• GoHome Professional
stan u sarajevu 60 m2 najnovije do 5400 km/m2 što - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u sarajevu 60 m2 najnovije do 5400 km/m2 što - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u sarajevu 60 m2 najnovije do 5400 km/m2 što jeftinije

  • Za upit "stan u sarajevu 60 m2 najnovije do 5400 km/m2 što jeftinije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 5100 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 5600 KM/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Dobrinja, 65.000 KM, 65,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se se stan 65m2, Dobrinja 3, Grada Bakua, suteren, pretvoren u poslovni prostor, za renoviranje. Cijena 55 000KM Napomena ; ne odgovaram na pitanje o zadnjoj cijeni .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Dobrinja, 72.480 KM, 60,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodajemo trosoban stan na Dobrinji 1, nedakelo od autobuske stanice. Površina stana je 60.40m2, a sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, dvije sobe, kupatila i hodnika. Stan je na petom spratu/potkrovlje. Za detaljnije pogledajte našu web stranicu: http://www.nek.ba .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 75.688 KM, 61,00 m2 cca 1240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.09.2019.,

www.indomio.ba

Novogradnja, stan u Lukavici na prodaju. Korišten. .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 85.000 KM, 64,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Vikendica na cca 3200 m2. Suma, livada, potok. Blizina magistrale. Hladovina. Nekretnina posjeduje Kanalizacija Struja .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 94.000 KM, 62,00 m2 cca 1520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 62 m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje, trpezarije, ostave, dvije spavaće sobe i kupatila. Posjeduje i podrumsku prostoriju. Vanjska i unutrašnja stolarija....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 150.000 KM, 60,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Agent stanpromet.ba - agencije za nekretnine je pronašao i više nego odličnu nekretninu, vikend kuća sa uređenim zemljištem u Rakovici, na samo 15 minuta vožnje od grada. Kuća se nalazi u planski pravljenom naselju za vikend kuće, ima priključke struje, vode, kanalizacije, te uma....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 160.000 KM, 60,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

3 kilometra od magistralnog puta 900 metara nadmorska visina Ogradjen plac od 1000 kvadrata Potpuna privatnost i prirodno okruženje Parking 60 kvadrata unutrašnjosti, kamin i grijanje na konvektore. Fasada i krov novi sa izolacijom od 15 centimetara. Idelana prilika za ljubitelje....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 177.000 KM, 59,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.08.2022.,

www.indomio.ba

NOVI MODERNO DIZAJNIRANI STANOVI - SARAJEVO, Vrtovi Riverine Pored uspješno realizovanih projekata u naselju Vrtovi Riverine, započeta je izgradnja novog moderno dizajniranog objekta, Vila Magnolia. Objekat će se sastojati od 61 stambene jedinice (cca 35-77m2), a planirani završetak....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 180.000 KM, 56,00 m2 cca 3210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.04.2024.,

www.indomio.ba

P R O D A T O ! Prodaje se odličan stan, velikih mogućnosti prilagodbe potrebama budućeg kupca, sa uknjiženih 56 m2 + zatvorena lođa 5,6 + terasa 8,2 m2. Lokacija: preko puta Merkator centra; Osnovne škole; u blizini centralne zone Dobrinje sa svim gradskim sadržajima; javnim ustanovama,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 189.000 KM, 57,00 m2 cca 3320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.03.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan u sarajevu 60 m2 do 5400 km/m2 što jeftinije (43)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)