• GoHome Professional
sarajevo najnovije nekretnine što manje do 770000 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo najnovije nekretnine što manje do 770000 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo najnovije nekretnine što manje do 770000 km 80 m2

  • Za upit "sarajevo najnovije nekretnine što manje do 770000 km 80 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 730000 KM (malo jeftiniji)
    • 800000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 658 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 459.000 KM, 73,00 m2 cca 6290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2026.,

www.metropolanekretnine.ba

Prodajemo lijepo uređen, svijetao i potpuno opremljen četverosoban stan površine 73m2, koji se nalazi na prvom spratu nedavno izgrađenog stambenog objekta „Jedra Sarajeva“ u naselju Koševsko Brdo. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 409.973 KM, 73,00 m2 cca 5620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.09.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se prostran dvosoban stan u užem centru grada na vrlo atraktivnoj lokaciji, ukupne uknjižene površine 73 m2, u naravi 86m2. Sastoji se od: prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa prostranom trpezarijom, spavaće sobe, dvije prostrane lođe/balkona koja su povezana sa sobama,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 147.520 KM, 73,00 m2 cca 2020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Općini Novo Sarajevo, 250 m od glavne saobraćajnice u Paromlinskoj ulici nalazi se „Malta Complex“, koji nudi neodoljivu ponudu – stan od 73 m2 po cijeni od 2.000 KM/m2 sa uračunatim PDV-om! Sigurno i zdravo Naš zadatak je bio da kvalitetno....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 350.000 KM, 73,00 m2 cca 4800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.12.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se 3-soban stan sa garažom u jednoj od najljepših ulica Starog grada, u ravnom i mirnom dijelu u blizini Inat kuće, Vijećnice, Baščaršije, Stan se nalazi na 1-spratu manje stambene zgrade, građene 60-tih godina, čvrste gradnje sa AB skeletnim sistemom i zidovima od cigle.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 333.000 KM, 73,00 m2 cca 4560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Realno, za ponudu najboljih nekretnina treba Vam najbolja agencija za nekretnine i najbolja prezentacija date nekretnine. Kako vidjeti sve detaljno, a da niste ograniceni vremenom ni situacijom, da mozete po 10 puta pogledati nekretninu koja Vas zanima a sve to na svom telefonu ili....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 155.000 KM, 73,00 m2 cca 2120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kvalitetan trosoban stan u grbavickoj ulici. djelimicno renoviran. odican pogled i pozicija. u nepodrednoj blizini igralista, vilsonovog setalista, centra Alte, Importane, SCC. Solidna zgrada, sa video nadzorom ulaza, sprata i lifta. Dva lifta u urednoj funkciji. Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 80.000 KM, 73,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine izdvaja iz svoje ponude odličan stan sa dvije spavaće sobe, ulica Odobašina, općina Centar, na svega desetak minuta hoda od svih sadržaja koje nudi gradski centar, a u isto vrijeme fenomenalna mikrolokacija pruža mir i izolovanost od gradske....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 470.000 KM, 73,00 m2 cca 6440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 150.000 KM, 73,00 m2 cca 2060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na mirnoj lokaciji u urednoj i održavanoj stambenoj zgradi. Stan je dvostrano orijentisan, sunčan i potrebno je samo higijensko krečenje. Odvojen toalet od kupatila. U blizini se nalazi autobuska stanica, škola i pijaca. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 309.000 KM, 73,00 m2 cca 4230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.11.2022.,

www.nekretnine.ba

Ulica se, zanimljivo, zove Buka, ali s gradskom bukom to nema nikakve veze. Naprotiv, riječ je o vrlo mirnoj ulici, kroz koju, tu i tamo, prođe poneki automobil. Dakle, u toj mirnoj Buki, paralelno s Titovom i Ulicom Mehmeda Spahe, na idealan prvi sprat se smjestio divan i prostran,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • sarajevo nekretnine što manje do 770000 km 80 m2 (276)
  • sarajevo najnovije nekretnine što manje do 770000 km (5)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)