• GoHome Professional
sarajevo nekretnine što veće balkon 50 m2 Najnovij - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine što veće balkon 50 m2 Najnovij - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine što veće balkon 50 m2 Najnovije

  • Za upit "sarajevo nekretnine što veće balkon 50 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 200.000 KM, 54,00 m2 cca 3700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2024.,

www.indomio.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Čengić Vila u ulici Džemala Bijedića. Stan je površine 54 m2 i nalazi se na V spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 110.000 KM, 54,00 m2 cca 2040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine ARA d.o.o. Sarajevo prodaje dvosoban stan površine 54 m2 na Čengić Vili u ul. Gradačačka 130. Stan se nalazi na četvrtom spratu au sastoji se od: – Dnevnog boravka – Spavaće sobe – Kuhinje sa trpezarijom – Ostave – Kupatila i – Balkona Stan je dobro osvijetljen....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 107.500 KM, 54,00 m2 cca 1990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Stan, 54m2, Čengić Vila1, ulica Džemala Bijedića, 2 soban, balkon, centralno grijanje. Sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, banje, hodnika i balkona. Okrenut je na dvije strane istok i zapad. Vanjska stolarija je nova kao i blindirana vrata. Nalazi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 189.900 KM, 54,00 m2 cca 3520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje dvosoban stan sa Stupu pored Hife, ulica Dr. Silve Rizvanbegović. Stan je smješten na prvom spratu stambeno poslovne jedinice sa dva lifta. Sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, spavaće sobe, kupatila, ostave i ustakljenog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 95.000 KM, 54,00 m2 cca 1760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem renoviran dvosoban stan na ilidzi naselje Luzani, u blizini vrtica, skola, prodavnica. Ispred stana prostrani parking, a sa druge strane stana veliki djeciji park. Dva balkona su zatvorena. Na vecem balkonu je provedeno grijanje i moze sluziti kao soba. Manji balkon sa ormarom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 145.800 KM, 54,00 m2 cca 2700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje dvosoban stan u Vogošći, ulica Partizanskog odreda Zvijezda, općina Vogošća, kanton sarajevski. Stan se nalazi na prvom spratu stambene jedinice bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje, trpezarije,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 270.000 KM, 54,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje dvosoban stan sa garažnim mjestom na Stupu pored Hife, ulica Dr. Silve Rizvanbegović. Stan je smješten na prvom spratu stambeno poslovne jedinice sa dva lifta. Sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 140.000 KM, 54,00 m2 cca 2590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem namjesten, useljiv stan 54m2, nadogradnja. Stan se nalazi na 7 spratu zgrada posjeduje lift. Stan se nalazi na Grbavici Ulica Behdžeta Mutevelića 81 preko puta "Željinog" stadiona. Cijena stana 140.000KM Kontakt osoba Sadin GSM 061 811 785 ili putem e-mail adrese www.info@iron.ba....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 129.000 KM, 54,00 m2 cca 2390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan na Grbavici u ulici Kemala Kapetanovica na izvrsnoj lokaciji u blizini Shoping-a povrsine 54m2. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, spavace sobe, kuhinje sa trpezarijom, ostave i balkona. Stambeni objekat posjeduje svoj podrum. Vlasnistvo je 1\1. Zgrada je....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 474.320 KM, 54,00 m2 cca 8780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Čengić Vila u ulici Džemala Bijedića. Stan je površina je 54 m2 i nalazi se na III spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • sarajevo nekretnine što veće balkon 50 m2 (196)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)