• GoHome Professional
stan u sarajevu 60 m2 najnovije do 410000 KM - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u sarajevu 60 m2 najnovije do 410000 KM - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u sarajevu 60 m2 najnovije do 410000 KM

  • Za upit "stan u sarajevu 60 m2 najnovije do 410000 km" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 380000 KM (malo jeftiniji)
    • 430000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, 411.600 KM, 64,00 m2 cca 6430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 64 m2 i nalazi se na VIII spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i izlazom na balkon, kuhinje, ostave, spavaće sobe i kupatila. Vanjska stolarija je PVC, unutrašnja stolarija je drvena. Pod....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 411.600 KM, 55,00 m2 cca 7480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Alipašino polje u ulici Bosanska. Stan je površine 55m2 po ZK a stvarne površine 60m2 i nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz predulaza, hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 411.600 KM, 58,00 m2 cca 7100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Ilidža, naselje Stup u ulici Stupska. Stan je površine 58 m2 i nalazi se na III spratu stambene zgrade sa dva lifta. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i izlazom na balkon,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 399.000 KM, 55,00 m2 cca 7260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.03.2026.,

www.metropolanekretnine.ba

Prodajemo svijetao i lijep dvosoban stan površine 55m2 koji se nalazi na osmom spratu stambeno – poslovne zgrade novije gradnje (2021), u naselju Otoka. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, kupatila, predsoblja i lođe kojoj se može pristupiti....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 391.020 KM, 59,00 m2 cca 6630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Alipašino polje u ulici Bosanska. Stan je površine 59 m2 + balkon i nalazi se na XII spratu stambene zgrade. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 413.560 KM, 60,00 m2 cca 6890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općin Ilidža, naselje Otes u ulici Faadila Hadžića. Stan je površine 60 m2 i nalazi se na I spratu stambene zgrade. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, trpezarije sa izlazom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 380.240 KM, 61,00 m2 cca 6230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju stan u Sarajevu, općina Ilidža, naselje Stup, u ulici Hifzi Bjelevca Stan je površine 61m2 i nalazi se na I spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Novogradnja iz 2007. godine. Po strukturi stan je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 363.580 KM, 64,00 m2 cca 5680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, novogradnja Stup, općina Ilidža, u ulici Dr. Silve Rizvanbegović. Stan je površine 64m2 i nalazi se na VI spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Po strukturi stan je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, ostave, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 355.013 KM, 64,00 m2 cca 5550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.10.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se namješten dvosoban stan u ulici Zmaja Od Bosne, naselje Pofalići, općina Novo Sarajevo. Stan je po strukturi dvosoban, ukupne površine 64 m2, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon/lođu, odvojene kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Orijentisan....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Pofalići, 355.000 KM, 64,00 m2 cca 5550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.10.2025.,

www.area.ba

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan u sarajevu 60 m2 do 410000 km (59)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)