• GoHome Professional
stan barem 50 m2 do 390000 KM nenamješten - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan barem 50 m2 do 390000 KM nenamješten - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan barem 50 m2 do 390000 KM nenamješten

  • Za upit "stan barem 50 m2 do 390000 km nenamješten" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 2.177 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 370000 KM (malo jeftiniji)
    • 400000 KM (malo skuplji)
    • do 1600 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 380.000 KM, 96,00 m2 cca 3960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.01.2024.,

www.indomio.ba

NEKRETNINE KARMELA nude na prodaju penthouse stan, trosoban po strukturi, smješten u ulici Džemala Bijedića, u naselju Nova Otoka, općina Novi Grad. Ovaj dvoetažni stan, nenamješten i nekorišten, prostire se na površini od 95,98 m2. Smješten je na 12./13. spratu novoizgrađene stambeno-poslovne....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 107.000 KM, 63,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno renoviran dvoiposoban stan površine 63 m2, na IV spratu u staroj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, dječije sobe, ostave, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, kvalitetnim laminatom, protiv-provalnim....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 97.500 KM, 65,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.05.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Nenamješten dvosoban stan površine 65 m2, na IV spratu u staroj gradnji. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila, balkona i ostave. Opremljen je drvenom stolarijom a podovi su obloženi parketom. Stan posjeduje pripadajuću....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 90.000 KM, 58,00 m2 cca 1550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Nenamješten dvosoban stan površine 58m2 na II spratu u staroj gradnji u zgradi sa liftom! Sastoji se od dnevnog boravka koja ima izlaz na terasu, kuhinje koja ima izlaz na terasu, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom, parketima, keramikom i sanitarijama. Stan....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)