• GoHome Professional
porasla cijena do 370000 KM do 3100 KM/m2 lift - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • porasla cijena do 370000 KM do 3100 KM/m2 lift - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - porasla cijena do 370000 KM do 3100 KM/m2 lift

  • Za upit "porasla cijena do 370000 km do 3100 km/m2 lift" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 3.022 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosječna površina)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po cijeni
    • do 240000 KM
    • do 300000 KM (prosječna cijena)
    • do 360000 KM
    • do 3000 KM/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • parking
    • novogradnja
    • prizemlje
    • balkon
  • Slike

Pretraženo 24 685 nekretnina (21 agencija i portala)

 
+6%

Promjena cijene sa 104.800 KM na 111.600 KM dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BRČKO, 111.600 KM, 36,00 m2 cca 3100 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.02.2026 - 102.999 KM
18.02.2026 - 104.800 KM
24.04.2026 - 111.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Stambeni objekat u izgradnji spratnosti Pr+3S. Objekat se nalazi u jako mirnom dijelu EŠ naselja što ga čini glavnom odlikom za miran i konforan, porodičan život. Dostupni stanovi su: -Prizemlje: Površine- 36,14m2 - jednosoban stan Površine- 36,29m2 - jednosoban stan Površine- 66,15m2....

 
 
 
 
+14%

Promjena cijene sa 148.800 KM na 169.300 KM dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BRČKO, 169.300 KM, 55,00 m2 cca 3080 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.07.2025 - 158.000 KM
18.02.2026 - 148.800 KM
01.03.2026 - 169.300 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se dvoiposoban stan površine 55 m2 u prizemlju moderne stambene zgrade sa liftom, u Eš naselju. Zgrada je u fazi izgradnje, što budućem kupcu pruža sigurnost novogradnje i savremenih standarda gradnje. .

 
 
 
 
+14%

Promjena cijene sa 145.000 KM na 165.000 KM dana 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BRČKO, 165.000 KM, 55,00 m2 cca 3000 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.07.2025 - 154.000 KM
29.07.2025 - 145.700 KM
05.12.2025 - 145.000 KM
28.02.2026 - 165.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2025.,

www.indomio.ba

Prodaja – Dvoiposoban stan u izgradnji – 55m2 – Prizemlje – Zgrada sa liftom Lokacija: Eš naselje ✨ Opis stana: U ponudi je funkcionalan dvoiposoban stan u prizemlju stambene zgrade koja je trenutno u fazi izgradnje. Stan je idealan izbor za porodični život, a savremeni raspored i....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 102.999 KM na 104.800 KM dana 17.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BRČKO, 104.800 KM, 36,00 m2 cca 2910 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.02.2026 - 102.999 KM
17.02.2026 - 104.800 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.02.2026.,

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)