• GoHome Professional
stanovi federacija bosne i hercegovine 80 m2 što s - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi federacija bosne i hercegovine 80 m2 što s - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi federacija bosne i hercegovine 80 m2 što skuplje

  • Za upit "stanovi federacija bosne i hercegovine 80 m2 što skuplje" pronađeno 137 nekretnina - prosječna cijena 5.435 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 440000 KM
    • do 560000 KM (prosječna cijena)
    • do 670000 KM
    • do 5600 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • parket
    • grijanje na plin
    • moderan
    • dvorište
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, 872.200 KM, 81,00 m2 cca 10770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju četverosoban stan u Sarajevu, općina Stari Grad u ulici Logavina. Stan je površine 81 m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade. Po strukturi je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dječije sobe sa izlazom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 860.000 KM, 86,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 813.400 KM, 87,00 m2 cca 9350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju stan u novogradnji u Sarajevu, općina Centar, naselje Šip u ulici Branilaca Šipa. Stan je površine 87m2 i nalazi se na II spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Po strukturi stan je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i izlazom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi federacija bosne i hercegovine 80 m2 što skuplje'
780.000 KM
730.000 KM
620.000 KM
  Stan, HADŽIĆI, 800.000 KM, 80,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem Vikendicu u Tarčinu. Vikendica ima 80 m², a parcela na kojoj se nalazi 2779 m². Objekat i dvorište su luksuzno uređeni, te mogu poslužiti kao mjesto za stanovanje. Dostupni su svi mogući priključci. Ispred vikendice je šadrvan. U vikendici je luksuzni namještaj koji je....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 784.000 KM, 80,00 m2 cca 9800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Centar, naselje Skenderija, u ulici Hamze Hume. Stan je površine 80 m2 i nalazi se na I spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, velike spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 784.000 KM, 82,00 m2 cca 9560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Nova Otoka u ulici Generala Mehmeda Alagića. Stan je površine 82 m2 i nalazi se na VIII spratu stambene zgrade sa dva lifta. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trezarijom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 782.040 KM, 84,00 m2 cca 9310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 84 m2 i nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom, koji je ujedno i zadnji sprat. Po strukturi je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom i izlazom na balkon, dvije ostave, tri spavaće sobe i kupatila. Vanjska i unutrašnja....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 762.440 KM, 85,00 m2 cca 8970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 85,5m2 + 2 lođe i nalazi se na I spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Po strukturi stan je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije sa izlazom na zatvorenu lođu, degažmana, dvije spavaće sobe (jedna spavaća soba je sa izlazom na drugu....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 695.800 KM, 84,00 m2 cca 8280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Velešići u ulici Muhameda Ef. Pandže. Stan je površine 84 m2 i nalazi se na III spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarije....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 695.800 KM, 84,00 m2 cca 8280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 84 m2 i nalazi se na III spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarije sa izlazom na ustakljen balkon, degažmana, dvije spavaće sobe, kupatila i toaleta. Vanjska stolarija je ALU, unutrašnja....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 691.880 KM, 74,00 m2 cca 9350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 74m2 i nalazi se na II spratu u stambenoj zgradi sa ukupno III sprata. Po strukturi stan je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, ostave, spavaće sobe, dječije sobe, kupatila i wc-a. Vanjska stolarija je PVC sa vanjskim žaluzinama.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 646.800 KM, 76,00 m2 cca 8510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 74,20 m2 i nalazi se na I spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na balkon, dvije spavaće sobe i dva kupatila. Vanjska stolarija je PVC, unutrašnja stolarija je drvena.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 644.840 KM, 76,00 m2 cca 8490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 76 m2 po ZK izvatku + dva balkona koja su pretvorena u stambeni dio. Nalazi se na I spratu stambene zgrade. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, trpezarije sa balkonom koji je pretvoren u stambeni dio, kuhinje, dvije spavaće sobe od koji....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 637.000 KM, 77,00 m2 cca 8270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Centar, naselje Ciglane u ulici Dajanli Ibrahim-bega. Stan je površine 77,5 m2 + balkon i nalazi se na I spratu stambene zgrade sa donje strane i -1 sa gornje strane. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 617.400 KM, 76,00 m2 cca 8120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

ˇ"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Centar, naselje Koševo u ulici Patriotske lige. Stan je površine 76 m2 i nalazi se na IX spratu stambene zgrade sa dva lifta. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 600.000 KM, 81,00 m2 cca 7410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 599.000 KM, 83,00 m2 cca 7220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.12.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 599.000 KM, 86,00 m2 cca 6970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.02.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 588.000 KM, 86,00 m2 cca 6840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Jedna stan se nalazi u prizemlju a drugi je na I spratu manje stambene zgrade. Stan na prizemlju je površine 30,6 m2 dok je stan na I spratu upisane površine 56m2 a stvarne kvadrature 75 m2. Stan na prizemlju sastoji se iz hodnike, kuhinje, trpezarije, kupatila i dnevnog boravka.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 578.200 KM, 75,00 m2 cca 7710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Centar, naselje Koševsko brdo u ulici Jukićeva. Stan je površine 75 m2 po ZK izvatku a stvarnih 85 m2 i nalazi se na VIII spratu stambene zgrade sa liftom koji je ujedno i zadnji sprat. Po strukturi je trosoban. Sastoji....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 578.000 KM, 85,00 m2 cca 6800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.07.2025.,

www.indomio.ba

Stambeni objekat u izgradnju, smješten u Sarajevu, naselje Breka, nudi visokokvalitetne stanove idealne za moderni život. Objekat se odlikuje etažnom visinom od 300 cm, što daje osjećaj prostranosti i udobnosti. Dostupni stanovi: U objektu se nalazi ukupno 20 stanova, većina dvostrano....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 565.460 KM, 78,00 m2 cca 7250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 78 m2 i nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na balkon (koji je iz portala), dvije spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na drugi balkon (takodjer ustakljen....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Marijin Dvor, 558.000 KM, 81,00 m2 cca 6890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 557.998 KM, 76,00 m2 cca 7340 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

