• GoHome Professional
stan zadnjih 14 dana do 2400 km/m2 70 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan zadnjih 14 dana do 2400 km/m2 70 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zadnjih 14 dana do 2400 km/m2 70 m2

  • Za upit "stan zadnjih 14 dana do 2400 km/m2 70 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 2200 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 2500 KM/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, LUKAVAC, 175.000 KM, 70,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2025.,

www.aktido.ba

Prodaje se prostran dvosoban stan površine 70 m² na 5.spratu stambene zgrade u ulici Armije RBiH u Lukavcu. Kablovska TV, Kanalizacija, Struja, Telefonska instalacija, Vodovod, Video nadzor.

 
 
 
  Stan, MOSTAR, 165.000 KM, 70,00 m2 cca 2360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodaje se dvosoban stan u Mostaru (preko puta željezničke i autobusne stanice). Površina stana je 70 m2, a nalazi se na III spratu zgrade. Pozicija stana je istok-zapad, dobro je osunčan. Sastoji se od: dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije sobe, hodnika, kupatila, 2 balkona....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 130.000 KM, 70,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.11.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Trosoban, polunamješten stan površine 70m2 u kvalitetnoj novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka, uvučene kuhinje, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je centralnim etažnim grijanjem, Velux krovnim prozorima, klima uređajem, kvalitetnim parketima, keramikom i sanitarijama.....

 
 
 
  Stan, VISOKO, 75.000 KM, 70,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja vikendicu koja se nalazi u mjestu Plandište, Visoko Vikendica u adaptiranom stanju, spratnosti S+P+Pt, bruto kvadrature cca. 70m2 sa velikim dvorištem i obiljem zelenila na prostranoj parceli površine2900m2....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 85.000 KM, 71,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten etažni stan površine 71 m2 na IV spratu u nadogradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na terasu, tri spavaće sobe, dva kupatila, hodnika i ostave. Opremljen je PVC stolarijom, centralnim etažnim grijanjem, klima uređajem,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 140.000 KM, 69,00 m2 cca 2030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Trosoban stan površine 69 m2, na IV spratu u kvalitetnoj staroj gradnji. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika, kupatila, ostave i balkona. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama i kvalitetnim sanitarijama.....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 70.000 KM, 69,00 m2 cca 1010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.12.2021.,

asoglas.com

Dvosoban stan, soliter Kolobara, V sprat. 69 m2. Super očuvano stanje nekretnine. Najkvalitetnija stara gradnja u distriktu. Balkon sa spektakularnim pogledom na grad Brčko i na Savu. 100 m od Ficibajra. Zgrada sa liftom. Grejanje na struju. Vlasnik 1/1. Cena 70.000 KM fiksno. Tel:....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 162.000 KM, 69,00 m2 cca 2350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Trosoban stan površine 69 m2 na I spratu u tek izgrađenoj zgradi. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na prostrani balkon, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila . Zgrada je izgrađena po najvišim standardima gradnje. Stan je opremljen sa centralnim....

 
 
 
  Stan, MOSTAR, 165.000 KM, 71,00 m2 cca 2320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.12.2025.,

www.indomio.ba

Agency Plus d.o.o. Alekse Šantića 2a 88104 Mostar Upisani u registar posrednika kod Ministarstva trgovine FBiH pod reg. br. 29/2023 Član Udruženja učesnika u prometu nekretnina pri Privrednoj/Gospodarskoj komori FBiH Broj posredničkog Ugovora: 444/PS Ime i prezime licenciranog agenta:....

 
 
 
  Stan, PRIJEDOR, 110.400 KM, 69,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2019.,

www.indomio.ba

Na prodaju stanovi u izgradnji u ulici Borisa Kidriča u novom objektu "UNA 6"(blizina Karingtonke).Mirna lokacija u Kokinom gradu,a opet u blizini svih sadržaja.Tu su škola,market,vrtić.Strogi centar je udaljen svega 500 m. Kvadature stanova u prizemlju objekta iznose :....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan do 2400 km/m2 70 m2 (89)
  • stan zadnjih 14 dana 70 m2 (5)
  • stan zadnjih 14 dana do 2400 km/m2 (7)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)