• GoHome Professional
sarajevo nekretnine balkon 80 m2 što veće lift Naj - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine balkon 80 m2 što veće lift Naj - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine balkon 80 m2 što veće lift Najnovije

  • Za upit "sarajevo nekretnine balkon 80 m2 što veće lift najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, 813.400 KM, 87,00 m2 cca 9350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju stan u novogradnji u Sarajevu, općina Centar, naselje Šip u ulici Branilaca Šipa. Stan je površine 87m2 i nalazi se na II spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Po strukturi stan je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i izlazom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 361.022 KM, 87,00 m2 cca 4150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stanove u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokaciji Ilidža centar, Nova Butmirska cesta u neposrednoj blizini Termalne rivijere, Hotela Hollywood i Grand centra Ilidža. Stanovi su površine od od 46m2 studio (jedna spavaća)....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, Na upit, 87,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.04.2023.,

www.nekretnine.ba

U ulici Envera Šehovića na Dolac Malti, na šestom, ne i posljednjem spratu zgrade s liftom, prodajemo dvostrano orijentiran renoviran veći trosoban stan kojeg ćete lako pretvoriti u četverosoban. Čine ga ulazni hodnik, dnevni boravak kuhinja i trpezarija te komforan balkon u prom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 349.000 KM, 86,00 m2 cca 4060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Jedan od modernijih i kvalitetnijih stanova u Istočnom Sarajevu. Ulica Spasovdanska i zgrada neobične arhitekture sa vrhunskom mikrolokacijom. Površina stana je 86 kvadrata, zgrada gradjena prije 2 godine, lift, vlastiti parking za 2+ auta pod rampom, dizajnerski opremljen i prodaje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 860.000 KM, 86,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem namješten stan od 86m2 Sarajevo, ul:Grbavička br:9,sedmi sprat. Zgrada posjeduje lift. Stan je adaptiran 2000 godine,a sanacija krova u septembru 2010 god./ Orijentisan na tri strane /istok,sjever i jug/ Posjeduje predulaz sa blind vratima. 3 sobe,veliki dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 86,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

“MY SPACE” Agencija za nekretnine objabljuje prodaju trosobnog stana u Sarajevu u novogradnji “PALAZZO” naselje Breka u ulici Himze Polovine. Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku S.9, površine 85,79 m2, nalazi se na prizemlju objekta, trosoban, orjentacije jug-zapad. Sastoji se....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 55.000 KM, 85,00 m2 cca 650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem trosoban stan u Sarajevu - Kosevsko brdo ul.Antuna Hangija. 85m2 u zgradi na 3 spratu,suncan,novija gradnja,renoviran.etazno grijanje plin i struja.nova stolarija,keramika,mokri cvorovi,lijep pogled,.sastoji se od 3 sobe,kuhinje,trpezarije,hodnika,kupatilo sa wc +posebno....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 762.440 KM, 85,00 m2 cca 8970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 85,5m2 + 2 lođe i nalazi se na I spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Po strukturi stan je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije sa izlazom na zatvorenu lođu, degažmana, dvije spavaće sobe (jedna spavaća soba je sa izlazom na drugu....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 695.800 KM, 84,00 m2 cca 8280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 84 m2 i nalazi se na III spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarije sa izlazom na ustakljen balkon, degažmana, dvije spavaće sobe, kupatila i toaleta. Vanjska stolarija je ALU, unutrašnja....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 782.040 KM, 84,00 m2 cca 9310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 84 m2 i nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom, koji je ujedno i zadnji sprat. Po strukturi je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom i izlazom na balkon, dvije ostave, tri spavaće sobe i kupatila. Vanjska i unutrašnja....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • sarajevo nekretnine balkon 80 m2 što veće lift (115)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)