• GoHome Professional
sarajevo nekretnine balkon 80 m2 što veće povoljan - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine balkon 80 m2 što veće povoljan - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine balkon 80 m2 što veće povoljan

  • Za upit "sarajevo nekretnine balkon 80 m2 što veće povoljan" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 4.698 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 170000 KM
    • do 210000 KM (prosječna cijena)
    • do 260000 KM
    • do 2100 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 186.670 KM, 85,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan u naselju Sip, opcina Centar, u zgradi novije gradnje (2005.). Stan se nalazi na II spratu i pored spratnosi, izuzetno je povoljno orjentisan na istok i zapad sto ga cini osuncanim tokom cijelog dana. Stan se prodaje polunamjesten sa kuhinjom i americkim plakarom radjenim....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 82,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Agencija za nekretnine Stanpromet.ba izdvaja prodaju trosobnog stana na 3. spratu zgrade Sarajevo Tower. Površina stana 81.80 m2 plus parking mjesto u zajedničkoj garaži. Po strukturi stan sa dvije spavaće sobe i dvije lođe. Radovi u predmetnom stanu su završeni a sadašnji vlasnik....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 810.000 KM, 81,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji opstine Centar, prodaje se porodicna kuca, okruzena vecim brojem rezidencija medjunarodnih predstavnika, udaljena od centra grada cca. 3km. Kuca je dimenzija 9x9m (P+1) sa okucnicom od cca. 700 m2, sagradjena 1980 a posjeduje sve prikljucke + plin.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, Na upit, 80,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Extra renoviran 3-sobni stan, 2 WC-a, 2 balkona, ostava, povoljan raspored prostorija Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 150.000 KM, 79,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan na Grbavici, ulica Grbavička 72, 79m2, drugi sprat, trosoban, kupatilo+wc, ostava, balkon, povoljna cena. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)