• GoHome Professional
prizemlje do 180000 km barem 70 m2 dvorište što ma - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • prizemlje do 180000 km barem 70 m2 dvorište što ma - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - prizemlje do 180000 km barem 70 m2 dvorište što manje

  • Za upit "prizemlje do 180000 km barem 70 m2 dvorište što manje" pronađeno 92 nekretnina - prosječna cijena 1.119 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 170000 KM (malo jeftiniji)
    • 180000 KM (malo skuplji)
    • do 970 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BRČKO, 95.000 KM, 64,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Na prodaju dva jednosobna stana površina 30 m2 u prizemlju i 34 m2 na spratu. Prizemni stan se sastoji od dnevnog boravka sa huhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, hodnik, kupatila i stubišta za sprat na kome se nalazi drugi stan Dugi stan na spratu je identičan prvom samo što je veći....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 125.000 KM, 64,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Predstavljamo Vam kuću spratnosti Pr+Pot površine 64 m2 u osnovi sa garažom i stambeno poslovnu zgradu površine 111 m2 u osnovi. Dvorište je površine 392 m2, njiva 3 klase 1979 m2 što ukupno zemljišta čini 2371 m2. Poslovni prostor se sastoji od pet prostorija, dva sanitarna čvora.....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 130.000 KM, 65,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.03.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Prizemlje kuće koje je izetažirano 1/1 površine 65m2 u sklopu koga se nalazi garaža površine 18m2 i dvorište površine 220m2, upisano 1/2 (što u naravi znači da stanu pripada cca 110m2 dvorišta). Stan se satstoji od dnevnog boravka sa kuhinjom I trpezarijom, dvije sobe, hodnika, kupatila,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'prizemlje do 180000 km barem 70 m2 dvorište što manje'
92.000 KM
130.000 KM
80.000 KM
  Kuća, BRČKO, 133.400 KM, 65,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

Prizemlje kuće koje je izetažirano 1/1 površine 65m2 u sklopu koga se nalazi garaža površine 18m2 i dvorište površine 220m2, upisano 1/2 (što u naravi znači da stanu pripada cca 110m2 dvorišta). .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 50.000 KM, 65,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Objekat izgrađen u 2 etaže, prizemlje i sprat. Prizemlje čine dnevna soba, kuhinja i kupatilo. Sprat 2 sobe i ustakljena terasa okrenuta sunčanoj strani - može se koristiti kao manja soba. Poseduje veliki tavan. Lamperija većinski u kući - očuvana, održavana. Nadmorska visina 1300....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 65.000 KM, 67,00 m2 cca 970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan je "austrougarska" gradnja, visoko plafoni (3,20 m). Tacna spratnost je - visoko prizemlje. Poslije rata uradjena djelimicna adaptacija (podovi, sve instalacije, preraspodijela prostorija). Potrebno izvrsiti zamjenu stolarije. U zajednickom dvoristu objekta, ulaz iz ulice Asciluk,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 110.000 KM, 70,00 m2 cca 1570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.06.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se vikendica smještena u prelijepom prirodnom okruženju na planini Trebević, u mjestu Petrovići. Ova nekretnina nudi savršenu kombinaciju mirnog odmora, udobnosti i pristupačnosti, idealnu za odmor od gradske vreve ili kao mjesto za uživanje u prirodi. Osnovne karakteristike....

 
 
 
  Stan, VISOKO, 75.000 KM, 70,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja vikendicu koja se nalazi u mjestu Plandište, Visoko Vikendica u adaptiranom stanju, spratnosti S+P+Pt, bruto kvadrature cca. 70m2 sa velikim dvorištem i obiljem zelenila na prostranoj parceli površine2900m2....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 120.000 KM, 71,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.11.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena kuća na sprat u sklopu imanja, površine 71 m2 u osnovi. Sastoji se u prizemlju od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Unutrašnje stubište vodi na sprat koji se sastoji od 2 spavaće sobe, hodnika i tri mračnjaka. Uz....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 130.000 KM, 71,00 m2 cca 1830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.11.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća sa visokim potkrovljem površine 71m2 u osnovi, na placu površine 1136m2. Prizemlje kuće je renovirano i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe i kupatila. Unutrašnje stubište vodi na sprat koji se sastoji od dvije spavaće sobe, hodnika i dva....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 130.500 KM, 72,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.04.2026.,

