• GoHome Professional
stanovi REPUBLIKA SRPSKA balkon 2.sprat - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi REPUBLIKA SRPSKA balkon 2.sprat - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi REPUBLIKA SRPSKA balkon 2.sprat

  • Za upit "stanovi republika srpska balkon 2.sprat" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 2.422 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 190000 KM
    • do 230000 KM (prosječna cijena)
    • do 280000 KM
    • do 2300 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 689 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, ZVORNIK, 70.400 KM, 64,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem vrlo komforan, funkcionalan i adaptibilan dvosoban stan na odličnoj lokaciji B-blokovi u Zvorniku.Ukupna površina je 64 m2.Stan je na drugom spratu u zgradi sa dva lifta.U njegov sastav ulaze hodnik, veliki dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja ,soba, posebno WC i kupatilo....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 260.000 KM, 130,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2019.,

www.indomio.ba

U užem centru grada , kod Medicinskog fakulteta , prodaje se petosoban stan površine 130m2. Stan je dvoetažni , nalazi se na drugom spratu zgade koja ne posjeduje lift , a u pitanju je nadogradnja iz 2000.godine. Na donjoj etaži se nalazi dnevni boravak , trpezarija , kuhinja , spavaća....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 114.000 KM, 57,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2024.,

www.indomio.ba

Više informacija na 066/345-666 Cijena 2000 po m2 Stan 57 m2 na drugom spratu zgrade , zgrada posjeduje odličan parking.Stan je jugoistočno orijentisan prema dvorištu okruženim zelenilom u mirnom naselju koje se nalazi na 10 minuta od strogog centra grada.Prilikom izgradanje zbog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi republika srpska balkon 2.sprat'
56.000 KM
295.000 KM
186.000 KM
  Stan, ARSLANAGIĆA MOST, 370.510 KM, 120,00 m2 cca 3090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.02.2026.,

www.indomio.ba

TREBINJE, Gradina,jedinstvena lokacija sa prelepim pogledom,retko u ponudi. U ponudi za prodaju imamo izuzetan stan na prvom spratu u privatnoj kući sa 3 stana . Svaki stan je na jednoj etaži tako da su mir i komfor zagarantovani. Stan je trostrano orjjentisan,poseduje 120m2 plus....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 103.000 KM, 43,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2025.,

www.indomio.ba

️ BIJELJINA – PRODAJA Nova cijena: 2400 KM/m² (ukupno 103.200 KM) Centar grada 43m² | Namješten stan 2. sprat Uknjižen | Odmah useljiv ✨ Raspored prostorija: Hodnik Kupatilo sa prozorom Odvojena kuhinja sa prozorom ️ Dnevni boravak sa velikim balkonom ️ Spavaća soba Svijetao i funkcionalan....

 
 
 
  Stan, DOBRINJA, 164.500 KM, 47,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.06.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan površine 47 m². Isti je pozicioniran na drugom spratu u zgradi od pet spratova, bez lifta, gradnja 2003. godine, u ulici Akademika Petra Mandića, Dobrinja I, Istočna Ilidža. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije,....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 57,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem stran u strogom centru Bijeljine, odmah useljiv, na drugom spratu. Stan je takodje jako dobro orijentisan, i sastoji se od hodnika, kupatila, spavace sobe, djecije sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom, ostava i balkon. Tel 065 525 870 .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 70,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem trosobn stan u Bijeljini u blizini doma zdravlja.Stan se nalazi na 2.spratu,lijepog rasporeda hodnik,kupatilo,2.s.sobe,dnevni boravak sa kuhinjom i balkonom.U stanu je pvc stolarija,alu roletne,sigurnosna vrata,visokokvalitetne podne obloge kao i keramika.Dvije vrste grijanja,klima,nov....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 88,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem konforan cetvorosoban stan u centru grada.Stan se nalazi na 2.spratu,veoma lijepog rasporeda a cine ga hodnik,kuhinja,dnevni boravak sa trepezarijom i balkonom,ostava,wc,kupatilo,tri spavace sobe sa balkonom.U stanu je uradjeno etazno grijanje,klima,alu roletne,sigurnosna....

 
 
 
  Stan, TREBINJE, Na upit, 92,00 m2