• GoHome Professional
porasla cijena do 370000 KM lift - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • porasla cijena do 370000 KM lift - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - porasla cijena do 370000 KM lift

  • Za upit "porasla cijena do 370000 km lift" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 3.513 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 350000 KM (malo jeftiniji)
    • 380000 KM (malo skuplji)
    • do 3100 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

 
+5%

Promjena cijene sa 356.400 KM na 374.500 KM dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, SARAJEVO, Saraj Polje, 374.500 KM, 92,00 m2 cca 4070 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.02.2026 - 356.400 KM
08.04.2026 - 374.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju: Stan sa dnevom sobom i tri spavace sobe, 91,71 m2, 5. sprat, zgrada sa liftom ; Saraj Polje .

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 204.000 KM na 220.000 KM dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 220.000 KM, 56,00 m2 cca 3930 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.01.2026 - 204.000 KM
27.02.2026 - 220.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.01.2026.,

www.realitica.com

Prodajem renoviran dvosoban stan na II spratu u centru Banjaluke, uz dvorište škole Jovan Cvijić. U obzir dolazi i zamjena za manji stan u zgradi sa liftom. ; Centar .

 
 
 
 
+37%

Promjena cijene sa 137.600 KM na 189.000 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 189.000 KM, 42,00 m2 cca 4500 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.07.2025 - 128.000 KM
07.11.2025 - 134.400 KM
19.02.2026 - 137.600 KM
29.04.2026 - 189.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.07.2025.,

www.indomio.ba

Prodaju se stanovi manji i funkcionalni stanovi u izgradnji u naselju Borik U ponudi su stanovi odličnog rasporeda sa jednom, dvije i tri spavaće sobe. Stambeni objekt čini prizemlje + 6 spratova + povučena etaža sa ugrađenim liftom. Ispred objetka su parking mjesta, a na -1 etaži....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'porasla cijena do 370000 km lift'
165.000 KM
104.800 KM
 
+14%

Promjena cijene sa 148.800 KM na 169.300 KM dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BRČKO, 169.300 KM, 55,00 m2 cca 3080 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.07.2025 - 158.000 KM
18.02.2026 - 148.800 KM
01.03.2026 - 169.300 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se dvoiposoban stan površine 55 m2 u prizemlju moderne stambene zgrade sa liftom, u Eš naselju. Zgrada je u fazi izgradnje, što budućem kupcu pruža sigurnost novogradnje i savremenih standarda gradnje. .

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 104.800 KM na 111.600 KM dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BRČKO, 111.600 KM, 36,00 m2 cca 3100 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.02.2026 - 102.999 KM
18.02.2026 - 104.800 KM
24.04.2026 - 111.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Stambeni objekat u izgradnji spratnosti Pr+3S. Objekat se nalazi u jako mirnom dijelu EŠ naselja što ga čini glavnom odlikom za miran i konforan, porodičan život. Dostupni stanovi su: -Prizemlje: Površine- 36,14m2 - jednosoban stan Površine- 36,29m2 - jednosoban stan Površine- 66,15m2....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)