• GoHome Professional
sarajevo nekretnine 3090 m2 što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine 3090 m2 što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine 3090 m2 što manje

  • Za upit "sarajevo nekretnine 3090 m2 što manje" pronađeno 26 nekretnina - prosječna cijena 555 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 2940 m2 (malo manji)
    • 3240 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 5600 KM
    • do 7000 KM (prosječna cijena)
    • do 8400 KM
    • do 70 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Zemljište, SARAJEVO, Blažuj, Na upit, 2800,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Plac 2800m2, idealan za gradnju porodicne kuce ili vikendice. Struja, voda, telefon. Asfaltni prilaz skoro do samog placa, kraci dio makadamski, dobar. Papiri uredni, vlasnik. Hitno... Nekretnina posjeduje Plin Voda Struja Parking .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Blažuj, 199.500 KM, 2850,00 m2 cca 70 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.10.2024.,

www.nekretnine.ba

Zemljiste za gradnju porodicne kuce ili vikendice,udaljeno oko 1500m od glavnog puta u Blazuju. Asfaltni prilaz, kraci dio makadam, dobar. Struja, voda, telefon do parcele. Hitno... Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 300.000 KM, 2878,00 m2 cca 100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.09.2023.,

www.indomio.ba

ZEMLJIŠTE RELJEVO – KANTON SARAJEVO – BiH Prodaju se tri parcele u Reljevu Sarajevo. Zemljište je ravno i pravilnog oblika i veoma pogodne za izgradnju objekata. Ukupna površina parcela je 2878 m2 sastoji se od tri parcele 1113m2, 876m2 ,889m2. Moguća prodaja u kompletu i u posebnim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'sarajevo nekretnine 3090 m2 što manje'
88.000 KM
260.010 KM
Na upit
  Zemljište, SARAJEVO, 90.000 KM, 2909,00 m2 cca 30 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Na upit, 2912,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine nudi idealnu priliku za kupovinu zemljista za gradnju individualnog stambenog ili poslovnog objekta. Ulica Aerodromska u neposrednoj blizini glavne saobracajnice u Istocnom Sarajevu. Sva infrastruktura uz plac, asfalt do placa, ravno. Povrsine....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Vraca, Na upit, 2959,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje vrlo atraktivno građevinsko zemljište u naselju Vraca, ulica Novopazarska, opština Novo Sarajevo, kanton sarajevski. Predmetno zemljište je najpogodnije za izgradnju jedne ili više stambenih jednica. Raspolaže površinom od 2959 m2. Vrlo....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, Na upit, 2997,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje prelijepo zemljište u Osijeku, Opština Ilidža, kanton Sarajevo. Parcela je locirana pored širokog asfaltnog puta okružena kućama i drugim imanjima. Idealna za izgradnju jednog ili više stambenih objekata zbog činjenice da je ista cjelodnevno....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 210.000 KM, 3000,00 m2 cca 70 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2021.,

www.nekretnine.ba

Plac se granici sa lokacijom Famosovih zgrada u Skrbinom polju. Prodaja 30 ari (moguca parcelizacija )gradjevinske zemlje za stambeno - poslovnu gradnju .Struja ,voda ,kanalizacija,plin dostupni. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Struja .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 150.000 KM, 3000,00 m2 cca 50 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Zemljiste pogodno za gradnju, asfaltni prilaz, gradjevinska dozvola, komunalni prikljucak, uknjizeno...za dodatne info zvati na broj 065/728-986 Nekretnina posjeduje Garaža .

 
 