www.indomio.ba

Stambena zgrada površine 72m2 u osnovi, na parceli površine 611m2 na glavnom putu sa lokalom u prizemlju. Prizemlje se sastoji se od lokala sa kuhinjom, odvojenog dnevnog boravka, kuhinje, sobe, kupatila I hodnika. Na spratu se nalaze dvije sobe, dvije kuhinje I dva kupatila( kao....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 73.500 KM, 73,00 m2 cca 1010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2022.,

www.indomio.ba

Polunamješten trosoban stan površine cca 73m2 u prizemlju. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa uvučenom kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika,kupatila, ostave i terase. Opremljen je drvenom stolarijom sa alu roletnama, laminatima, keramikom i sanitarijama. Sa terase....

 
 
 
  Kuća, PELAGIĆEVO, 178.000 KM, 73,00 m2 cca 2440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.04.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju savremena, kompletno namještena prizemnica sa potkrovljem – 73m² + pomoćni objekti, parcela 1151m² Lokacija: Mirno i prostrano porodično naselje ✨ Opis nekretnine: Prodaje se moderno uređena i kompletno namještena prizemnica sa potkrovljem, površine 73m² u osnovi, smještena....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 120.000 KM, 74,00 m2 cca 1620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća sa visokim potkrovljem površine 74 m2 u osnovi na placu površine 328 m2 koje se vdi kao dvorište. Prizemlje kuće se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, hodnika, kupatila i terase, unutrašnje stubište vodi na sprat koje se sastoji od dvije spavaće sobe od kojih....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 195.000 KM, 75,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.08.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se prostrana kuća spratnosti Pr+1S, u osnovi površine 75m2. Smještena na prostranom zemljištu ukupne površine 3586m2, koje uključuje dvorište površine 500m2, dva pomoćna objekta površine 100m2 i 6m2, voćnjak 3. klase površine 2668m2, te pašnjak 3. klase površine 237m2. Ova....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 195.000 KM, 75,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.08.2022.,

www.indomio.ba

PRODAJE SE ATRAKTIVNA KUĆA NA MIRNOJ LOKACIJI! Kuća spratnosti Pr+1S uknjižene površine 75m2 u osnovi,na placu površine 560m2. Prizemlje kuće se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, hodnika, kupatila. Stepenište za sprat nalazi se sa vanjske strane kuće.....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 135.000 KM, 78,00 m2 cca 1730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Predstavljamo Vam kuću na sprat sa potkrovljem površine 78m2 u osnovi, prizemna pomoćna zgrada površine 34m2, garaža površine 25m2, dvorište površine 583m2 što ukupno placa iznosi 720m2. Prizemlje kuće sastoji se od kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka, jedne spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 96.000 KM, 78,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kvalitetna i funkcionalna prizemna kuća sa visokim potkrovljem površine 78m2 u osnovi ( sa spratom ima ukupno 150 m2) na placu od 1.166m2. Prizemlje kuće se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, kupatila, hodnika, ostave i stubišta za sprat. Na spratu....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 169.300 KM, 78,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.10.2024.,

www.realitica.com

Kuća novije gradnje spratnosti prizemlje sa visokim potkrovljem površine 78m2, pomoćne zgarade 53m2, dvorište povšine 281m2 što ukupno placa iznosi 410m2. .

