LUKSUZNA VILA S KUĆICOM BLIZU MORA
internetoglasi.hr
Za upit "sarajevo nekretnine do 360000 km pala cijena što veće zadnjih 7 dana" pronađeno 3 nekretnina - prosječna cijena 845 KM/m2
Ograniči pretragu
Promjena cijene sa 69.000 KM na 49.000 KM
dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cijena
Kretanje cijena nekretnine:
02.05.2026 - 69.000 KM
16.05.2026 - 49.000 KM
02.05.2026.,
www.nekretnine.ba
Na prodaju svijetao i funkcionalan dvosoban stan površine 58m², smješten na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade, u ulici Hifzi Bjelevca, naselje Stup. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, zatim spavaće sobe, te kuhinje i dnevnog boravka sa izlazom na balkon. LOKACIJA: Odlična i....
Promjena cijene sa 350.000 KM na 330.000 KM
dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cijena
Kretanje cijena nekretnine:
17.04.2026 - 350.000 KM
15.05.2026 - 330.000 KM
17.04.2026.,
www.nn-nekretnine.ba
NN Nekretnine prodaje potpuno namješten trosoban stan površine 77 m², smješten na II spratu kvalitetne stambene zgrade novije gradnje (stara cca 10 godina), u ulici Nikole Tesle, Istočno Sarajevo. ; Detaljni opis: NN Nekretnine prodaje potpuno namješten trosoban stan površine 77 m²,....
Promjena cijene sa 104.500 KM na 99.000 KM
dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cijena
Kretanje cijena nekretnine:
29.04.2026 - 104.500 KM
15.05.2026 - 99.000 KM
29.04.2026.,
www.nn-nekretnine.ba
Prodaje se kuća sa prostranom i izuzetno atraktivnom parcelom smještenom na odličnoj lokaciji uz magistralni put Sarajevo–Kiseljak, što ovu nekretninu čini lako dostupnom i vrlo pogodnom kako za stanovanje, tako i za različite investicione projekte. ; Kratki opis: NN Nekretnine ekslkuzivno....
internetoglasi.hr