 
  Hotel, SARAJEVO, Novi Grad, 17.603.100 KM, 3000,00 m2 cca 5870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.01.2020.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 3000,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje vrlo lijepo zemljište u naselju Salkanov Han, opština Ilijaš, sarajevski kanton. Predmetno zemljište je najpogodnije za izgradnju jedne ili više stambenih jedinica. Raspolaže površinom od 3000 m2. Prelijepe je strukture i posjeduje asfaltirani....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 3000,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem u glavnom gradu BiH na prelijepoj lokaciji Kremes iznad Sarajevskog naselja Vogosca nalazi se izgradjeni kompleks na 4000m2.Kompleks je udaljen oko 2km od hotela Park u Vogosci kojeg cine 4 bungalova,2 apartmana,recepcija,sala za sastanke,mini pansion sa tri spavace sobe....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Ilidža, Na upit, 3000,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Gradsko građevinsko zemljište namenjeno za stambenu izgradnju nalazi se na desnoj obali rijeke Bosne u Osijeku kod Ilidže. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 3010,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje vrlo lijepo zemljište u naselju Slivno, opština Breza, Zeničko-dobojski kanton. Predmetno zemljište je najpogodnije za izgradnju jedne ili više stambenih jednica. Raspolaže površinom od 3010 m2. Prelijepe je strukture i posjeduje asfaltirani....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 3033,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje prelijepo zemljište u naselju Blagovac II, opština Vogošća - Sarajevo. Predmetno zemljište se nalazi na samo 9 km udaljenosti od centra Sarajeva odnosno 10 minuta lagane vožnje. Pristupni put do parcele je kompletno asfaltiran. Ukupna površina....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, Na upit, 3051,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje vrlo lijepo zemljište za izgradnju jedne/više stambenih objekata ili eventualno poslovnog objekta/hale u naselju Doglodi, opština Ilidža, kanton sarajevski. Predmetno zemljište raspolaže površinom od 3051 m2. Kompletno je ravno i posjeduje....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 126.200 KM, 3155,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Zemljište Sarajevo, Novi Grad, Zabrđe Nekretnina posjeduje Parking .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 3165,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2025.,

www.imobilia.ba

PRODAJA, INDUSTRIJSKA ZONA PUT FAMOSA, PRVREDNI OBJEKTI I ZEMLJIŠTE! ; Gradjevinska dozvola KANALIZACIJA Parking mjesto PRODAJA, INDUSTRIJSKA ZONA PUT FAMOSA, PRVREDNI OBJEKTI I ZEMLJIŠTE!.

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Na upit, 3179,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Plac, Kozja Ćuprija Sarajevo. Na placu se nalaze uništeni-devastirani objekti površine 430m2 sa svim pratećim priključcima. tel.066/605-156 062/238-412 063/006-565 065/174-424 Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 3184,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje više parcela ukupne površine od oko 50 duluma u naselju G.Kruševo, Opština Olovo, Zeničko-dobojski kanton. Zemljište se nalazi otprilike 9 km udaljenosti od naselja Dolovi u Olovu, koje je udaljeno 4,2 km od centra Olova. Udaljenost od....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, Na upit, 3200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

PRODAJEMO,stambeno-poslovni objekat,koji se sastoji od :podruma,prizemlja i dva sprata ukupne površine 3.200 m2 na atraktivnoj lokaciji u Sarajevu u ulici Džemala Bijedića bb.Objekat posjeduje i zemljište za izgradnju pozemnih garaža i parking prostorom od 580 m2.Objekat je sada izgrađen....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 3293,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje vrlo lijepo zemljište u naselju Prhinje, Općina Breza, Zeničko-dobojski kanton. Imanje se nalazi 10-ak minuta od centra Breze, dok je od Sarajeva udaljeno svega 35 minuta laganje vožnje. Raspolaže površinom od 3293 m2 . Karakteriše ga vrlo....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 400.000 KM, 3300,00 m2 cca 120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.09.2023.,

www.indomio.ba

TRI KUĆE I ZEMLJIŠTE SARAJEVO - RELJEVO -RJEČICA BiH Površina zemljišta 3300 m2 Kroz zemljište protiče potok Do kuća vodi asfaltni put Konačna cijena se definiše nakon pregleda imovine od strane zainteresovanog kupca. Contact 0038761230071 .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Centar, 496.000 KM, 3307,00 m2 cca 150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Ilidža, Na upit, 3371,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Ilidža, 120.000 KM, 3397,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.02.2024.,

www.indomio.ba

NEW GROUP iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno izdvaja veoma atraktivno zemljište od 3397m2 u vikend naselju RAKOVICA. Zemljište je pravougaonog oblika i ima asfaltni prilaz sa 3 strane što ga čini veoma povoljnim za daljnje korake. Kompletnom dužinom parcele je urađena kamena podzida....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-26 (od ukupno 26)