“MY SPACE” Agencija za nekretnine oglašava prodaju četverosobnog stana u okviru stambenog objekta Ilidža Residence, opština Ilidža, naselje Otes, u ulici Spomenik. Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku B7 površine 76,04 m2 i dostupan je na 4 i 5 spratu stambene zgrade. Po strukturi....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 620.000 KM na 550.000 KM dana 18.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Centar, 550.000 KM, 81,00 m2 cca 6790 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.10.2025 - 680.000 KM
24.10.2025 - 620.000 KM
18.02.2026 - 550.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.10.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 548.800 KM, 78,00 m2 cca 7040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 78 m2 i nalazi se na V spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je trosoban. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, degažmana iz kog se ide u dvije spavaće sobe, kupatila i tri balkona. Vanjska stolarija je PVC i drvena. Unutrašnjaa....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 548.800 KM, 78,00 m2 cca 7040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 78,24m2 i nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom, a koja ima ukupno VI spratova. Po strukturi stan je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne velike spavaće sobe, dvije manje spavaće sobe, balkona i kupatila.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ciglane, 525.000 KM, 75,00 m2 cca 7000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.03.2025.,

www.area.ba

Prodaje se adaptiran trosoban stan na Ciglanama ukupne površine 75m2. Sastoji se od: prostranog dnevnog boravka sa prelijepim pogledom, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika, predsoblja, garderobera i kupatila. Dvostrana orijentacija stana istok-zapad, što ovaj stan....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 524.806 KM, 75,00 m2 cca 7000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.03.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se adaptiran trosoban stan na Ciglanama ukupne površine 75m2. Sastoji se od: prostranog dnevnog boravka sa prelijepim pogledom, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika, predsoblja, garderobera i kupatila.Dvostrana orijentacija stana istok-zapad, što ovaj stan čini....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 520.000 KM, 83,00 m2 cca 6270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.08.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 520.000 KM, 85,00 m2 cca 6120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 505.680 KM, 77,00 m2 cca 6570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 76,71 m2 i nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom a koja ima ukupno VI spratova. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, toaleta, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje, degažmana, dvije spavaće sobe i kupatila. Stan je u novogradnji BH BAU.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 500.000 KM, 75,00 m2 cca 6670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 490.000 KM, 78,00 m2 cca 6280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan na dvije etaže u Sarajevu, općina Novo Sarajevo u ulici Fra Matije Divkovića. Stan je površine 78 m2 + balkon i nalazi se na I spratu stambene zgrade. Sastoji se iz dvije etaže, dva zasebna stana površine 39 m2 koji su spojeni u jedan. I....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 490.000 KM, 83,00 m2 cca 5900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 488.378 KM, 79,00 m2 cca 6180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se prostran trosoban stan ukupne površine 78,80 m2, u novoizgrađenom stambeno-poslovnom objektu na Otoci. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom, dvije spavaće sobe, dva kupatila i dva balkona. Stan je izuzetno svijetao, sa dosta prirodnog svjetla a orijentacija....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 488.040 KM, 80,00 m2 cca 6100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 80 m2 a stvarne kvadrature je 90 m2 i nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade, koja je ujedno i austo-ugarska gradnja. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, dvije spavaće sobe i kupatila. Stan je djelimično renoviran prije....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 485.100 KM, 78,00 m2 cca 6220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Alipašino polje u ulici Trg solidarnosti. Stan je površine 78,8 m2 i nalazi se na XV spratu stambene zgrade (nije zadnji sprat) sa dva lifta. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 480.200 KM, 77,00 m2 cca 6240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 77 m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta, (ukupno 3 sprata). Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje sa trpezarijom, ostave, dvije spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na balkon, kupatila i odvojenog....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 480.000 KM, 85,00 m2 cca 5650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.04.2024.,

www.indomio.ba

Na ekskluzivnoj adresi u srcu Sarajeva, predstavljamo vam savršeno renoviran četverosoban stan koji se nalazi na prestižnoj Logavinoj ulici, na adresi Karpuzova 27A. Ovaj elegantan stan sjedinjuje suptilnu modernost i prefinjeni dizajn kako bi vam pružio ne samo dom, već i jedno životno....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 459.830 KM, 79,00 m2 cca 5820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.04.2025.,

www.indomio.ba

Tražili ste - imamo. Pravi porodični stan usred Ciglana. Na srednjem nivou ovog sarajevskog naselja u samom centru grada, u ulici Avde Hume, prodajemo trosoban stan od 79 kvadrata s balkonom od sedam kvadrata i dvije ostave (po dodatnih devet kvadrata). Caka je u sljedećem: iz Avde....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 459.830 KM, 76,00 m2 cca 6050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.10.2024.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje stan u starom gradu. Stan se nalazi pored zgrade Viječnice u stambenom objektu iz austougarskog perioda. Stan je na drugom spratu i po strukturi je trosoban ukupne stvarne površine 80 m2, dok se u dokumentaciji vodi kao 73 m2. Stan ima visoke stropove, velike....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 137)

<< <1 2 3 4> >>