• GoHome Professional
stan u sarajevu pala cijena do 5300 km/m2 što manj - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u sarajevu pala cijena do 5300 km/m2 što manj - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u sarajevu pala cijena do 5300 km/m2 što manje

  • Za upit "stan u sarajevu pala cijena do 5300 km/m2 što manje" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 4.637 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • 5000 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 5500 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 490000 KM
  •  Po svojstvima
    • 4.sprat
    • uknjižen
    • parking
    • parket
    • adaptiran
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-6%

Promjena cijene sa 219.000 KM na 205.000 KM dana 05.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Ilidža, 205.000 KM, 45,00 m2 cca 4560 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
30.01.2026 - 219.000 KM
05.03.2026 - 205.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvostrano orijentisan trosoban stan uknjižene površine 45 m², s korisnom površinom od cca 60 m², smješten na 4. spratu stambene zgrade bez lifta, u ulici Barska, naselje Otes, općina Ilidža. Struktura stana: dnevni boravak, dvije spavaće sobe, kuhinja, trpezarija, balkon....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 325.000 KM na 299.000 KM dana 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 299.000 KM, 65,00 m2 cca 4600 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.02.2026 - 325.000 KM
07.03.2026 - 299.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 420.000 KM na 399.000 KM dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Centar, 399.000 KM, 73,00 m2 cca 5470 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.05.2026 - 420.000 KM
19.05.2026 - 399.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.05.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u sarajevu pala cijena do 5300 km/m2 što manje'
443.000 KM
230.000 KM
652.500 KM
 
-7%

Promjena cijene sa 269.900 KM na 249.900 KM dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Centar, 249.900 KM, 75,00 m2 cca 3330 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.03.2026 - 269.900 KM
24.03.2026 - 249.900 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.03.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 735.840 KM na 652.500 KM dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 652.500 KM, 113,00 m2 cca 5770 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.03.2026 - 711.900 KM
12.03.2026 - 735.840 KM
09.05.2026 - 652.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)