• GoHome Professional
porasla cijena do 370000 KM do 3100 KM/m2 prizemlj - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • porasla cijena do 370000 KM do 3100 KM/m2 prizemlj - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - porasla cijena do 370000 KM do 3100 KM/m2 prizemlje

  • Za upit "porasla cijena do 370000 km do 3100 km/m2 prizemlje" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 2.461 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 220000 KM
    • do 270000 KM (prosječna cijena)
    • do 330000 KM
    • do 2700 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 690 nekretnina (21 agencija i portala)

 
+6%

Promjena cijene sa 104.800 KM na 111.600 KM dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BRČKO, 111.600 KM, 36,00 m2 cca 3100 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.02.2026 - 102.999 KM
18.02.2026 - 104.800 KM
24.04.2026 - 111.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Stambeni objekat u izgradnji spratnosti Pr+3S. Objekat se nalazi u jako mirnom dijelu EŠ naselja što ga čini glavnom odlikom za miran i konforan, porodičan život. Dostupni stanovi su: -Prizemlje: Površine- 36,14m2 - jednosoban stan Površine- 36,29m2 - jednosoban stan Površine- 66,15m2....

 
 
 
 
+14%

Promjena cijene sa 148.800 KM na 169.300 KM dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BRČKO, 169.300 KM, 55,00 m2 cca 3080 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.07.2025 - 158.000 KM
18.02.2026 - 148.800 KM
01.03.2026 - 169.300 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se dvoiposoban stan površine 55 m2 u prizemlju moderne stambene zgrade sa liftom, u Eš naselju. Zgrada je u fazi izgradnje, što budućem kupcu pruža sigurnost novogradnje i savremenih standarda gradnje. .

 
 
 
 
+14%

Promjena cijene sa 145.000 KM na 165.000 KM dana 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BRČKO, 165.000 KM, 55,00 m2 cca 3000 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.07.2025 - 154.000 KM
29.07.2025 - 145.700 KM
05.12.2025 - 145.000 KM
28.02.2026 - 165.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2025.,

www.indomio.ba

Prodaja – Dvoiposoban stan u izgradnji – 55m2 – Prizemlje – Zgrada sa liftom Lokacija: Eš naselje ✨ Opis stana: U ponudi je funkcionalan dvoiposoban stan u prizemlju stambene zgrade koja je trenutno u fazi izgradnje. Stan je idealan izbor za porodični život, a savremeni raspored i....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'porasla cijena do 370000 km do 3100 km/m2 prizemlje'
285.000 KM
 
+2%

Promjena cijene sa 102.999 KM na 104.800 KM dana 17.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BRČKO, 104.800 KM, 36,00 m2 cca 2910 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.02.2026 - 102.999 KM
17.02.2026 - 104.800 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.02.2026.,

www.indomio.ba

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 240.000 KM na 255.000 KM dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BRČKO, 255.000 KM, 98,00 m2 cca 2600 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.07.2024 - 250.000 KM
06.04.2025 - 270.000 KM
27.08.2025 - 240.000 KM
24.04.2026 - 255.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.07.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena etažna kuća površine 98 m2 u osnovi, na placu površine 263 m2. Prizemlje kuće se sastoji od dnevnog boravka sa uvučenom kuhinjom. Drugi ulaz prizemlja se sastoji od kuhinje i trpezarije sa izlazom na zatvorenu lođu. Prva etaža posjeduje jednu prostranu spavaću sobu i kupatilo.....

 
 
 
 
+24%

Promjena cijene sa 149.000 KM na 185.000 KM dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BRČKO, 185.000 KM, 72,00 m2 cca 2570 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.05.2025 - 149.000 KM
06.05.2026 - 185.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Useljiva kuća na sprat površine 72 m2 u osnovi na placu od 517 m2. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, hodnika,kupatila i stubišta za sprat. Na spratu se nalaze tri spavaće sobe, hodnik i kupatilo. Opremljena je PVC stolarijom, kvalitetnim....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 165.000 KM na 180.000 KM dana 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Poslovni prostor, BANJEVAC, 180.000 KM, 180,00 m2 cca 1000 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.03.2026 - 165.000 KM
11.04.2026 - 180.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.03.2026.,

www.nekretnine.ba

✨ PORODIČNA KUĆA SA OKUĆNICOM – BREZA / BANJEVAC ✨ Idealna prilika za miran porodični život! Na prodaju kuća na dva sprata ukupne površine 180 m², sa okućnicom od 388 m², smještena u mirnom i uređenom naselju Banjevac – Breza. Raspored prostorija: Prizemlje: ✔️ Hodnik ✔️ Kupatilo....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)