• GoHome Professional
stan u sarajevu najam parking 50 m2 što skuplje do - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u sarajevu najam parking 50 m2 što skuplje do - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u sarajevu najam parking 50 m2 što skuplje do 1200 KM

  • Za upit "stan u sarajevu najam parking 50 m2 što skuplje do 1200 km" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 16 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 1100 KM (malo jeftiniji)
    • 1200 KM (malo skuplji)
    • do 15 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • renoviran
    • lift
    • 3.sprat
    • opremljen
    • namješten
  • Slike

Pretraženo 24 658 nekretnina (21 agencija i portala)

  Najam, Stan, SARAJEVO, Centar, 1.001 KM, 53,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.12.2025.,

www.indomio.ba

Iznajmljuje se moderno namješten dvosoban stan u novogradnji na Skenderiji ukupne površine 53 m2. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, kupatila i manjeg balkona. Sve u stanu je potpuno novo i uređeno dizajnerskim namještajem....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 1.100 KM na 950 KM dana 14.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Najam, Stan, SARAJEVO, Vraca, 950 KM, 48,00 m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.09.2025 - 1.200 KM
30.12.2025 - 1.100 KM
14.03.2026 - 950 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.09.2025.,

www.area.ba

Iznajmljuje se moderno namješten dvosoban stan u novogradnji, naselje Vraca, ukupne površine 48 m2.Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, hodnika i kupatila.Sve u stanu je potpuno novo i uređeno dizajnerskim namještajem pravljenim po....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 850 KM na 800 KM dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Najam, Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 800 KM, 53,00 m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.03.2026 - 850 KM
01.04.2026 - 800 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.03.2026.,

www.indomio.ba

TOP NEKRETNINE d.o.o. Sarajevo (Broj u registru posrednika FMT: 23/2022) oglašava za najam namješten trosoban stan od 53m2 sa 2 balkona i parking mjestom u ulici Ramiza Salčina, Vojničko Polje. Kontakt Naida Ćerimagić Agent za nekretnine Mob: +387 61 903 569 E-mail: info@topnekretnine.ba....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u sarajevu najam parking 50 m2 što skuplje do 1200 km'
600 KM
  Najam, Stan, SARAJEVO, Grbavica, 780 KM, 53,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2026.,

www.metropolanekretnine.ba

Iznajmljujemo dvosoban stan površine 53m2, koji se nalazi na trećem spratu stambene zgrade koja broji ukupno pet spratova. Dvostrano je orjentisan (jug – sjever) i posjeduje velike prozorske otvore, što ga u kombinaciji sa spratnošću čini izuzetno svijetlim i prozračnim tokom većeg....

 
 
 
  Najam, Stan, SARAJEVO, Ilidža, 650 KM, 52,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Iznajmljuje se nov moderno namješten stan sa garažnim mjestom. Prvo izdavanje! Stan je nazivno dvosoban, ali ima tri sobe. Lokacija Kompleks Bulevar je tek izgrađena kvalitetna i moderna zgrada uz glavnu saobraćajnicu, sa komotnim prostorom i sadržajima među zgradama. Orijentacija....