• GoHome Professional
stan u sarajevu do 490000 km do 6100 km/m2 što već - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • stan u sarajevu do 490000 km do 6100 km/m2 što već - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u sarajevu do 490000 km do 6100 km/m2 što veće

  • Za upit "stan u sarajevu do 490000 km do 6100 km/m2 što veće" pronađeno 271 nekretnina - prosječna cijena 4.071 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 320000 KM
    • do 400000 KM (prosječna cijena)
    • do 480000 KM
    • do 4000 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • uknjižen
    • 3.sprat
    • grijanje na plin
    • 1.sprat
    • namješten
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Grbavica, 433.000 KM, 92,00 m2 cca 4710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se prostran dvostrano orijentisan stan sa dva velika balkona uknjižene površine 92m2 smješten na trećem spratu stambene zgrade sa liftom u Grbavičkoj ulici. Stan posjeduje centralno grijanje, dva mokra čvora, visina plafona viša od uobičajne. Stan je lako pretvorljiv u četverosoban....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 417.000 KM, 90,00 m2 cca 4630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.09.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvostrano orjentisan četverosoban stan, uknjižene površine 90 m² (korisne površine 115 m2), pozicioniran na IV spratu u zgradi bez lifta, Austrougarske gradnje, u ulici Maršala Tita, općina Centar Sarajevo. Predmetna nekretnina sastoji se od : Ulaznog hodnika, dva kupatila,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Sokolovići, 410.000 KM, 90,00 m2 cca 4560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2025.,

www.embra.ba

U Opštini Stari Grad, naselje Mejtaš prodaje se četverosoban stan uknjižen kao dvosoban od 59,31 m2 sa stvarnih 91 m2, u potkrovlju u zgradi sa 4 sprata koja ne posjeduje lift. .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 354.868 KM, 90,00 m2 cca 3940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2025.,

www.indomio.ba

Prodajemo fantastičnu porodičnu nekretninu u sarajevskom naselju Vraca koje je izgrađeno krajem osamdesetih godina prošlog stoljeća. Riječ je o vrhunskoj socijalističkoj gradnji. Konkretno, ovdje je riječ o stanu knjižne površine 90 kvadrata koji ima odličan raspored: u otvorenom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 270.000 KM, 90,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.08.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stup, 216.990 KM, 90,00 m2 cca 2410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.01.2019.,

www.indomio.ba

Stan na Stupu , u novoizgradjenim zgradama koji se nalazi na drugom spratu i potpuno je namješten veoma kvalitetnim i moderno dizajniranim namještajem. Stan sadrzi : tri spavace sobe , dva kupatila, dva balkona, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Pozicija stana je odlična ,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Blažuj, 115.000 KM, 90,00 m2 cca 1280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se nova vikendija unaselju Resnik .Sa odlicnim pogledom locirana na 1600 m2 kultivisanog zemljista (vocke, trava) u prizemlju dnevni boravak,banja i ogromna tersasa a na spratu 2 spavace sobe.Uz kucu jeljetnikovac sa velikim kaminim i prostrom zasjedenjem .Ravan prilaz sve....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 494.816 KM, 88,00 m2 cca 5620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.05.2026.,

www.indomio.ba

A sad spektakl! Prelijep dvostrano orijentiran troiposoban stan, detaljno renoviran 2016. godine, u besprijekornom stanju.Stan od uknjiženih 88 kvadrata (s inkorporiranim balkonom) čine dnevni boravak, trpezarija i kuhinja otvorenog koncepta, tri spavaće sobe, kupatilo, toalet i veliki....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 385.000 KM, 88,00 m2 cca 4380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.03.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 323.000 KM, 88,00 m2 cca 3670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 299.000 KM, 87,00 m2 cca 3440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.02.2023.,

www.indomio.ba

P R O D A T O ! Prodaje se potkrovni stan u najužem centru, u historijskoj gradskoj zoni iz perioda Austro-Ugarske, u živopisnoj Muvekita ulici. Bogatstvo raznovrsnih gradskih sadržaja; uslužnih, turističkih, ugostiteljskih djelatnosti; blizina važnih institucija, trgovina i servisa.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 265.000 KM, 87,00 m2 cca 3050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.11.2025.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine TerraSa Registarski broj posrednika: 127/23 Agent: Mustafa Hodžić +387 61 92 66 76 e-mail: info@terrasa.ba Agencija za nekretnine TerraSa prodaje troiposoban stan površine 87 m², smješten na drugom spratu stambeno-poslovne zgrade "Vampirica" u ulici Hadželi....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 520.000 KM, 85,00 m2 cca 6120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 480.000 KM, 85,00 m2 cca 5650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.04.2024.,

