• GoHome Professional
stan u sarajevu do 560000 km što skuplje 90 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u sarajevu do 560000 km što skuplje 90 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u sarajevu do 560000 km što skuplje 90 m2

  • Za upit "stan u sarajevu do 560000 km što skuplje 90 m2" pronađeno 44 nekretnina - prosječna cijena 4.564 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 530000 KM (malo jeftiniji)
    • 580000 KM (malo skuplji)
    • do 4700 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 3.sprat
    • potkrovlje
    • terasa
    • moderan
    • adaptiran
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 599.000 KM, 86,00 m2 cca 6970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.02.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 599.000 KM, 83,00 m2 cca 7220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.12.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 588.000 KM, 86,00 m2 cca 6840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Jedna stan se nalazi u prizemlju a drugi je na I spratu manje stambene zgrade. Stan na prizemlju je površine 30,6 m2 dok je stan na I spratu upisane površine 56m2 a stvarne kvadrature 75 m2. Stan na prizemlju sastoji se iz hodnike, kuhinje, trpezarije, kupatila i dnevnog boravka.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u sarajevu do 560000 km što skuplje 90 m2'
578.000 KM
550.000 KM
525.000 KM
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 580.000 KM, 90,00 m2 cca 6440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.12.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 548.800 KM, 96,00 m2 cca 5720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je na dvije etaže, površine 96,5 m2 i nalazi se na V spratu stambene zgrade bez lifta, koj je ujedno i zadnji sprat. Po strukturi je petosoban. I etaža se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na balkon koji se ustakljen, spavaće sobe i kupatila.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 529.200 KM, 93,00 m2 cca 5690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Vikendica je površine 93 m2 i nalazi se na parceli površine 486 m2. Sastoji se iz dvije etaže. Prva etaža je garsonjera površine 17 m2 Druga etaža je trosoban stan površine 76 m2. Vanjska stolarija je PVC, unutrašnja stolarija je drvena. Pod je brodski, laminat i keramika. U bašti....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 524.806 KM, 94,00 m2 cca 5580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.08.2024.,

www.indomio.ba

U centru Sarajeva, preciznije u mirnoj i čistoj ulici Antuna Hangija, nalazi se ova jedinstvena nekretnina, koja može biti vaša. “De jure“, riječ je o dvoetažnom stanu koji se prostire na (uknjižena) 94 kvadrata, a “de facto“ to je prava kuća, s lijepom okućnicom, garažom, dvije velike....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 520.000 KM, 85,00 m2 cca 6120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 520.000 KM, 83,00 m2 cca 6270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.08.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 500.000 KM, 97,00 m2 cca 5160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo četverosoban stan ukupne površine 97m2 u ulici Kromolj, opština Centar. Stan se sastoji od dnevnog boravka i kuhinje sa trpezarijom ukupne površine 42.49 m2, spavaće sobe površine 14.11 m2, spavaće sobe površine 11.24 m2, spavaće sobe površine 7.74 m2, kupatila i wc-a površine....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 494.816 KM, 88,00 m2 cca 5620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.05.2026.,

www.indomio.ba

A sad spektakl! Prelijep dvostrano orijentiran troiposoban stan, detaljno renoviran 2016. godine, u besprijekornom stanju.Stan od uknjiženih 88 kvadrata (s inkorporiranim balkonom) čine dnevni boravak, trpezarija i kuhinja otvorenog koncepta, tri spavaće sobe, kupatilo, toalet i veliki....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 490.000 KM, 83,00 m2 cca 5900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 484.820 KM, 92,00 m2 cca 5270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.08.2024.,

www.indomio.ba

U Čekaluša čikmi, par koraka od čuvenog restorana “Četiri sobe gospođe Safije“, nalazi se ovaj ljepotan. Na trećem je spratu odlično održavane austrougarske zgrade, potpuno renoviran i namješten. Dakle, budući vlasnici trebaju doslovno samo useliti.Stan se po zk izvatku prostire na....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 480.000 KM, 85,00 m2 cca 5650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.04.2024.,

