• GoHome Professional
prizemlje zadnjih 7 dana što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • prizemlje zadnjih 7 dana što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - prizemlje zadnjih 7 dana što veće

  • Za upit "prizemlje zadnjih 7 dana što veće" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 1.387 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • do 99000 KM
    • do 120000 KM (prosječna cijena)
    • do 140000 KM
    • do 1200 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, ORAŠJE, 2.500.000 KM, 2006,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.indomio.ba

PRODAJA POSLOVNE ZGRADE – ORAŠJE (industrijska ZONA) Prodaje se atraktivna poslovna zgrada smještena u industrijskojj zoni u Orašju, idealna za trgovinu, proizvodnju, skladištenje ili kombinaciju više djelatnosti. Osnovne informacije: • Lokacija: Orašje – preduzetnicka zona • Površina....

 
 
 
  Zemljište, ORAŠJE, 2.500.000 KM, 2006,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.05.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

PRODAJA POSLOVNE ZGRADE – ORAŠJE (industrijska ZONA) Prodaje se atraktivna poslovna zgrada smještena u industrijskojj zoni u Orašju, idealna za trgovinu, proizvodnju, skladištenje ili kombinaciju više djelatnosti. Osnovne informacije: • Lokacija: Orašje – poduzetnicka zona • Površina....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 940.800 KM, 250,00 m2 cca 3760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Ekskluzivna ponuda! Za prodaju! Kuća sa 4 spavaće sobe, 2 kupatila, moderna i građena po najvišim eko-standardima, porodična kuća od 250m2 koja se nalazi u mirnom, tihom i nezagađenom Donjem Bioskom. Smještena na parceli od cca 4.880 m2 u mirnom dijelu Sarajeva, samo 10-15 udaljen....

 
 
 
  Kuća, ŽIVINICE, 150.000 KM, 200,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.indomio.ba

Detaljni opis Agencija za promet i nekretnine “IMMOBILIEN NEKRETNINE” Živinice Registarski broj Agencije: 171/24 Agent: Senad Čolić Registarski broj certificiranog Agenta: 301/24 iz svoje ponude nudi: ID broj nekretnine: 03-26 Tip ponude: prodaja Vrsta nekretnine: dva individualna....

 
 
 
  Kuća, DONJA MISOČA, Na upit, 144,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća i imanje na lokaciji Donja Misoča, opština Ilijaš. Imanje se prostire na 3 dunuma (3000 m2) ravnog zemljišta, sa odličnom pozicijom, gornja strana imanja izlazi na glavnu cestu, dok donja strana izlazi direktno na rijeku Misoču, pružajući mir i prirodno okruženje.....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 130.000 KM, 103,00 m2 cca 1260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća sa potkrovljem površine 103m2 u osnovi. Stara kuca na odličnom placu površine 490m2. Kuća je stara i potrebna je adaptacija ili gradnja novog objekta. Prizemlje kuce se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, dvije sobe, kupatila, ostave I hodnika iz koga je unutrasnjo stepeniste....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 112.900 KM, 62,00 m2 cca 1820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća spratnosti Prizemlje + Potkrovlje, površine 62 m2 na parceli od 101 m2, smještena u centru grada u blizini parka. U prizemlju se nalaze dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, ostava i jedna spavaća soba, dok se u potkrovlju nalazi dodatna soba. .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 30.000 KM, 36,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Vikendica povšine 36 m2 u osnovi na placu od 1.416m2 na prelijepoj lokaciji u prirodi u Bosanskoj Bijeloj. U prizemlju je smješten dnevni boravak sa kuhinjom, hodnik i kupatilo. Na spratu su dvije sobe. Posjeduje struju, gradsku vodu, kao i sopstveni bunar. Uknjižena je ivlasnistvo....

 
 
 
  Kuća, BIJELA, 30.800 KM, 36,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 443.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.05.2026.,

www.nn-nekretnine.ba

NN Nekretnine prodaje renoviran stan na odličnoj lokaciji – naselje Koševsko Brdo. Ova lokacija je poznata po ugodnom okruženju, obilju zelenila i dobroj povezanosti sa svim dijelovima grada, što je čini idealnom kako za porodični život, tako i za investiciju. ; Kratki opis: Prodaje....