LUKSUZNA VILA S KUĆICOM BLIZU MORA
internetoglasi.hr
Za upit "stanovi republika srpska lift 4.sprat" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 2.141 KM/m2
Ograniči pretragu
Promjena cijene sa 190.000 KM na 187.000 KM
dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cijena
Kretanje cijena nekretnine:
05.11.2025 - 194.000 KM
26.02.2026 - 190.000 KM
17.04.2026 - 187.000 KM
05.11.2025.,
www.indomio.ba
Na prodaju dvosban stan površine 57.93 m2 u naselju Borik. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo, velika spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak i dvije lođe. Stan je u dobrom stanju, očuvan. Treba naglasti da je su stanu ugrađena vanjska PVC stolarija, kupatilo je renovirano....
15.06.2020.,
asoglas.com
Prodajem stan od 41 m2, na četvrtom spratu u Beogradskoj ulici. Zgrada sa liftom. Stan ima centralno grijanje. Za sve informacije pozovite na 066/474-165. Na sms poruke ne odgovoram. .
15.06.2020.,
asoglas.com
Prodaje se stan 35.5 m2. na četvrtom spratu u ulici 1 Decembar. Stan je novi i odmah useljiv. Sastoji se od; dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, balkona, kupatila i hodnika. Zgrada ima lift, parking, a ispred je igralište za djecu. Stan je namješten tako da se prodaje i prazan....
10.05.2025.,
www.vhs-nekretnine.com
Na prodaju trosoban stan, kvadrature 87m2 koji se nalazi na četvrtom spratu u zgradi sa liftom naPećanima. Mogućnost zamjene za manji stan uz doplatu. .
15.06.2020.,
asoglas.com
Prodajem stan u strogom centru Bijeljine, kod autobuske stanice. Jako lijep raspored, dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja, hodnik, balkon, veliki parking. Stan na 4 spratu, zgrada ima lift. Papiri su uredni. .
15.06.2020.,
asoglas.com
Prodajem nov stan u centru Bijeljine 300metara od zgrade Opstine. Stan je na 4 spratu, zgrada ima lift. Soba+ kuhinja, dvije spavace sobe, kupatilo, hodnik, terasa. .
15.06.2020.,
asoglas.com
prodajem kompletno opremljen jednosoban stan skoro nov,hodnik,kupatilo,d.boravak sa kuhinjom i balkonom,s.soba,ostava ,balkon zatvoren PVC,roletne,komarnici,klima,ugradbeni plakari,ugradbena kuhinja 4 sprat nije zadnji,lift,parking,papiri uredni 065525870 .
15.06.2020.,
asoglas.com
prodajem nov cetversoban stan odlican raspored,odlicna gradnja,parking,gara,cg gradska kotlovnica 3 s.sobe +d.soba sa kuhinjom 35m2,jugo-zapad,pvc sa roletnama pvc,4 sprat od 6,ima lift .
internetoglasi.hr