 
 
 
  Kuća, DOBRLJIN, 110.000 KM, 80,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća je namjestena i ima prizemlje i polukat , ima okućnicu. U dvorištu se nalazi i štala i prostorija za ostavu. Slike unutrašnjosti se dobiju naknadno. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 150.000 KM, 81,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.10.2022.,

www.indomio.ba

Na prodaju kuća spratnosti Pr+Pot površine 81m2 u osnovi na placu ukupne površine 568m2. Prizemlje kuće sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na veliku terasu, dvije spavaće sobe, kupatila, ostave i stepeništa za gornju etažu. Na spratu su smještene....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 150.000 KM, 83,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.07.2023.,

www.indomio.ba

Kuća spratnosti Pr+1S površine 83m2 u osnovi na placu od 395m2 na mirnoj lokaciji u Grčici. Prizemlje kuće se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Na spratu je isti raspored kao u prizemlju. Kuća je opremljenadrvenom....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 110.000 KM, 84,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.09.2022.,

www.indomio.ba

Uknjižena kuća površine 84m2 u osnovi spratnosti Pr+1S na placu od 583m2. Prizemlje kuće se sastoji od dnevne sobe sa trpazarijom, uvučene kuhinje, dvije sobe, kupatila, ostave, hodnika i balkona. Sprat je nezavršen. Kuća je opremljena drvenom stolarijom sa roletnama, klima uređajem,....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 140.000 KM, 86,00 m2 cca 1630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Stambena zgrada na sprat sa potkrovljem površine 86m2 u osnovi, dvorište površine 500m2, njiva 5. Klase 218m2 što ukupno placa iznosi 804m2. Prizemlje kuće se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, hodnika i balkona. Stubište je unutrašnje za sprat koje....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 135.000 KM, 95,00 m2 cca 1420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.09.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća na sprat površine 95 m2, sa pomoćnom zgradom površine 21 m2, na placu površine 7083 m2. Prizemlje kuće se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom, dvije spavaće sobe, hodnika, ostave i kupatila. Unutrašnje stubište vodi na sprat koji nije završen. Opremljena je PVC....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 100.000 KM, 96,00 m2 cca 1040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.11.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća sa visokim potkrovljem površine cca 96 m2, sa ljetnjom kuhinjom površine 83 m2 na placu površine 480 m2. Prizemlje kuće se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika I kupatila. Unutrašnje stubište iz predsoblja, vodi na sprat koji....

 
 
 
  Kuća, KAMEN, 40.000 KM, 96,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Kamena kuća na prvoj liniji u Đenovićima, Herceg Novi Površina – 96 m2. 3 sprata. Struktura kuće: na prizemlju se nalazi predsoblje, dnevni boravak, kupaonica, kuhinja. Spiralno stubište vodi na prvi i drugi sprat. Na spratu nalazi se prostrana spavaća soba s terasom i pogledom na....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 110.000 KM, 98,00 m2 cca 1120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.04.2022.,

www.indomio.ba

POVOLJNO! Kuća u Srpskoj Varoši. Kuća Pr+1S površine 98m2 u osnovi, stambena zgrada površine 41m2, pomoćna zgrada površine 10 m2, dvoriste površine 297m2 što ukupno placa iznosi 470m2. U prizemlju se nalazi dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom, jedna spavaća soba, hodnik....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 165.000 KM, 98,00 m2 cca 1680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se atraktivan, kvalitetan stambeni objekat površine 98 m2 u osnovi na parceli od 525 m2. Stambeni objekat se sastoji od prizemlja u kome se nalaze dnevni boravak sa kuhinjom i ostavom, dvije spavaće sobe, kupatilo, hodnik, mali podrum i stepenice za gornju etažu.Na spratu....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 150.000 KM, 100,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Kuća površine cca 100m2, spratnosti Pr+Pot, na parceli od 627m2 i oranica njiva od 135m2. Kuća u prizemlju se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, jedne spavaće sobe, kupatila, hodnika. U potkrovlju se nalaze tri spavaće sobe, kupatilo, hodnik i dvije terase. Kuća je opremljena....

