• GoHome Professional
parket pala cijena najnovije što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • parket pala cijena najnovije što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - parket pala cijena najnovije što manje

  • Za upit "parket pala cijena najnovije što manje" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 244.400 KM na 234.200 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, JAVOR, 234.200 KM, 39,00 m2 cca 6010 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.11.2025 - 253.600 KM
29.04.2026 - 244.400 KM
13.05.2026 - 234.200 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u sklopu novog Aparthotela Zalatni Javor na Jahorini. .

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 239.000 KM na 229.000 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, JAHORINA, 229.000 KM, 39,00 m2 cca 5870 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.11.2025 - 248.000 KM
27.04.2026 - 239.000 KM
13.05.2026 - 229.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 118.000 KM na 111.800 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 111.800 KM, 49,00 m2 cca 2280 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 118.000 KM
13.05.2026 - 111.800 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2026.,

www.realitica.com

Prodajem stan,na gore pomenutoj lokaciji na 4 spratu,zgrada ima 5 spratova,plus potkrovlje,stan je u solidnom stanju,zamjenjena je vanjska stolarija,klima postavljena nova,orijentisan je na glavnu ulicu,zgrada je prikljucena na gradsku toplanu,vlasnistvo 1/1 ,vrijedi pogledati. ;....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 746.500 KM na 667.300 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Novi Grad, 667.300 KM, 113,00 m2 cca 5910 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2026 - 746.500 KM
13.05.2026 - 667.300 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2026.,

www.realitica.com

Prodajemo četverosoban stan površine 113,45m2, koji se nalazi na šestom spratu novoizgrađenog i vrlo reprezentativnog stambeno-poslovnog objekta Veneto. Stan ima potpunu istočnu orjentaciju, velike prozorske otvore i izuzetno funkcionalan raspored prostorija. Sastoji se od komfornog....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 195.000 KM na 189.000 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, LUKAVAC, 189.000 KM, 142,00 m2 cca 1330 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.05.2024 - 0 KM
08.05.2024 - 220.000 KM
23.04.2025 - 210.000 KM
11.03.2026 - 195.000 KM
13.05.2026 - 189.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2024.,

www.aktido.ba

Prodaje se očuvana starija porodična kuća sa većom okućnicom u gradskoj zoni u Lukavcu. Kanalizacija, Septička jama, Struja, Vodovod.

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • pala cijena najnovije što manje (5)
  • parket najnovije što manje (1)
  • parket pala cijena što manje (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)