• GoHome Professional
stan u sarajevu do 490000 km do 6100 km/m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u sarajevu do 490000 km do 6100 km/m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u sarajevu do 490000 km do 6100 km/m2

  • Za upit "stan u sarajevu do 490000 km do 6100 km/m2" pronađeno 268 nekretnina - prosječna cijena 4.078 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 320000 KM
    • do 410000 KM (prosječna cijena)
    • do 490000 KM
    • do 4100 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, 488.040 KM, 80,00 m2 cca 6100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 80 m2 a stvarne kvadrature je 90 m2 i nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade, koja je ujedno i austo-ugarska gradnja. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, dvije spavaće sobe i kupatila. Stan je djelimično renoviran prije....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 225.020 KM, 37,00 m2 cca 6080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.03.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan na Ciglanama, ukupne površine 37m2 + balkon.Sastoji se od: dnevnog boravka, kuhinje, ulaznog hodnika, ostave, kupatila i balkona sa prelijepim pogledom. Nalazi se na gornjim Ciglanama u stambenoj zgradi bez lifta, pozicioniran u mirnom i sunčanom dijelu.Stan....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 240.000 KM na 225.000 KM dana 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Ciglane, 225.000 KM, 37,00 m2 cca 6080 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.03.2026 - 240.000 KM
04.04.2026 - 225.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.area.ba

Prodaje se jednosoban stan na Ciglanama, ukupne površine 37m2 + balkon. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u sarajevu do 490000 km do 6100 km/m2'
460.041 KM
450.000 KM
435.280 KM
  Stan, SARAJEVO, 418.264 KM, 69,00 m2 cca 6060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 69 m2 i nalazi se na V spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i izlazom na balkon otvorenog pogleda na Vrelo Bosne, kuhinje, degažmana, spavaće sobe, dječije sobe, kupatila i odvojenog toaleta.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 441.000 KM, 75,00 m2 cca 5880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Dobrinja C5, u ulici Rudija Alvađa. Stan je površine 75m2 i nalazi se na I spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom iz....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 420.000 KM, 70,00 m2 cca 6000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 520.000 KM, 85,00 m2 cca 6120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 460.041 KM, 79,00 m2 cca 5820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.04.2025.,

www.indomio.ba

Tražili ste - imamo. Pravi porodični stan usred Ciglana. Na srednjem nivou ovog sarajevskog naselja u samom centru grada, u ulici Avde Hume, prodajemo trosoban stan od 79 kvadrata s balkonom od sedam kvadrata i dvije ostave (po dodatnih devet kvadrata). Caka je u sljedećem: iz Avde....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 299.900 KM na 285.000 KM dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 285.000 KM, 48,00 m2 cca 5940 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.01.2026 - 299.900 KM
25.02.2026 - 285.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.01.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 490.000 KM, 83,00 m2 cca 5900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 450.000 KM, 78,00 m2 cca 5770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.03.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan, površine 78 metara kvadratnih, u naselju Grbavica. Lokacija stana je izvrsna i poželjna za stanovanje iz razloga što je Grbavica idealna za porodicu, zbog dosta zelenila koje je okružuje, kao i ostalih infrastrukturnih objekata neophodnih za život. Ovaj komforan....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 275.000 KM, 47,00 m2 cca 5850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 450.000 KM, 77,00 m2 cca 5840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 410.000 KM, 72,00 m2 cca 5690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.04.2026.,

www.indomio.ba

Stan Malta-Sibica - Novo Sarajevo,renoviran 72m2 (410 000 KM) https://olx.ba/artikal/75678914 .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 529.200 KM, 93,00 m2 cca 5690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Vikendica je površine 93 m2 i nalazi se na parceli površine 486 m2. Sastoji se iz dvije etaže. Prva etaža je garsonjera površine 17 m2 Druga etaža je trosoban stan površine 76 m2. Vanjska stolarija je PVC, unutrašnja stolarija je drvena. Pod je brodski, laminat i keramika. U bašti....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 363.580 KM, 64,00 m2 cca 5680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, novogradnja Stup, općina Ilidža, u ulici Dr. Silve Rizvanbegović. Stan je površine 64m2 i nalazi se na VI spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Po strukturi stan je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, ostave, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 480.000 KM, 85,00 m2 cca 5650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.04.2024.,