 
 
 
  Poslovni prostor, VRAŽALICE, 160.000 KM, 100,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje kuću sa dvorištem u Buća Potoku, opština Novi Grad, kanton sarajevski. # Imanje se nalazi u ulici Derviša Sude Vražalice, udaljeno svega 10 minuta od centra Sarajeva. # Prelijep pogled i mir tokom cijelog dana. Kuća u osnovi raspolaže gabaritima....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 85.000 KM, 100,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca sa okucnicom na Bistriku (Mahmutovac). Kuca se nalazi na parceli površine od 147m², kuca sama ima oko 100m² i sastoji se od prizemlja i sprata. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka i trpezarije, kuhinje kao i stepenice za sprat. Na spratu se nalaze 2 spavace sobe....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 185.600 KM, 101,00 m2 cca 1840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju kuća u Bihaću, u mirnom i atraktivnom naselju Jablanska. Kuća je građena 1962. godine i useljiva, ali zahtijeva renoviranje, što budućem vlasniku ostavlja mogućnost uređenja po vlastitim željama. Kuća se sastoji od prizemlja i potkrovlja sa odvojenim ulazima. Prizemlje....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 180.000 KM, 101,00 m2 cca 1780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.01.2026.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 120.000 KM, 101,00 m2 cca 1190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2022.,

www.indomio.ba

Stambeno poslovna zgrada Pr+1s+Pot površine 101m2 u osnovi, pomoćna zgrada površine 12m2, dvorište površine 500m2, njiva5 klase površine 299m2. U prizemlju se nalazi veliki poslovni prostor koji se trenutno koristi kao garaža i ljetna kuhinja. Na spratu se nalazi dnevni boravak, kuhinja....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 193.000 KM, 102,00 m2 cca 1890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća na sprat površine 102 m2 u osnovi na placu 461 m2. Prizemlje se sastoji od prostranog predulaza, dnevnog boravka sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika, kupatila i unutrašnjeg stubišta za sprat. Sprat se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa huhinjom i trpezarijom koji....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 165.750 KM, 103,00 m2 cca 1610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.06.2022.,

www.indomio.ba

PRODAJE SE ATRAKTIVNA KUĆA NA MIRNOJ LOKACIJI! Prizemna kuća sa visokim potkrovljem površine 103m2 u osnovi, dvorište površine 500m2, voćnjak površine 1.895m2, voćnjak površine 4.340m2 i šuma površine 2.038m2, ukupno 8.876m2. Prizemlje kuće se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 99.000 KM, 103,00 m2 cca 960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.07.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje poslovni objekat/restoran na Bjelašnici, naselje Milišići, neposredna blizina Babinog Dola i sela Lukomir, Opština Trnovo - kanton sarajevski. # nudimo Vam već dobro razrađen posao sa ugostiteljstvom zajedno sa kućom za odmor na najpoznatijoj....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 170.000 KM, 105,00 m2 cca 1620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Banja Luci u naselju Mejdan u ulici Braće Jugović. Kuća je u dupleksu i sa poslovnim prostorom i dvorištem. Kuća je površine 105 m2 na okućnici od 480 m2, ima dva sprata. Pod je od parketa, grijanje je na struju, ima parking, garažu, internet, kablovska, tavan, telefonski....

 
 
 
  Kuća, KULEN VAKUF, 175.000 KM, 106,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2019.,

www.indomio.ba

Prodaje se namještena, kompletno završena i useljiva kuća u Kulen Vakufu građena 2010. godine, u dvije etaže na parceli od 1.300m². Dimenzije kuće su 12,50 x 8,50m i spratnosti prizemlje + sprat. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, hodnika, spavaće sobe i kupatila. Sprat....

 
 
 
  Kuća, VRNOJEVIĆI, 150.000 KM, 110,00 m2 cca 1360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.08.2025.,

www.indomio.ba

Detaljni opis Agencija za promet i nekretnine “IMMOBILIEN NEKRETNINE” Živinice Registarski broj Agencije: 171/24 Agent: Senad Čolić Registarski broj certificiranog Agenta: 301/24 iz svoje ponude nudi: ID broj nekretnine: 11-25 Tip ponude: prodaja Vrsta nekretnine: kuća sa dvorištem....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 180.000 KM, 110,00 m2 cca 1640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuæu na dvije etaže, prizemlje + sprat (po 55 m2) te pripadajuæe dvorište/avlija površine 50 m2, uži centar grada, naselje Carina (izmeðu carinskog i titovog mosta), dva elektro, dva telefonska prikljuèka, pogodno za stanovanje i iznajmljivanje (neposredna blizina univerziteta....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 92)