• GoHome Professional
stan u sarajevu do 490000 km do 6100 km/m2 što već - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u sarajevu do 490000 km do 6100 km/m2 što već - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u sarajevu do 490000 km do 6100 km/m2 što veće uknjižen

  • Za upit "stan u sarajevu do 490000 km do 6100 km/m2 što veće uknjižen" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 4.528 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 360000 KM
    • do 450000 KM (prosječna cijena)
    • do 550000 KM
    • do 4500 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • lift
    • 3.sprat
    • klima
    • novogradnja
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Centar, 390.000 KM, 122,00 m2 cca 3200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.08.2023.,

www.indomio.ba

P R O D A T O ! Prodaje se stan na odličnoj lokaciji u Koševo ulici, preko puta Druge Gimnazije, velikih parkovnih površina, u historijskom dijelu grada, visoke ambijentalne vrijednosti; Stambena zona sa bogatstvom gradskih sadržaja, trgovina, servisa; u blizini svih važnih javnih....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 395.000 KM, 114,00 m2 cca 3470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.10.2023.,

www.indomio.ba

Na atraktivnoj lokaciji prodaje se dvostrano orijentisan trosoban stan na dvije etaže uknjižene površine 114 m2 – korisne površine 130 m2, pozicioniran na trećem spratu u zgradi bez lifta u ulici Hamze Hume, Skenderija, općina Centar, Sarajevo. Stan ima visoke stropove, dvostranu....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Grbavica, 433.000 KM, 92,00 m2 cca 4710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se prostran dvostrano orijentisan stan sa dva velika balkona uknjižene površine 92m2 smješten na trećem spratu stambene zgrade sa liftom u Grbavičkoj ulici. Stan posjeduje centralno grijanje, dva mokra čvora, visina plafona viša od uobičajne. Stan je lako pretvorljiv u četverosoban....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u sarajevu do 490000 km do 6100 km/m2 što veće uknjižen'
410.000 KM
409.848 KM
288.000 KM
  Stan, SARAJEVO, Centar, 417.000 KM, 90,00 m2 cca 4630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.09.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvostrano orjentisan četverosoban stan, uknjižene površine 90 m² (korisne površine 115 m2), pozicioniran na IV spratu u zgradi bez lifta, Austrougarske gradnje, u ulici Maršala Tita, općina Centar Sarajevo. Predmetna nekretnina sastoji se od : Ulaznog hodnika, dva kupatila,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Grbavica, 275.000 KM, 56,00 m2 cca 4910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.10.2024.,

www.indomio.ba

Welcome Home - Prodaja - Kovačići - 56m2 Tražite stan u samom srcu Sarajeva? Na prijelijepoj lokaciji, sklonjen od gradske vreve, a na 5 minuta od SCC-a, smjestio se stan od 56m2 u ulici Ivana Gorana Kovačića. Stan se nalazi na trećem od ukupno pet spratova. Uknjižena površina stana....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 219.000 KM na 205.000 KM dana 05.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Ilidža, 205.000 KM, 45,00 m2 cca 4560 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
30.01.2026 - 219.000 KM
05.03.2026 - 205.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvostrano orijentisan trosoban stan uknjižene površine 45 m², s korisnom površinom od cca 60 m², smješten na 4. spratu stambene zgrade bez lifta, u ulici Barska, naselje Otes, općina Ilidža. Struktura stana: dnevni boravak, dvije spavaće sobe, kuhinja, trpezarija, balkon....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 180.000 KM, 35,00 m2 cca 5140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2025.,

www.indomio.ba

TOP NEKRETNINE d.o.o. Sarajevo (Broj u registru posrednika FMT: 23/2022) iz svoje ponude stanova za prodaju izdvaja dvosoban stan uknjižene površine 35m2, a realne korisne površine 45m2, smješten u prizemlju etažirane kuće sa pripadajućom garažom od 17m2 i dvorištem u Trebevićkoj....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)