• GoHome Professional
sarajevo nekretnine balkon zadnjih 7 dana 80 m2 pa - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine balkon zadnjih 7 dana 80 m2 pa - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine balkon zadnjih 7 dana 80 m2 parking što manje

  • Za upit "sarajevo nekretnine balkon zadnjih 7 dana 80 m2 parking što manje" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Centar, 409.848 KM, 73,00 m2 cca 5610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.09.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se prostran dvosoban stan u užem centru grada na vrlo atraktivnoj lokaciji, ukupne uknjižene površine 73 m2, u naravi 86m2. Sastoji se od: prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa prostranom trpezarijom, spavaće sobe, dvije prostrane lođe/balkona koja su povezana sa sobama,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 155.000 KM, 73,00 m2 cca 2120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kvalitetan trosoban stan u grbavickoj ulici. djelimicno renoviran. odican pogled i pozicija. u nepodrednoj blizini igralista, vilsonovog setalista, centra Alte, Importane, SCC. Solidna zgrada, sa video nadzorom ulaza, sprata i lifta. Dva lifta u urednoj funkciji. Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 73,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje bogate ponude za prodaju izdvaja vrhunski apartman sa dvije spavaće sobe u apartmanskom dijelu Hotela Nomad na Bjelašnici. Ovaj apartman nudi sve što moderni nomadi žele: prirodu u dobrom društvu ! Apartman se nalazi na prizemlju objekta....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 73,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stan na odličnoj lokacij u Istočnom Sarajevu, Ulica 1.Sarajevske brigade. Stan sa tri spavaće sobe, prostranim dnevnim boravkom sa kuhinjom i trpezarijom, balkon i kupatilo. Dvostrana orijentacija Površina 72.97m2. Napomena:....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 74,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.12.2020.,

www.metropolanekretnine.ba

Iznajmljujemo nov, vrlo lijepo i moderno namješten trosoban stan, površine 74m2. Stan se nalazi na devetom spratu stambeno-poslovne poslovne zgrade izgrađene u ulici Srđana Aleksića u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu „Veneto Otoka“. Stan se sastoji od komfornog dnevnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 74,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban stan u Istočnom Sarajevu, ulica Spasovdanska. Površina stana iznosi 73.50m2 i nalazi se na 7.spratu novogradnje sa liftom. Stan se sastoji od predulaza, hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 61.800 KM, 75,00 m2 cca 820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stanove u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokacij Velika aleja, općina Ilidža, Ulica IV viteške brigade. Stan sa ponude vrhunski trosoban odličnog otvorenog pogleda dvostranom orijentacijom ,sastoji se od dvije spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 187.500 KM, 75,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje komforan trosoban stan u nedavno izgrađenom objektu Panamera, ul.Lužanski put, Općina Ilidža. Objekat je stanbenoposlovnog tipa, savremene gradnje. Prilikom izgradnje mnogo pažnje je posvećeno standardu ugrađenih materijala, visokom stepenu privatnosti, te funkcionalnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševo, 157.000 KM, 75,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem renoviran i adaptiran stan, Centar, Koševo, 75m2, šesti sprat, lift, centralno grijanje, klima, jakuzzi, španska i Inker keramika, dva američka plakara, sunčan i svijetao, veliki parking ispod zgrade za pedesetak auta, blizina bolnice, osnovne škole, srednjih škola i većine....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševo, 309.900 KM, 75,00 m2 cca 4130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za nekretnine prodaje trosoban stan na Koševu, ulica Jukićeva, općina Centar, kanton sarajevski. Stan je smješten na osmom spratu stambene jedinice, a sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kuhinjsko - trpezarijskog prostora,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • sarajevo nekretnine balkon 80 m2 parking što manje (118)
  • sarajevo nekretnine balkon zadnjih 7 dana parking što manje (2)
  • sarajevo nekretnine balkon zadnjih 7 dana 80 m2 što manje (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)