www.indomio.ba

Na ekskluzivnoj adresi u srcu Sarajeva, predstavljamo vam savršeno renoviran četverosoban stan koji se nalazi na prestižnoj Logavinoj ulici, na adresi Karpuzova 27A. Ovaj elegantan stan sjedinjuje suptilnu modernost i prefinjeni dizajn kako bi vam pružio ne samo dom, već i jedno životno....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 392.000 KM, 85,00 m2 cca 4610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 85 m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na balkon, kupatila, toaleta. Vanjska stolarija je....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 200.000 KM, 85,00 m2 cca 2350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 411.600 KM, 84,00 m2 cca 4900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Ilidža, naselje Pejton u ulici Edhema Eke Džubura. Stan površine je 84 m2 + dva balkona i nalazi se na IV spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stup, 176.400 KM, 84,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.01.2019.,

www.indomio.ba

Naša agencija prodaje atraktivan stan u Izvoru : Stan se nalazi na drugom spratu, novoizgradjene zgrade IZVOR . Stan je u zgradi koja je završena, dakle useljiv i jedan od ljepših stanova, ima otvoren pogled, dvostrano orjentisan. Sadrzi : dvije spavace sobe dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 490.000 KM, 83,00 m2 cca 5900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 465.000 KM na 443.000 KM dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Centar, 443.000 KM, 83,00 m2 cca 5340 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.12.2025 - 465.000 KM
06.03.2026 - 443.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.12.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 520.000 KM, 83,00 m2 cca 6270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.08.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Vraca, 400.000 KM, 83,00 m2 cca 4820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.12.2025.,

www.embra.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 270.000 KM, 83,00 m2 cca 3250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.09.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvostrano orjentisan trosoban stan površine 83 m²- korisne površine 95 m2, pozicioniran na I spratu u zgradi bez lifta, u ulici Trg Oteškog bataljona, naselje Otes, općina Ilidža. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, WC-a, ostava, 2 spavaće sobe, kuhinje, trpezarije,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 169.900 KM, 83,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.02.2019.,

www.indomio.ba

Stan na Stupu , u novoizgradjenim zgradama koji se nalazi na drugom spratu . Stan sadrzi : Dvije spavace sobe , dva kupatila, dva balkona, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Pozicija stana je odlična , sa balkona se pruza divan i otvoren pogled prema gradu . Ovaj stan je zbog....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 300.000 KM, 82,00 m2 cca 3660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Logavina, 450.000 KM, 81,00 m2 cca 5560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2025.,

www.area.ba

Area Nekretnine prodaju četverosoban stan površine 81m2, u ulici Logavina, općina Stari Grad. Stan je po strukturi četverosoban i sastoji se od: prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, 3 spavaće sobe, balkona, kupatila, hodnika i ostave. .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 449.833 KM, 81,00 m2 cca 5550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2025.,

www.indomio.ba

Area Nekretnine prodaju četverosoban stan površine 81m2, u ulici Logavina, općina Stari Grad. Stan je po strukturi četverosoban i sastoji se od: prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, 3 spavaće sobe, balkona, kupatila, hodnika i ostave. Standard:Vanjska stolarija je PVC,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Grbavica, 310.000 KM, 81,00 m2 cca 3830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2023.,

www.indomio.ba

Ovaj prelijepi trosoban stan se nalazi na prestižnoj lokaciji na Grbavici, u ulici Behdžeta Mutevelića, te pruža prekrasan pogled na čitavu Grbavicu sa svoje 13. spratne pozicije. Zgrada u kojoj se nalazi ovaj stan izgrađena je 1977. godine i u veoma je dobrom stanju. Osim toga, zgrada....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Dobrinja, 108.800 KM, 81,00 m2 cca 1340 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodajemo prostran i useljiv trosoban stan na Dobrinji 1, preko puta OŠ PP Njegoš. Površina stana je 80.59m2, a sastoji se od dnevnog bortavka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije sobe, kupatila, toaleta, hodnika, balkona i ostave. Stan je na trećem spratu, dvostrano orijentisan. Za detaljnije....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 488.040 KM, 80,00 m2 cca 6100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 80 m2 a stvarne kvadrature je 90 m2 i nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade, koja je ujedno i austo-ugarska gradnja. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, dvije spavaće sobe i kupatila. Stan je djelimično renoviran prije....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Dobrinja, 269.900 KM, 80,00 m2 cca 3370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2026.,