www.indomio.ba

Na ekskluzivnoj adresi u srcu Sarajeva, predstavljamo vam savršeno renoviran četverosoban stan koji se nalazi na prestižnoj Logavinoj ulici, na adresi Karpuzova 27A. Ovaj elegantan stan sjedinjuje suptilnu modernost i prefinjeni dizajn kako bi vam pružio ne samo dom, već i jedno životno....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 525.000 KM, 93,00 m2 cca 5650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.12.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se 3 i 1/2 soban stan stvarne korisne površine 93 m2+ lođa 7 m2 na atraktivnoj lokaciji u samom centru Mejtaša. Postoji i mogućnost zamjene za dva stana manje kvadrature ! Lokacija osunčana, izdignuta, u blizini najuže gradske zone, više značajnih javnih ustanova, OŠ Slilvije....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 495.044 KM, 88,00 m2 cca 5630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.05.2026.,

www.indomio.ba

A sad spektakl! Prelijep dvostrano orijentiran troiposoban stan, detaljno renoviran 2016. godine, u besprijekornom stanju.Stan od uknjiženih 88 kvadrata (s inkorporiranim balkonom) čine dnevni boravak, trpezarija i kuhinja otvorenog koncepta, tri spavaće sobe, kupatilo, toalet i veliki....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 420.000 KM, 73,00 m2 cca 5750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.05.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 410.036 KM, 73,00 m2 cca 5620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.09.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se prostran dvosoban stan u užem centru grada na vrlo atraktivnoj lokaciji, ukupne uknjižene površine 73 m2, u naravi 86m2. Sastoji se od: prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa prostranom trpezarijom, spavaće sobe, dvije prostrane lođe/balkona koja su povezana sa sobama,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 230.022 KM, 41,00 m2 cca 5610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2023.,

www.indomio.ba

Bjelašnica stan-apartman prodaja. Apartman površine 40,48 m2 sa dvije spavaće sobe, dječija soba sa krevetom na sprat, spavača soba sa bračnim krevetom, kupatilo sa wc-om, dnevni boravak sa izlazom na balkono, stan je pun svjetla sa velikim portalima. Stan je nov, veoma malo korišten....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 438.999 KM, 71,00 m2 cca 6180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se četverosoban stan ukupne površine 70,80 m2, u novoizgrađenom stambeno-poslovnom objektu na Otoci. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom, tri spavaće sobe, dva kupatila i balkona. Stan je izuzetno svijetao, sa dosta prirodnog svjetla a orijentacija istok -....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 488.603 KM, 79,00 m2 cca 6190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se prostran trosoban stan ukupne površine 78,80 m2, u novoizgrađenom stambeno-poslovnom objektu na Otoci. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom, dvije spavaće sobe, dva kupatila i dva balkona. Stan je izuzetno svijetao, sa dosta prirodnog svjetla a orijentacija....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 525.047 KM, 94,00 m2 cca 5590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.08.2024.,

www.indomio.ba

U centru Sarajeva, preciznije u mirnoj i čistoj ulici Antuna Hangija, nalazi se ova jedinstvena nekretnina, koja može biti vaša. “De jure“, riječ je o dvoetažnom stanu koji se prostire na (uknjižena) 94 kvadrata, a “de facto“ to je prava kuća, s lijepom okućnicom, garažom, dvije velike....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 320.000 KM, 56,00 m2 cca 5710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 295.000 KM, 53,00 m2 cca 5570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan površine 53 m² na atraktivnoj lokaciji u ulici Džemala Bijedića, naselje Čengić Vila, općina Novo Sarajevo. Stanse nalazi na 1. spratu stambene zgrade s liftom. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, ostave, kupatila, spavaće sobe, dnevnog boravka te kuhinje....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 450.040 KM, 81,00 m2 cca 5560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2025.,

