• GoHome Professional
stan u sarajevu do 590000 km barem 70 m2 najnovije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u sarajevu do 590000 km barem 70 m2 najnovije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u sarajevu do 590000 km barem 70 m2 najnovije lift što manje

  • Za upit "stan u sarajevu do 590000 km barem 70 m2 najnovije lift što manje" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 560000 KM (malo jeftiniji)
    • 610000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Alipašino Polje, 149.000 KM, 64,00 m2 cca 2330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.10.2023.,

www.embra.ba

U Opštini Novi Grad, naselju Alipašino Polje, prodaje se trosoban stan sa uknjiženih 64 m2, nalazi se na posljednjem 18 spratu u zgradi koja posjeduje lift koji se penje do 16 kata. .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Pofalići, 355.000 KM, 64,00 m2 cca 5550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.10.2025.,

www.area.ba

Prodaje se namješten dvosoban stan u ulici Zmaja Od Bosne, naselje Pofalići, općina Novo Sarajevo. Stan je po strukturi dvosoban, ukupne površine 64 m2, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon/lođu, odvojene kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Orijentisan....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 288.000 KM, 64,00 m2 cca 4500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.07.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan uknjižene površine 64 m², smješten na 5. spratu stambene zgrade sa liftom, u ulici Dr. Fetaha Bećirbegovića, u mirnom i uređenom dijelu naselja Čengić Vila, općina Novo Sarajevo. Stan se sastoji od ulaznog predsoblja, hodnika, spavaće sobe, dnevni....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 354.977 KM na 353.162 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 353.162 KM, 64,00 m2 cca 5520 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.10.2025 - 354.905 KM
26.10.2025 - 355.413 KM
27.10.2025 - 354.995 KM
28.10.2025 - 355.068 KM
29.10.2025 - 354.451 KM
30.10.2025 - 354.741 KM
01.11.2025 - 355.086 KM
02.11.2025 - 354.995 KM
08.11.2025 - 355.068 KM
09.11.2025 - 355.195 KM
11.11.2025 - 354.832 KM
13.11.2025 - 355.013 KM
14.11.2025 - 356.066 KM
15.11.2025 - 355.667 KM
16.11.2025 - 355.050 KM
18.11.2025 - 354.995 KM
20.11.2025 - 355.322 KM
21.11.2025 - 354.941 KM
22.11.2025 - 355.540 KM
23.11.2025 - 354.868 KM
25.11.2025 - 355.939 KM
26.11.2025 - 355.522 KM
27.11.2025 - 355.013 KM
28.11.2025 - 354.977 KM
29.11.2025 - 355.177 KM
30.11.2025 - 354.905 KM
02.12.2025 - 355.485 KM
03.12.2025 - 355.268 KM
04.12.2025 - 355.068 KM
05.12.2025 - 354.959 KM
09.12.2025 - 355.032 KM
10.12.2025 - 354.995 KM
12.12.2025 - 355.304 KM
13.12.2025 - 355.050 KM
14.12.2025 - 354.995 KM
16.12.2025 - 355.050 KM
17.12.2025 - 355.376 KM
18.12.2025 - 355.231 KM
19.12.2025 - 354.959 KM
20.12.2025 - 355.050 KM
23.12.2025 - 355.431 KM
24.12.2025 - 354.723 KM
25.12.2025 - 354.850 KM
26.12.2025 - 354.487 KM
30.12.2025 - 355.013 KM
31.12.2025 - 354.959 KM
06.01.2026 - 355.013 KM
07.01.2026 - 354.886 KM
08.01.2026 - 355.013 KM
10.01.2026 - 354.995 KM
11.01.2026 - 354.723 KM
13.01.2026 - 354.905 KM
14.01.2026 - 355.376 KM
16.01.2026 - 354.868 KM
17.01.2026 - 354.905 KM
18.01.2026 - 355.013 KM
21.01.2026 - 354.687 KM
22.01.2026 - 355.286 KM
23.01.2026 - 355.032 KM
24.01.2026 - 354.905 KM
27.01.2026 - 354.650 KM
28.01.2026 - 355.068 KM
29.01.2026 - 355.268 KM
30.01.2026 - 354.596 KM
31.01.2026 - 354.269 KM
01.02.2026 - 354.886 KM
02.02.2026 - 354.977 KM
03.02.2026 - 355.032 KM
04.02.2026 - 354.923 KM
05.02.2026 - 354.414 KM
06.02.2026 - 355.268 KM
07.02.2026 - 355.050 KM
08.02.2026 - 354.777 KM
10.02.2026 - 354.977 KM
11.02.2026 - 354.614 KM
12.02.2026 - 354.886 KM
