• GoHome Professional
porasla cijena do 370000 km do 3100 km/m2 što manj - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • porasla cijena do 370000 km do 3100 km/m2 što manj - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - porasla cijena do 370000 km do 3100 km/m2 što manje Zadnjih 7 dana

  • Za upit "porasla cijena do 370000 km do 3100 km/m2 što manje zadnjih 7 dana" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 2.217 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 180000 KM
    • do 230000 KM (prosječna cijena)
    • do 280000 KM
    • do 2300 KM/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • klima
    • namješten
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 24 685 nekretnina (21 agencija i portala)

 
+24%

Promjena cijene sa 108.500 KM na 135.000 KM dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BRČKO, 135.000 KM, 55,00 m2 cca 2460 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.05.2023 - 0 KM
24.10.2025 - 108.500 KM
08.05.2026 - 135.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.05.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Klasičan dvosoban stan površine 55m2 u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu, kuhinje sa trpezarijom koja takođe ima izlaz na drugu terasu, spavaće sobe, ostave, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom inverter klimom i običnom klimom, parketima,....

 
 
 
 
+13%

Promjena cijene sa 123.100 KM na 138.500 KM dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BRČKO, 138.500 KM, 57,00 m2 cca 2430 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 123.100 KM
08.05.2026 - 138.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.realitica.com

Prizemna kuća površine 57 m2 u osnovi, pomoćna zgrada površine 59 m2 na placu 941 m2. Kuća se sastoji od uvučene kuhinje, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljena je drvenom stolarijom unutrašnjom i vanjskom, laminatima, kieramikom i sanitarijama. U pomoćnoj....

 
 
 
 
+12%

Promjena cijene sa 120.000 KM na 135.000 KM dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BRČKO, 135.000 KM, 57,00 m2 cca 2370 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 120.000 KM
08.05.2026 - 135.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 150.000 KM na 165.000 KM dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BRČKO, 165.000 KM, 78,00 m2 cca 2120 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.05.2026 - 150.000 KM
07.05.2026 - 165.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.indomio.ba

Kompletno namješten trosoban stan površine 78 m2 na I spratu nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na prostranu terasu koja je zatvorena PVC stolarijom, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama,....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 369.200 KM na 380.400 KM dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BANJA LUKA, 380.400 KM, 243,00 m2 cca 1570 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.02.2026 - 369.200 KM
11.05.2026 - 380.400 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.02.2026.,

www.realitica.com

NINECO Solutions d.o.o. - Upravljanje nekretninama 68.32 .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)