www.indomio.ba

Večeras ćemo se ovdje voljeti!Znaš one lijepe manje zgradice na Dobrinji, odmah preko puta škole i Merkatora? E baš tu, u ulici Sarajevskih ilegalaca, na trećem spratu, nudimo još jedan stan totalno drukčiji od drugih.Jer ne bi Rental bio Rental da…Stan je po zk izvatku jednoiposoban....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 214.000 KM, 80,00 m2 cca 2680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.09.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se stan u Novom gradu, u blizini Bosmala, 200-300 m udaljenom, u padinskom dijelu, u stambenoj zoni sa privatnim stambenim objektima. Stan je etažiran, nalazi se na VP/1 spratu, u objektu P+2, sa četiri etažne jedinice; Ispod stana koristi se poslovni prostor, a iznad i sa....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 129.900 KM, 80,00 m2 cca 1620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.01.2019.,

www.indomio.ba

Agencija Luxuri & Partneri izdvaja iz ponude kvalitetno adaptiran stan na Alipasinom Polju u C-fazi : Stan se nalazi na 9.spratu nebodera u naselju Alipasino Polje , opstina Novi Grad . Neboderi se nalaze u naselju koje je planski radjeno prije rata i samim tim ima lijep prilaz....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 459.830 KM, 79,00 m2 cca 5820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.04.2025.,

www.indomio.ba

Tražili ste - imamo. Pravi porodični stan usred Ciglana. Na srednjem nivou ovog sarajevskog naselja u samom centru grada, u ulici Avde Hume, prodajemo trosoban stan od 79 kvadrata s balkonom od sedam kvadrata i dvije ostave (po dodatnih devet kvadrata). Caka je u sljedećem: iz Avde....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 488.378 KM, 79,00 m2 cca 6180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se prostran trosoban stan ukupne površine 78,80 m2, u novoizgrađenom stambeno-poslovnom objektu na Otoci. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom, dvije spavaće sobe, dva kupatila i dva balkona. Stan je izuzetno svijetao, sa dosta prirodnog svjetla a orijentacija....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 395.000 KM, 79,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.03.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se ekskluzivan trosoban stan, kao i garažno mjesto u zatvorenoj garaži (po posebnoj cijeni od 30.000 KM) na jednoj od najljepših lokacija u centru. Stan je veoma sunčan, sa jugoistočnom orijentacijom, u novoizgrađenom objektu. Za gradnju su korišteni najmoderniji materijali,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 127.000 KM, 79,00 m2 cca 1610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine ARA d.o.o. Sarajevo prodaje trosoban stan kod kliničkog centra u Sarajevu površine 79 m2. Stan je smješten na trećem spratu u ulici Marcela Šnajdera. Stan ima sljedeće prostorije: – 3 spavaće sobe – Veliki dnevni boravak sa trpezarijom – Hodnik – 2 wc-a Grijanje....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 450.000 KM, 78,00 m2 cca 5770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.03.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan, površine 78 metara kvadratnih, u naselju Grbavica. Lokacija stana je izvrsna i poželjna za stanovanje iz razloga što je Grbavica idealna za porodicu, zbog dosta zelenila koje je okružuje, kao i ostalih infrastrukturnih objekata neophodnih za život. Ovaj komforan....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 485.100 KM, 78,00 m2 cca 6220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Alipašino polje u ulici Trg solidarnosti. Stan je površine 78,8 m2 i nalazi se na XV spratu stambene zgrade (nije zadnji sprat) sa dva lifta. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 408.849 KM, 78,00 m2 cca 5240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2025.,

www.indomio.ba

U mirnom i zelenom dijelu sarajevskog centra, u ulici Derebent, ponosno stoji zgradica useljena 1990. godine. U odličnom stanju, u potpunoj intimi, riječ je o maloj zgradi od tri sprata. A na ugodnom i niskom trećem spratu, takozvanoj mansardi, prodajemo fantastičan i detaljno renoviran....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 490.000 KM, 78,00 m2 cca 6280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan na dvije etaže u Sarajevu, općina Novo Sarajevo u ulici Fra Matije Divkovića. Stan je površine 78 m2 + balkon i nalazi se na I spratu stambene zgrade. Sastoji se iz dvije etaže, dva zasebna stana površine 39 m2 koji su spojeni u jedan. I....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 384.000 KM, 78,00 m2 cca 4920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.11.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 271)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>