www.indomio.ba

Area Nekretnine prodaju četverosoban stan površine 81m2, u ulici Logavina, općina Stari Grad. Stan je po strukturi četverosoban i sastoji se od: prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, 3 spavaće sobe, balkona, kupatila, hodnika i ostave. Standard:Vanjska stolarija je PVC,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Logavina, 450.000 KM, 81,00 m2 cca 5560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2025.,

www.area.ba

Area Nekretnine prodaju četverosoban stan površine 81m2, u ulici Logavina, općina Stari Grad. Stan je po strukturi četverosoban i sastoji se od: prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, 3 spavaće sobe, balkona, kupatila, hodnika i ostave. .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 355.032 KM, 64,00 m2 cca 5550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.10.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se namješten dvosoban stan u ulici Zmaja Od Bosne, naselje Pofalići, općina Novo Sarajevo. Stan je po strukturi dvosoban, ukupne površine 64 m2, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon/lođu, odvojene kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Orijentisan....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Pofalići, 355.000 KM, 64,00 m2 cca 5550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.10.2025.,

www.area.ba

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 360.000 KM, 64,00 m2 cca 5630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 352.800 KM, 65,00 m2 cca 5430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 65 m2 + dva balkona i nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i izlazom na balkon, kuhinje sa izlazom na drugi balkon, toaleta, degažmana, dvije spavaće sobe i kupatila. Vanjska....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 347.900 KM, 56,00 m2 cca 6210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Alipašino polje u u lici Semira Frašte. Stan je površine 56 m2 po ZK izvatku a stvarnih 60 m2 i nalazi se na XVII spratu stambene zgrade sa liftom ( ukupno XVIII spratova). Po strukturi je trosoban.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 410.000 KM, 76,00 m2 cca 5400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.04.2026.,

www.imobilia.ba

PRODAJA, STAN TROSOBAN, 76m2,TRG HEROJA, SARAJEVO ; Grijanje centralno PRODAJA, STAN TROSOBAN, 76m2,TRG HEROJA, SARAJEVO.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 485.100 KM, 78,00 m2 cca 6220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Alipašino polje u ulici Trg solidarnosti. Stan je površine 78,8 m2 i nalazi se na XV spratu stambene zgrade (nije zadnji sprat) sa dva lifta. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 188.160 KM, 35,00 m2 cca 5380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 35 m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je jednoiposoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na balkon, spavaće sobe i kupatila. Vanjska stolarija je PVC, unutrašnja stolarija je drvena. Pod je....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 282.900 KM, 52,00 m2 cca 5440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 380.240 KM, 61,00 m2 cca 6230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju stan u Sarajevu, općina Ilidža, naselje Stup, u ulici Hifzi Bjelevca Stan je površine 61m2 i nalazi se na I spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Novogradnja iz 2007. godine. Po strukturi stan je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 430.220 KM, 69,00 m2 cca 6240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Ilidza u ulici Emira Bogunića Čarlija. Stan je površine 69 m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom i malom ostavom,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 480.200 KM, 77,00 m2 cca 6240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 77 m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta, (ukupno 3 sprata). Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje sa trpezarijom, ostave, dvije spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na balkon, kupatila i odvojenog....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 485.043 KM, 92,00 m2 cca 5270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.08.2024.,

www.indomio.ba

U Čekaluša čikmi, par koraka od čuvenog restorana “Četiri sobe gospođe Safije“, nalazi se ovaj ljepotan. Na trećem je spratu odlično održavane austrougarske zgrade, potpuno renoviran i namješten. Dakle, budući vlasnici trebaju doslovno samo useliti.Stan se po zk izvatku prostire na....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 268)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>