www.indomio.ba

Na ekskluzivnoj adresi u srcu Sarajeva, predstavljamo vam savršeno renoviran četverosoban stan koji se nalazi na prestižnoj Logavinoj ulici, na adresi Karpuzova 27A. Ovaj elegantan stan sjedinjuje suptilnu modernost i prefinjeni dizajn kako bi vam pružio ne samo dom, već i jedno životno....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 479.823 KM, 96,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.07.2024.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje stan u naselju Ilidža Stan se nalazi u ulici Butmirska cesta nedaleko od hotele Hills.Stan je u manjem stambenom objektu i nalazi se na prvom spratu, po strukturi je petosoban ukupne površine 96 m2. Cijeli stan je veoma kvalitetno adaptiran i opremljen prije....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 455.700 KM, 96,00 m2 cca 4750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 96,79 m2 i nalazi se na I spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i izlazom na balkon, dvije spavaće sobe i kupatila. Vanjska stolarija je PVC, unutrašnja stolarija je drvena. Pod je parket i keramika.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 449.000 KM, 92,00 m2 cca 4880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 465.000 KM na 443.000 KM dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Centar, 443.000 KM, 83,00 m2 cca 5340 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.12.2025 - 465.000 KM
06.03.2026 - 443.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.12.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Grbavica, 433.000 KM, 92,00 m2 cca 4710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se prostran dvostrano orijentisan stan sa dva velika balkona uknjižene površine 92m2 smješten na trećem spratu stambene zgrade sa liftom u Grbavičkoj ulici. Stan posjeduje centralno grijanje, dva mokra čvora, visina plafona viša od uobičajne. Stan je lako pretvorljiv u četverosoban....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 419.000 KM, 93,00 m2 cca 4510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo troiposoban stan ukupne površine 93m koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade u naselju Kovačići u neposrednoj blizini OHR-a, u ulici Emerika Bluma. Stan se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila,predsoblja, ostave i balkona od....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 417.000 KM, 90,00 m2 cca 4630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.09.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvostrano orjentisan četverosoban stan, uknjižene površine 90 m² (korisne površine 115 m2), pozicioniran na IV spratu u zgradi bez lifta, Austrougarske gradnje, u ulici Maršala Tita, općina Centar Sarajevo. Predmetna nekretnina sastoji se od : Ulaznog hodnika, dva kupatila,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 411.600 KM, 84,00 m2 cca 4900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Ilidža, naselje Pejton u ulici Edhema Eke Džubura. Stan površine je 84 m2 + dva balkona i nalazi se na IV spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Sokolovići, 410.000 KM, 90,00 m2 cca 4560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2025.,

www.embra.ba

U Opštini Stari Grad, naselje Mejtaš prodaje se četverosoban stan uknjižen kao dvosoban od 59,31 m2 sa stvarnih 91 m2, u potkrovlju u zgradi sa 4 sprata koja ne posjeduje lift. .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Grbavica, 405.000 KM, 94,00 m2 cca 4310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo troiposoban stan u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Grbavica u ulici Grbavička. Stan je površine 94 m2 i nalazi se na 5 spratu stambene zgrade od ukupno 7 spratova. Po strukturi je troiposoban. Stambeni prostor se sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Vraca, 400.000 KM, 83,00 m2 cca 4820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.12.2025.,

www.embra.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 392.000 KM, 85,00 m2 cca 4610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 85 m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na balkon, kupatila, toaleta. Vanjska stolarija je....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 385.000 KM, 88,00 m2 cca 4380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.03.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 380.000 KM, 96,00 m2 cca 3960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.01.2024.,

www.indomio.ba

NEKRETNINE KARMELA nude na prodaju penthouse stan, trosoban po strukturi, smješten u ulici Džemala Bijedića, u naselju Nova Otoka, općina Novi Grad. Ovaj dvoetažni stan, nenamješten i nekorišten, prostire se na površini od 95,98 m2. Smješten je na 12./13. spratu novoizgrađene stambeno-poslovne....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 364.865 KM, 98,00 m2 cca 3720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.01.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se stan u novogradnji, sa veličanstvenim panoramskim pogledom na grad. Stan se nalazi na Čobaniji, u ulici Put Mladih Muslimana. Ukupna kvadratura stana iznosi 97m2 i po strukturi je dvosoban. Ulazom u stan je hodnik iz kojeg, se desno ulazi u spavaća soba a lijevo u kupatilo....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 354.868 KM, 90,00 m2 cca 3940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2025.,

