• GoHome Professional
parket do 4500 km/m2 balkon najnovije barem 50 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • parket do 4500 km/m2 balkon najnovije barem 50 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - parket do 4500 km/m2 balkon najnovije barem 50 m2 što jeftinije

  • Za upit "parket do 4500 km/m2 balkon najnovije barem 50 m2 što jeftinije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 4200 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 4700 KM/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 28.000 KM, 57,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju vrhunske stanove u izgradnju na prestižnoj lokaciji Bulevar Srpske vojske, Stambeno poslovni kompleks A Block SPO Delta 1 - Banja Luka, u neposrednoj blizini tržnog centra Mercator i Delta Planet-a, fakulteta, nove teniske....

 
 
 
  Apartman, BUGOJNO, 35.000 KM, 68,00 m2 cca 520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan se mora ofarbati, parket lakirati, vaš izbor, stan je na zadnjem katu (4 kat), može se prilagoditi unutarnji zidovi (spojiti dnevni boravak i kuhinja), otovri se moraju mjenjati ili lakirati, najbolje pogledati. Mjesto: uz tehničku srednju školu, 5 minuta hoda do osnovne škole,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 37.271 KM, 46,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stanove u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokaciji Ilidža centar, Nova Butmirska cesta u neposrednoj blizini Termalne rivijere, Hotela Hollywood i Grand centra Ilidža. Stanovi su površine od od 46m2 studio (jedna spavaća)....

 
 
 
  Poslovni prostor, SANSKI MOST, 38.000 KM, 65,00 m2 cca 590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan na 2 spratu ,u odlicnom stanju 2,5 sobe kuhinja, hodnik, kupatilo, manja ostava, 2 balkona stan je 2006 g. renoviran kupatilo sve novo, kuhinja sve novo, dnevni boravak i spavaca soba 2009 postavita nova PVC stolarija kao i ulazna vrata( vidi slike)u stanu je parket podovi....

 
 
 
  Kuća, KAMEN, 40.000 KM, 96,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Kamena kuća na prvoj liniji u Đenovićima, Herceg Novi Površina – 96 m2. 3 sprata. Struktura kuće: na prizemlju se nalazi predsoblje, dnevni boravak, kupaonica, kuhinja. Spiralno stubište vodi na prvi i drugi sprat. Na spratu nalazi se prostrana spavaća soba s terasom i pogledom na....

 
 
 
  Kuća, BRATUNAC, 41.000 KM, 80,00 m2 cca 510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.09.2021.,

www.nekretnine.ba

Lepa prizemna kuća, urađena izolacija spolja bez fasade. U dnevnom boravku parket hrastov, wc sa sanitarijama. Nov dvosed trosed i fotelja i još nešto nameštaja. Kuća se nalazi iznad Gvozdenovića (Podčauš) Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Namješten Novogradnja Parking Ostava....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 42.000 KM, 54,00 m2 cca 780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan na Čengić Vili, ulica Džemala Bijedića, općina Novo Sarajevo. Nekretnina se nalazi na 4.spratu zgrade bez lifta, dvostrane je orijentacije i u svojoj površini od 54m2 se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
 
-29%

Promjena cijene sa 69.000 KM na 49.000 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 49.000 KM, 58,00 m2 cca 850 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.05.2026 - 69.000 KM
16.05.2026 - 49.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju svijetao i funkcionalan dvosoban stan površine 58m², smješten na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade, u ulici Hifzi Bjelevca, naselje Stup. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, zatim spavaće sobe, te kuhinje i dnevnog boravka sa izlazom na balkon. LOKACIJA: Odlična i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 49.950 KM, 65,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja fantastičan trosoban stan u Velešićima, ulica Isaka Samokovlije, općina Novo Sarajevo. Komforan i jako svijetao stan novije gradnje površine 65 m2 se nalazi na 6.spratu od ukupnih 7 spratova u zgradi sa liftom....

 
 
 
  Poslovni prostor, BOSANSKI BROD, Slatina, 50.000 KM, 56,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

PRODAJA STANA Prodajem 2-soban stan 56 m2 Centar, Brod,Bosna i Hercegovina. Uknjizen, odmah useljiv. Prelep porodicni stan sa svim velikim prostorijama, na 4 spratu, u samom centru grada ( iznad bivse Duge ), delimicno renoviran. Hrastov parket u sobama i hodniku, kuhinja sa trpezarijom....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • parket do 4500 km/m2 balkon barem 50 m2 što jeftinije (214)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)