što jeftinije

  • Za upit "parket do 4300 km/m2 1.sprat što jeftinije" pronađeno 50 nekretnina - prosječna cijena 2.276 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • 4000 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 4500 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 190000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 667 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, ROGOUŠIĆI, 529.200 KM, 250,00 m2 cca 2120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju kuću na dvije etaže u Republici Srpskoj, općina Pale, mjesto Rogoušići. Kuća je u osnovi površine 12,25x10,10, ukupne površine cca 250m2 + plus garaža 35 m2. Sastoji se iz dvije etaže, prizemlja i sprata. Prizemlje se sastoji od velikog dnevnog boravka,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Pofalići, 630.000 KM, 350,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje prelijepu kuću trospratnicu sa poslovnim prostorom i garažom u naselju Pofalići, ulica Humska, opština Novo Sarajevo. # Udaljenost od fabrike duhana svega 1.000 metara.# Predmetna kuća raspolaže korisnom površinom od....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 694.912 KM, 448,00 m2 cca 1550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.10.2025.,

www.indomio.ba

SNIŽENO ZA 50.000 KM Poslovno stambeni objekat Bihać-izazov za investitore Prodaje se poslovno-stambeni objekat u Bihaću, u naselju Ozimice I, u ulici Mehmed-paše Sokolovića. Objekat se nalazi u mirnoj gradskoj ulici izdvojenoj od buke i prometne gužve, u samom centru grada što osigurava....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Nahorevo, 720.000 KM, 300,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.03.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se prostrana novoadaptirana kuća površine 300 m2 sa baštom površine 300 m2, garažom površine 30 m2 i vanjskom garažom površine 20 m2, u ulici Nahorevska, naselje Nahorevo, općina Centar, Sarajevo. Sastoji se od prizemlja i dva sprata P+2S. PRIZEMLJE: garaža, kupatilo, hodnik....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 725.200 KM, 300,00 m2 cca 2420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća površne 300 m2 nalazi se na parceli površine 400 m2. Sastoji iz tri etaže i potkrovlja. Prizemlje se sastoji od poslovnog prostora, kotlovnice i stana. Stan se sastoji iz hodnika, dvije prostorije i kupatila. I sprat se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, dvije spavaće....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 882.000 KM, 300,00 m2 cca 2940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je površine 300 m2 i nalazi se na parceli površine 1000 m2. Sastoji se iz tri etaže, prizemlja i dva sprata. Prizemlje se sa sastoji iz poslovnog prostora i dvosobnog stana. I sprat je četverosoban stan II sprat je trosoban stan. Na parceli se nalazi i pomoćni objekat, garaža....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 970.000 KM, 400,00 m2 cca 2430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.05.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se prostrana kuća površine 400 m² sa prelijepom baštom i garažom, smještena u ulici Bardakčije, naselje Bjelave, općina Centar, Sarajevo. Ova nekretnina predstavlja idealno rješenje za one koji traže udoban i komforan život u mirnom i sunčanom dijelu grada, a pritom žele biti....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 1.250.000 KM, 280,00 m2 cca 4460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.10.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje / Izdaje se nenamještena, adaptirana kuća, površine 280 m² (S + P+1S), sa dvorištem površine 650 m2 sa prostranim terasama i hobi prostorom površne 100 m2, u ulici Mjedenica, općina Centar, Sarajevo. Predmetna nekretnina se sastoji od: Suteren: ulazni hodnik, toalet, dnevni....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-50 (od ukupno 50)

<< <1 2> >>