www.indomio.ba

Prodajemo fantastičnu porodičnu nekretninu u sarajevskom naselju Vraca koje je izgrađeno krajem osamdesetih godina prošlog stoljeća. Riječ je o vrhunskoj socijalističkoj gradnji. Konkretno, ovdje je riječ o stanu knjižne površine 90 kvadrata koji ima odličan raspored: u otvorenom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 353.400 KM, 93,00 m2 cca 3800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.05.2024.,

www.indomio.ba

Nasa agencija izdvaja iz ponude stan sa garaznim mjestom u zgradama novogradnje /STUP : Luxuri i Partneri sa ponosom vam predstavljaju izuzetan stan u naselju Stup, Stanovi Izvor, općina Ilidža. Ovaj prostrani stan prostire se na ukupno 93 m2, smješten na 6. spratu zgrade koja je....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 323.000 KM, 88,00 m2 cca 3670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 315.000 KM, 95,00 m2 cca 3320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se stan na izuzetno dobroj lokaciji u samom centru u ulici Hamze Hume, veličina 95m2 na 1 spratu u zgradi koja ima i lift, stan je jedini na tom spratu što znači da je idealan za poslovne namjene ili za osobe sa posebnim potrebama kao i za svakoga ko želi biti u centru na....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 300.000 KM, 82,00 m2 cca 3660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 299.000 KM, 87,00 m2 cca 3440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.02.2023.,

www.indomio.ba

P R O D A T O ! Prodaje se potkrovni stan u najužem centru, u historijskoj gradskoj zoni iz perioda Austro-Ugarske, u živopisnoj Muvekita ulici. Bogatstvo raznovrsnih gradskih sadržaja; uslužnih, turističkih, ugostiteljskih djelatnosti; blizina važnih institucija, trgovina i servisa.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 270.000 KM, 90,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.08.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 270.000 KM, 83,00 m2 cca 3250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.09.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvostrano orjentisan trosoban stan površine 83 m²- korisne površine 95 m2, pozicioniran na I spratu u zgradi bez lifta, u ulici Trg Oteškog bataljona, naselje Otes, općina Ilidža. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, WC-a, ostava, 2 spavaće sobe, kuhinje, trpezarije,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 265.000 KM, 87,00 m2 cca 3050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.11.2025.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine TerraSa Registarski broj posrednika: 127/23 Agent: Mustafa Hodžić +387 61 92 66 76 e-mail: info@terrasa.ba Agencija za nekretnine TerraSa prodaje troiposoban stan površine 87 m², smješten na drugom spratu stambeno-poslovne zgrade "Vampirica" u ulici Hadželi....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stup, 216.990 KM, 90,00 m2 cca 2410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.01.2019.,

www.indomio.ba

Stan na Stupu , u novoizgradjenim zgradama koji se nalazi na drugom spratu i potpuno je namješten veoma kvalitetnim i moderno dizajniranim namještajem. Stan sadrzi : tri spavace sobe , dva kupatila, dva balkona, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Pozicija stana je odlična ,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 200.000 KM, 85,00 m2 cca 2350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stup, 176.400 KM, 84,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.01.2019.,

www.indomio.ba

Naša agencija prodaje atraktivan stan u Izvoru : Stan se nalazi na drugom spratu, novoizgradjene zgrade IZVOR . Stan je u zgradi koja je završena, dakle useljiv i jedan od ljepših stanova, ima otvoren pogled, dvostrano orjentisan. Sadrzi : dvije spavace sobe dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 169.900 KM, 83,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.02.2019.,

www.indomio.ba

Stan na Stupu , u novoizgradjenim zgradama koji se nalazi na drugom spratu . Stan sadrzi : Dvije spavace sobe , dva kupatila, dva balkona, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Pozicija stana je odlična , sa balkona se pruza divan i otvoren pogled prema gradu . Ovaj stan je zbog....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 44)

<< <1 2> >>