• GoHome Professional
stan u sarajevu zadnjih 7 dana do 590000 km parket - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u sarajevu zadnjih 7 dana do 590000 km parket - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u sarajevu zadnjih 7 dana do 590000 km parket

  • Za upit "stan u sarajevu zadnjih 7 dana do 590000 km parket" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 560000 KM (malo jeftiniji)
    • 610000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, 578.200 KM, 75,00 m2 cca 7710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Centar, naselje Koševsko brdo u ulici Jukićeva. Stan je površine 75 m2 po ZK izvatku a stvarnih 85 m2 i nalazi se na VIII spratu stambene zgrade sa liftom koji je ujedno i zadnji sprat. Po strukturi je trosoban. Sastoji....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 578.200 KM, 100,00 m2 cca 5780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 100 m2 + balkon 40 m2 inalazi se na I spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, balkona i velikog kupatila. Vanjska stolarija je PVC, unutrašnja stolarija....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 578.000 KM, 85,00 m2 cca 6800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.07.2025.,

www.indomio.ba

Stambeni objekat u izgradnju, smješten u Sarajevu, naselje Breka, nudi visokokvalitetne stanove idealne za moderni život. Objekat se odlikuje etažnom visinom od 300 cm, što daje osjećaj prostranosti i udobnosti. Dostupni stanovi: U objektu se nalazi ukupno 20 stanova, većina dvostrano....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 565.460 KM, 78,00 m2 cca 7250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 78 m2 i nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na balkon (koji je iz portala), dvije spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na drugi balkon (takodjer ustakljen....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 564.480 KM, 71,00 m2 cca 7950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 71 m2 po ZK + balkon + zatvorena lodja i nalazi se na I spratu stambene zgrade. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, kupatila i toaleta. Vanjska i unutrašnja stolarija su....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 548.800 KM, 96,00 m2 cca 5720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je na dvije etaže, površine 96,5 m2 i nalazi se na V spratu stambene zgrade bez lifta, koj je ujedno i zadnji sprat. Po strukturi je petosoban. I etaža se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na balkon koji se ustakljen, spavaće sobe i kupatila.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 548.800 KM, 78,00 m2 cca 7040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 78 m2 i nalazi se na V spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je trosoban. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, degažmana iz kog se ide u dvije spavaće sobe, kupatila i tri balkona. Vanjska stolarija je PVC i drvena. Unutrašnjaa....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 519.400 KM, 67,00 m2 cca 7750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 67m2 i nalazi se na drugom (po papirima) spratu stambene zgrade. Zgrada ima prizemlje, prvi i drugi sprat pa se može reći da je stan i na trećem (nije zadnji) spratu. Po strukturi stan je trosoban. Sastoji se od dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 509.600 KM, 61,00 m2 cca 8350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Socijalno u ulici Zmaja od Bosne. Stan je površine 61m2 + 15 m2 balkon i nalazi se na I spratu stambene zgrade bez lifta a koja ima ukupno V spratova. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 505.680 KM, 77,00 m2 cca 6570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 76,71 m2 i nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom a koja ima ukupno VI spratova. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, toaleta, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje, degažmana, dvije spavaće sobe i kupatila. Stan je u novogradnji BH BAU.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan u sarajevu do 590000 km parket (109)
  • stan u sarajevu zadnjih 7 dana do 590000 km (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)