• GoHome Professional
stan u sarajevu do 570000 km barem 70 m2 najnovije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u sarajevu do 570000 km barem 70 m2 najnovije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u sarajevu do 570000 km barem 70 m2 najnovije što skuplje

  • Za upit "stan u sarajevu do 570000 km barem 70 m2 najnovije što skuplje" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 540000 KM (malo jeftiniji)
    • 590000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, 626.220 KM, 67,00 m2 cca 9350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju stan u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Dolac Malta, u ulici Envera Šehovića Stan je površine 67m2 i nalazi se na VI spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Po strukturi stan je trososban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 620.000 KM, 85,00 m2 cca 7290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.04.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 620.000 KM, 98,00 m2 cca 6330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.05.2026.,

www.imobilia.ba

PRODAJA, STAN ČEKALUŠA - CENTAR 98m2, PLUS POTKROVLJE! ; Kablovska televizija Klima PRODAJA, STAN ČEKALUŠA - CENTAR 98m2, PLUS POTKROVLJE!.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 620.000 KM, 103,00 m2 cca 6020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.07.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 617.400 KM, 76,00 m2 cca 8120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

ˇ"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Centar, naselje Koševo u ulici Patriotske lige. Stan je površine 76 m2 i nalazi se na IX spratu stambene zgrade sa dva lifta. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 607.600 KM, 71,00 m2 cca 8560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Hrasno, u ulici Azize Šaćirbegović. Stan je površine 71m2 po ZK, a stvarne površine 80,5m2 i nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevne....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Marijin Dvor, 600.000 KM, 151,00 m2 cca 3970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.05.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 599.000 KM, 86,00 m2 cca 6970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.02.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 588.000 KM, 86,00 m2 cca 6840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Jedna stan se nalazi u prizemlju a drugi je na I spratu manje stambene zgrade. Stan na prizemlju je površine 30,6 m2 dok je stan na I spratu upisane površine 56m2 a stvarne kvadrature 75 m2. Stan na prizemlju sastoji se iz hodnike, kuhinje, trpezarije, kupatila i dnevnog boravka.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan u sarajevu do 570000 km barem 70 m2 što skuplje (202)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>