14.02.2026 - 355.086 KM
15.02.2026 - 354.977 KM
17.02.2026 - 354.796 KM
18.02.2026 - 354.959 KM
19.02.2026 - 355.195 KM
20.02.2026 - 354.995 KM
21.02.2026 - 355.013 KM
22.02.2026 - 354.850 KM
25.02.2026 - 355.013 KM
26.02.2026 - 354.995 KM
27.02.2026 - 354.324 KM
28.02.2026 - 354.868 KM
01.03.2026 - 354.941 KM
04.03.2026 - 355.213 KM
05.03.2026 - 354.995 KM
06.03.2026 - 355.213 KM
07.03.2026 - 355.177 KM
08.03.2026 - 354.868 KM
10.03.2026 - 353.126 KM
12.03.2026 - 354.868 KM
14.03.2026 - 354.995 KM
20.03.2026 - 354.886 KM
21.03.2026 - 354.687 KM
22.03.2026 - 354.995 KM
24.03.2026 - 354.741 KM
25.03.2026 - 354.941 KM
28.03.2026 - 355.286 KM
29.03.2026 - 356.211 KM
30.03.2026 - 355.013 KM
01.04.2026 - 354.542 KM
02.04.2026 - 355.195 KM
03.04.2026 - 355.068 KM
04.04.2026 - 355.104 KM
05.04.2026 - 354.451 KM
07.04.2026 - 355.231 KM
09.04.2026 - 355.177 KM
10.04.2026 - 355.050 KM
11.04.2026 - 355.903 KM
12.04.2026 - 354.905 KM
14.04.2026 - 354.777 KM
15.04.2026 - 354.977 KM
17.04.2026 - 354.886 KM
19.04.2026 - 354.941 KM
22.04.2026 - 354.342 KM
23.04.2026 - 354.723 KM
24.04.2026 - 354.886 KM
25.04.2026 - 355.340 KM
26.04.2026 - 355.522 KM
27.04.2026 - 354.995 KM
28.04.2026 - 355.576 KM
29.04.2026 - 354.632 KM
30.04.2026 - 354.959 KM
01.05.2026 - 355.141 KM
02.05.2026 - 356.284 KM
03.05.2026 - 355.358 KM
05.05.2026 - 354.868 KM
06.05.2026 - 355.195 KM
07.05.2026 - 354.941 KM
09.05.2026 - 356.048 KM
10.05.2026 - 354.886 KM
12.05.2026 - 354.977 KM
13.05.2026 - 355.013 KM
15.05.2026 - 354.977 KM
16.05.2026 - 353.162 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.10.2025.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 363.580 KM, 64,00 m2 cca 5680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, novogradnja Stup, općina Ilidža, u ulici Dr. Silve Rizvanbegović. Stan je površine 64m2 i nalazi se na VI spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Po strukturi stan je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, ostave, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 411.600 KM, 64,00 m2 cca 6430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 64 m2 i nalazi se na VIII spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i izlazom na balkon, kuhinje, ostave, spavaće sobe i kupatila. Vanjska stolarija je PVC, unutrašnja stolarija je drvena. Pod....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 450.800 KM, 65,00 m2 cca 6940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 65,68m2 po papirima i nalazi se na X spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Po strukturi stan je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, balkona, ostave i kupatila. Vanjska stolarija je PVC. Unutrašnja stolarija....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 490.000 KM, 65,00 m2 cca 7540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvoiposoban stan u Sarajevu, opština Novo Sarajevo, naselje Velešići, u ulici Isaka Samokovlije. Stan je površine 65 m2 i nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je dvoiposoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 489.020 KM, 66,00 m2 cca 7410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Dobrinja V u ulici Ramiza Salčina. Stan je površine 66 m2 i nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz dnevnog boravka sa izlazom na balkon otvorenog pogleda,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 470.400 KM, 66,00 m2 cca 7130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Vojničko polje u ulici Hasana Sućeske. Stan je površine 66 m2 i nalazi se na VII spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan u sarajevu do 590000 km barem 70 m2 lift što manje (42)
  • stan u sarajevu do 590000 km barem 70 m2 najnovije što manje (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)