• GoHome Professional
porasla cijena do 370000 km Zadnjih 7 dana - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • porasla cijena do 370000 km Zadnjih 7 dana - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - porasla cijena do 370000 km Zadnjih 7 dana

  • Za upit "porasla cijena do 370000 km zadnjih 7 dana" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 2.327 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 350000 KM (malo jeftiniji)
    • 380000 KM (malo skuplji)
    • do 2300 KM/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • klima
    • balkon
    • opremljen
    • 1.sprat
    • useljiva
  • Slike

Pretraženo 24 685 nekretnina (21 agencija i portala)

 
+22%

Promjena cijene sa 301.700 KM na 368.200 KM dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, JAHORINA, 368.200 KM, 150,00 m2 cca 2460 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2024 - 265.900 KM
29.11.2024 - 301.700 KM
06.05.2026 - 368.200 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju na Jahorini izdvaja vikend Vilu na Dvorištima. .

 
 
 
 
+22%

Promjena cijene sa 295.000 KM na 360.000 KM dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, JAHORINA, 360.000 KM, 150,00 m2 cca 2400 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.05.2024 - 260.000 KM
30.11.2024 - 295.000 KM
06.05.2026 - 360.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.05.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 369.200 KM na 380.400 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BANJA LUKA, 380.400 KM, 243,00 m2 cca 1570 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.02.2026 - 369.200 KM
11.05.2026 - 380.400 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.02.2026.,

www.realitica.com

NINECO Solutions d.o.o. - Upravljanje nekretninama 68.32 .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'porasla cijena do 370000 km zadnjih 7 dana'
200.000 KM
165.000 KM
138.500 KM
 
+15%

Promjena cijene sa 265.900 KM na 306.800 KM dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ILOVICE, 306.800 KM, 154,00 m2 cca 1990 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.06.2024 - 265.900 KM
06.05.2026 - 306.800 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja samostojeću kuću sa velikim uređenim zemljištem u naselju Ilovice, općina Trnovo. .

 
 
 
 
+24%

Promjena cijene sa 149.000 KM na 185.000 KM dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BRČKO, 185.000 KM, 72,00 m2 cca 2570 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.05.2025 - 149.000 KM
06.05.2026 - 185.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Useljiva kuća na sprat površine 72 m2 u osnovi na placu od 517 m2. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, hodnika,kupatila i stubišta za sprat. Na spratu se nalaze tri spavaće sobe, hodnik i kupatilo. Opremljena je PVC stolarijom, kvalitetnim....

 
 
 
 
+13%

Promjena cijene sa 123.100 KM na 138.500 KM dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BRČKO, 138.500 KM, 57,00 m2 cca 2430 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 123.100 KM
08.05.2026 - 138.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.realitica.com

Prizemna kuća površine 57 m2 u osnovi, pomoćna zgrada površine 59 m2 na placu 941 m2. Kuća se sastoji od uvučene kuhinje, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljena je drvenom stolarijom unutrašnjom i vanjskom, laminatima, kieramikom i sanitarijama. U pomoćnoj....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 133.400 KM na 138.500 KM dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 138.500 KM, 70,00 m2 cca 1980 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.08.2024 - 140.000 KM
11.10.2024 - 137.000 KM
30.10.2024 - 139.000 KM
05.01.2025 - 138.000 KM
24.01.2025 - 137.000 KM
29.01.2025 - 136.000 KM
17.02.2025 - 135.000 KM
16.04.2025 - 134.000 KM
02.05.2025 - 133.000 KM
18.06.2025 - 132.000 KM
19.09.2025 - 131.000 KM
13.04.2026 - 133.400 KM
06.05.2026 - 138.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.08.2024.,

www.realitica.com

BANJA LUKA; PRODAJEM DVOSOBAN STAN-POSEBNA ETAŽIRANA STAMBENA JEDINICA NA PRVOM SPRATU ZGRADE, (ZGRADA SE SASTOJI OD PRIZEMLJA, PRVOG SPRATA I DRUGOG SPRATA-POTKROVLJA); STAN JE 70 KVADRATA KORISNE-NETO POVRŠINE (DVIJE ODVOJENE SOBE), (UKUPNA-BRUTO POVRŠINA STANA JE 83 KVADRATA);....

 
 
 
 
+12%

Promjena cijene sa 120.000 KM na 135.000 KM dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BRČKO, 135.000 KM, 57,00 m2 cca 2370 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 120.000 KM
08.05.2026 - 135.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

 
 
 
 
+24%

Promjena cijene sa 108.500 KM na 135.000 KM dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BRČKO, 135.000 KM, 55,00 m2 cca 2460 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.05.2023 - 0 KM
24.10.2025 - 108.500 KM
08.05.2026 - 135.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.05.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Klasičan dvosoban stan površine 55m2 u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu, kuhinje sa trpezarijom koja takođe ima izlaz na drugu terasu, spavaće sobe, ostave, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom inverter klimom i običnom klimom, parketima,....

 
 
 
 
+30%

Promjena cijene sa 102.400 KM na 133.400 KM dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BRČKO, 133.400 KM, 51,00 m2 cca 2620 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2024 - 102.400 KM
06.05.2026 - 133.400 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2023.,

www.realitica.com

Klasičan dvosoban stan površine 51m2 u novoj gradnji. sastoji se od dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu, kuhinje sa trpezarijom koja takođe ima izlaz na drugu terasu, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je drvenom stolarijom unutrašnjom i vanjskom, u sobi je PVC stolarija,....

 
 
 
 
+13%

Promjena cijene sa 115.000 KM na 130.000 KM dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BRČKO, 130.000 KM, 51,00 m2 cca 2550 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.03.2023 - 99.800 KM
09.02.2024 - 110.000 KM
16.04.2025 - 115.000 KM
06.05.2026 - 130.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

 
 
 
 
+28%

Promjena cijene sa 95.900 KM na 123.100 KM dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BRČKO, 123.100 KM, 55,00 m2 cca 2240 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2024 - 95.900 KM
06.05.2026 - 123.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.09.2023.,

www.realitica.com

Polunamješten jednoiposoban stan površine 55m2 na IV spratu u novoj gradnji! .

 
 
 
 
+24%

Promjena cijene sa 97.000 KM na 120.000 KM dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BRČKO, 120.000 KM, 55,00 m2 cca 2180 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.03.2024 - 93.500 KM
14.02.2025 - 97.000 KM
06.05.2026 - 120.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.03.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Polunamješten jednoiposoban stan površine 55m2 na IV spratu u novoj gradnji! Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom, uvučene kuhinje, spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijom, centralnim-etažnim grijanjem, klima uređajem, parketima, keramikom....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 13)