• GoHome Professional
prizemlje zadnjih 7 dana što veće pala cijena - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • prizemlje zadnjih 7 dana što veće pala cijena - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - prizemlje zadnjih 7 dana što veće pala cijena

  • Za upit "prizemlje zadnjih 7 dana što veće pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-3%

Promjena cijene sa 195.000 KM na 189.000 KM dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, LUKAVAC, 189.000 KM, 142,00 m2 cca 1330 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.05.2024 - 0 KM
08.05.2024 - 220.000 KM
23.04.2025 - 210.000 KM
11.03.2026 - 195.000 KM
13.05.2026 - 189.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2024.,

www.aktido.ba

Prodaje se očuvana starija porodična kuća sa većom okućnicom u gradskoj zoni u Lukavcu. Kanalizacija, Septička jama, Struja, Vodovod.

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 730.000 KM na 652.500 KM dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, 652.500 KM, 113,00 m2 cca 5770 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.04.2026 - 730.000 KM
12.05.2026 - 652.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.04.2026.,

www.metropolanekretnine.ba

Prodajemo četverosoban stan površine 113,45m2, koji se nalazi na šestom spratu novoizgrađenog i vrlo reprezentativnog stambeno-poslovnog objekta Veneto. Stan ima potpunu istočnu orjentaciju, velike prozorske otvore i izuzetno funkcionalan raspored prostorija. Sastoji se od komfornog....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 746.500 KM na 667.300 KM dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Novi Grad, 667.300 KM, 113,00 m2 cca 5910 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2026 - 746.500 KM
13.05.2026 - 667.300 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2026.,

www.realitica.com

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 735.840 KM na 652.500 KM dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 652.500 KM, 113,00 m2 cca 5770 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.03.2026 - 711.900 KM
12.03.2026 - 735.840 KM
09.05.2026 - 652.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 118.000 KM na 111.800 KM dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 111.800 KM, 49,00 m2 cca 2280 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 118.000 KM
13.05.2026 - 111.800 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2026.,

www.realitica.com

Prodajem stan,na gore pomenutoj lokaciji na 4 spratu,zgrada ima 5 spratova,plus potkrovlje,stan je u solidnom stanju,zamjenjena je vanjska stolarija,klima postavljena nova,orijentisan je na glavnu ulicu,zgrada je prikljucena na gradsku toplanu,vlasnistvo 1/1 ,vrijedi pogledati. ;....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 244.400 KM na 234.200 KM dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, JAVOR, 234.200 KM, 39,00 m2 cca 6010 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.11.2025 - 253.600 KM
29.04.2026 - 244.400 KM
13.05.2026 - 234.200 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u sklopu novog Aparthotela Zalatni Javor na Jahorini. .

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 474.300 KM na 402.900 KM dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Marijin Dvor, 402.900 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.04.2026 - 484.500 KM
15.04.2026 - 474.300 KM
10.05.2026 - 402.900 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.04.2026.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Centar, naselje Marijin Dvor u ulici Kranjčevićeva. ; Marijin Dvor .

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 663.000 KM na 601.800 KM dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SARAJEVO, 601.800 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.12.2025 - 816.000 KM
01.02.2026 - 703.800 KM
10.04.2026 - 601.800 KM
19.04.2026 - 663.000 KM
11.05.2026 - 601.800 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.12.2025.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju kuću na tri etaže u Sarajevu, općina Vogošća u ulici Vogošćanskih odreda. ; Vogošća .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • zadnjih 7 dana što veće pala cijena (11)
  • prizemlje što veće pala cijena (12)
  • prizemlje zadnjih 7 dana što veće (9)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)