• GoHome Professional
stan u sarajevu do 340000 km do 5700 km/m2 60 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • stan u sarajevu do 340000 km do 5700 km/m2 60 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u sarajevu do 340000 km do 5700 km/m2 60 m2

  • Za upit "stan u sarajevu do 340000 km do 5700 km/m2 60 m2" pronađeno 47 nekretnina - prosječna cijena 3.919 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 330000 KM
    • do 420000 KM (prosječna cijena)
    • do 500000 KM
    • do 4200 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Grbavica, 230.000 KM, 55,00 m2 cca 4180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2023.,

www.indomio.ba

Predivan Stan sa Pogledom na Grbavicu Ponosno vam predstavljamo ovaj izvanredan stan na Grbavici, smješten u mirnom delu grada na Topal Osman Paše br.3. Ovaj stan nudi izuzetno udoban i praktičan način života, koji će zadovoljiti sve vaše potrebe. Osnovne informacije: Površina stana:....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 352.800 KM, 65,00 m2 cca 5430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 65 m2 + dva balkona i nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i izlazom na balkon, kuhinje sa izlazom na drugi balkon, toaleta, degažmana, dvije spavaće sobe i kupatila. Vanjska....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 294.800 KM, 65,00 m2 cca 4540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.05.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 269.999 KM, 65,00 m2 cca 4150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 325.000 KM na 299.000 KM dana 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 299.000 KM, 65,00 m2 cca 4600 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.02.2026 - 325.000 KM
07.03.2026 - 299.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-47 (od ukupno 47)

<< <1 2> >>