• GoHome Professional
sarajevo najnovije nekretnine što veće balkon 70 m - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo najnovije nekretnine što veće balkon 70 m - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo najnovije nekretnine što veće balkon 70 m2

  • Za upit "sarajevo najnovije nekretnine što veće balkon 70 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, 557.998 KM, 76,00 m2 cca 7340 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

“MY SPACE” Agencija za nekretnine oglašava prodaju četverosobnog stana u okviru stambenog objekta Ilidža Residence, opština Ilidža, naselje Otes, u ulici Spomenik. Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku B7 površine 76,04 m2 i dostupan je na 4 i 5 spratu stambene zgrade. Po strukturi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Čengić Vila, 145.000 KM, 76,00 m2 cca 1910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan od 76m2 u ulici Dzemala Bijedica,na Cengic Vili.Nalazi se na prvom spratu dobro odrzavane zgrade,izgradjene ‘80-tih godina.Stan je u izvornom stanju,a adaptacijom bi se dobio jako lijep i prostran stan sa odlicnim rasporedom prostorija.Sastoji se od dnevnog boravka,kuhinje,trpezarije,dvije....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 120.000 KM, 76,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se troiposoban nenamještenj stan površine 76 m2 na prvom spratu stambene zgrade u ulici Trg Sabora Bosanskog, naselje Dobrinja. Adaptacija nekretnine je odrađena 2000. godine kada je zamenjena kompletna vanjska stolarija, parket i renovirano kupatilo i wc. Bitno je naglasiti....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 195.000 KM, 76,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

prodaje se stan namješten, trosoban, u malim zgradama u Hrasnom. Stan je namješten, dvostrane orjentacije, sa klimom, dosta ugradbenih plakara, dva zatvorena balkona koji ne ulaze u kvadraturu. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Mihrivode, 444.900 KM, 76,00 m2 cca 5850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se trosoban stan površine 76 m2, potpuno renoviran i veoma funkcionalan, idealan za ugodan i moderan način stanovanja. Stan posjeduje kvalitetnu vanjsku stolariju Rehau koja pruža odličnu toplotnu i zvučnu izolaciju. Kupatilo je novo i moderno uređeno, kao i kuhinja koja je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 190.000 KM, 76,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju useljiv i nov stan u Istočnom Sarajevu, Ul Dabrobosanska, Šetalište. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe od čega jedna sa gardaroberom, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, balkona, ulaznog hodnika i kupatila. Stan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 155.000 KM, 76,00 m2 cca 2040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u naselju Hrasno, na 8.spratu stambene zgrade blizu Bosmala. Stan je za kupce koji znaju šta kupuju i koji znaju da prepoznaju kvalitetnu i dobro organizovanu nekretninu. Na spratu se nalaze svega dva stana, što je za današnje vrijeme rijetkost u odnosu na novogradnju....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Vraca, 95.000 KM, 76,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

POSJED PRODAJE: Idealan porodičan trosoban stan površine 76 m2 na 3. spratu zgrade bez lifta u ulici Avde Smajlovića, naselje Vraca. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, dječije sobe, kupatila,toaleta, ostave i natkrivenog....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 392.000 KM, 76,00 m2 cca 5160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Čengić Vila u ulici Paromlinska. Stan je površine 76 m2 i nalazi se na I spratu stambene zgrade. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, velikog dnevnog boravka, kuhinje sa izlazom na balkon....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 646.800 KM, 76,00 m2 cca 8510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 74,20 m2 i nalazi se na I spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na balkon, dvije spavaće sobe i dva kupatila. Vanjska stolarija je PVC, unutrašnja stolarija je drvena.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • sarajevo nekretnine što veće balkon 70 m2 (289)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)