• GoHome Professional
porasla cijena do 370000 KM okućnica - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • porasla cijena do 370000 KM okućnica - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - porasla cijena do 370000 KM okućnica

  • Za upit "porasla cijena do 370000 km okućnica" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 1.866 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (prosječna površina)
    • barem 130 m2
    • 160 m2
  •  Po cijeni
    • 350000 KM (malo jeftiniji)
    • 380000 KM (malo skuplji)
    • do 2000 KM/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • 1.sprat
    • kablovska
    • balkon
    • dvorište
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 24 689 nekretnina (21 agencija i portala)

 
+7%

Promjena cijene sa 260.000 KM na 279.000 KM dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BRČKO, 279.000 KM, 162,00 m2 cca 1720 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2025 - 260.000 KM
01.03.2026 - 279.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namještene dvije kuće sa garažom sa dva posebna ulaza i dvije kapije. Veća kuća površine 81 m2 u osnovi se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, hodnika, kupatila I ostave. Na spratu se nalaze dvije sobe i dva mračnjaka. Stepenište je vanjsko....

 
 
 
 
+18%

Promjena cijene sa 204.000 KM na 240.000 KM dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ČAPLJINA, 240.000 KM, 100,00 m2 cca 2400 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2024 - 152.000 KM
01.09.2024 - 204.000 KM
01.04.2026 - 240.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.07.2023.,

www.realitica.com

Na prodaju je katna kuća u Čapljini, površine cca 100 m2 a koja se nalazi u naselju Zabrdalje. Sastoji se od prizemlja, koje je u naravi trosoban stan, kata gdje je lociran dvosoban, potpuno renoviran stan. Pored ovoga kuća se sastoji i od pomoćnih prostorija, garaže, te velike avlije....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 165.000 KM na 180.000 KM dana 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Poslovni prostor, BANJEVAC, 180.000 KM, 180,00 m2 cca 1000 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.03.2026 - 165.000 KM
11.04.2026 - 180.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.03.2026.,

www.nekretnine.ba

✨ PORODIČNA KUĆA SA OKUĆNICOM – BREZA / BANJEVAC ✨ Idealna prilika za miran porodični život! Na prodaju kuća na dva sprata ukupne površine 180 m², sa okućnicom od 388 m², smještena u mirnom i uređenom naselju Banjevac – Breza. Raspored prostorija: Prizemlje: ✔️ Hodnik ✔️ Kupatilo....

 
 
 
 
+11%

Promjena cijene sa 135.000 KM na 150.000 KM dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, LUKAVAC, 150.000 KM, 64,00 m2 cca 2340 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 135.000 KM
22.04.2026 - 150.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.04.2026.,

www.aktido.ba

Prodaje se renovirana starija porodična kuća sa okućnicom u gradskoj zoni u Lukavcu. Kablovska TV, Kanalizacija, Struja, Telefonska instalacija, Vodovod.

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)