• GoHome Professional
stan u sarajevu do 560000 km što veće do 70 m2 Naj - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u sarajevu do 560000 km što veće do 70 m2 Naj - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u sarajevu do 560000 km što veće do 70 m2 Najnovije

  • Za upit "stan u sarajevu do 560000 km što veće do 70 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 530000 KM (malo jeftiniji)
    • 580000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Nahorevo, 185.000 KM, 77,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.08.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se vikendica 77.5 m2 na parceli od 2900 m2 na mirnoj lokaciji okruženo prelijepom prirodom. Vikendica se nalazi u opštini Centar iznad Nahoreva na putu prema vodopadu Skakavac 5.5 kilometara udaljeno od pionirske doline na nadmorskoj visini 900 metara. Posjeduje priključak....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 480.200 KM, 77,00 m2 cca 6240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 77 m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta, (ukupno 3 sprata). Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje sa trpezarijom, ostave, dvije spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na balkon, kupatila i odvojenog....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 505.680 KM, 77,00 m2 cca 6570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 76,71 m2 i nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom a koja ima ukupno VI spratova. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, toaleta, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje, degažmana, dvije spavaće sobe i kupatila. Stan je u novogradnji BH BAU.....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 345.000 KM na 361.900 KM dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 361.900 KM, 77,00 m2 cca 4700 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.11.2024 - 305.000 KM
04.06.2025 - 338.000 KM
22.07.2025 - 305.000 KM
20.09.2025 - 325.000 KM
22.11.2025 - 345.000 KM
25.03.2026 - 361.900 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.11.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 410.000 KM, 76,00 m2 cca 5400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.04.2026.,

www.imobilia.ba

PRODAJA, STAN TROSOBAN, 76m2,TRG HEROJA, SARAJEVO ; Grijanje centralno PRODAJA, STAN TROSOBAN, 76m2,TRG HEROJA, SARAJEVO.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 557.998 KM, 76,00 m2 cca 7340 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

“MY SPACE” Agencija za nekretnine oglašava prodaju četverosobnog stana u okviru stambenog objekta Ilidža Residence, opština Ilidža, naselje Otes, u ulici Spomenik. Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku B7 površine 76,04 m2 i dostupan je na 4 i 5 spratu stambene zgrade. Po strukturi....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 380.000 KM, 76,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.03.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se ekskluzivan trosoban stan, kao i garažno mjesto u zatvorenoj garaži (po posebnoj cijeni od 30.000 KM) na jednoj od najljepših lokacija u centru. Stan je veoma sunčan, sa jugoistočnom orijentacijom, u novoizgrađenom objektu. Za gradnju su korišteni najmoderniji materijali,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ciglane, 525.000 KM, 75,00 m2 cca 7000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.03.2025.,

www.area.ba

Prodaje se adaptiran trosoban stan na Ciglanama ukupne površine 75m2. Sastoji se od: prostranog dnevnog boravka sa prelijepim pogledom, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika, predsoblja, garderobera i kupatila. Dvostrana orijentacija stana istok-zapad, što ovaj stan....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 524.806 KM, 75,00 m2 cca 7000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.03.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se adaptiran trosoban stan na Ciglanama ukupne površine 75m2. Sastoji se od: prostranog dnevnog boravka sa prelijepim pogledom, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika, predsoblja, garderobera i kupatila.Dvostrana orijentacija stana istok-zapad, što ovaj stan čini....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 578.200 KM, 75,00 m2 cca 7710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Centar, naselje Koševsko brdo u ulici Jukićeva. Stan je površine 75 m2 po ZK izvatku a stvarnih 85 m2 i nalazi se na VIII spratu stambene zgrade sa liftom koji je ujedno i zadnji sprat. Po strukturi je trosoban. Sastoji....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan u sarajevu do 560000 km što veće do 70 m2 (242)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)