• GoHome Professional
sarajevo nekretnine 80 m2 najnovije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine 80 m2 najnovije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine 80 m2 najnovije

  • Za upit "sarajevo nekretnine 80 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 214.000 KM, 80,00 m2 cca 2680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.09.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se stan u Novom gradu, u blizini Bosmala, 200-300 m udaljenom, u padinskom dijelu, u stambenoj zoni sa privatnim stambenim objektima. Stan je etažiran, nalazi se na VP/1 spratu, u objektu P+2, sa četiri etažne jedinice; Ispod stana koristi se poslovni prostor, a iznad i sa....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Nahorevo, 209.000 KM, 80,00 m2 cca 2610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2026.,

www.metropolanekretnine.ba

Prodaje se vikendica (p+1) površine 80m2 izgrađena na zemljišnoj parceli površine 686m2. Južno orjentisana sa pogledom na zelene površine, ova vikendica predstavlja oazu mira, idealnu za odmor i uživanja tokom svakog perioda u godini. Vikendica je izgrađena tokom 2013 godine, posjeduje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 179.000 KM, 80,00 m2 cca 2240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.11.2025.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine TerraSa Registarski broj posrednika: 127/23 Agent: Mustafa Hodžić +387 61 92 66 76 e-mail: info@terrasa.ba Agencija za nekretnine TerraSa prodaje namještenu vikendicu u naselju Košćan, općina Hadžići. Detalji o nekretnini: Godina izgradnje: 2000.- 2005. Korisna....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 350.000 KM, 80,00 m2 cca 4380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.09.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se kvalitetno izgrađena kuća površine 80 m² u osnovi, na dvije etaže (P+Ptk) sa lijepo uređenim dvorištem i voćnjakom ukupne površine 1931 m2. Ista se nalazi u ulicu Gornje Vlakovo, općina Ilidža, Sarajevo. Izgrađena je 2005.godine. Kuća se sastoji se od: PRIZEMLJE: Ulazni....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 335.000 KM, 80,00 m2 cca 4190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban stan smješten u naselju Breka, ulica Juraja Najtharta, općina Centar. Stan površine 80m2 se nalazi na prvom spratu zgrade bez lifta i sastoji se od ulaznog hodnika, hodnika, degažmana, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 80.000 KM, 80,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Luksuzno opremljen poslovni prostor sa kuhinjom smješten u centru grada. Idealan za vinoteku, restoran ili klub. Nekretnina posjeduje Voda Struja Blindirana vrata Klima .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 65.000 KM, 80,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem useljivu kucu (80 m2)+tri terase(2x1.7 m2 i 1x15,5 m2) + garaza ( 20 m2) u vikend naselju nadomak Pala,na samo 14 km od ski centra Jahorina i 5 km od ski centra Ravna planina (https://www.ski-rp.com/en/ ).Od Pala preko Ravne planine do Jahorine vode obelezene planinarske....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 800.000 KM, 80,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća na početku naselja Velešići u ravnom dijelu. naseljaIzgrađena je na placu od 113 m2, kučište čini 42 m2, dok je ostalo bašta. Kuću čini prizemlje i sprat ukupne površine cca 80 m2. Postoji idejno rješenje za novi objekat večih dimenzija.U samom oglasu su i fotografije....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 60.000 KM, 80,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Moze zamjena za stan nova cijna Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 80.000 KM, 80,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za iznajmljivanje izdvaja višenamjenski izložbeno prodajni poslovni prostor od 80m2 na odličnoj lokacij u Istočnom Sarajevu, Lukavica, u neposrednoj blizini GP Put i Svadbenog salona DAR. Prostor od 80m2 pozicioniranan na prizemlju....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • sarajevo nekretnine 80 m2 (414)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)