LUKSUZNA VILA S KUĆICOM BLIZU MORA
internetoglasi.hr
Za upit "stan barem 50 m2 zadnjih 14 dana do 4400 km/m2 što manje namješten" pronađeno 1 nekretnina - prosječna cijena 2.115 KM/m2
Ograniči pretragu
Promjena cijene sa 150.000 KM na 165.000 KM
dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
porasla cijena
Kretanje cijena nekretnine:
06.05.2026 - 150.000 KM
07.05.2026 - 165.000 KM
06.05.2026.,
www.indomio.ba
Kompletno namješten trosoban stan površine 78 m2 na I spratu nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na prostranu terasu koja je zatvorena PVC stolarijom, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama,....
internetoglasi.hr