• GoHome Professional
stanovi republika srpska što jeftinije 60 m2 do 25 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • stanovi republika srpska što jeftinije 60 m2 do 25 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska što jeftinije 60 m2 do 250000 KM

  • Za upit "stanovi republika srpska što jeftinije 60 m2 do 250000 km" pronađeno 51 nekretnina - prosječna cijena 2.819 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 230000 KM (malo jeftiniji)
    • 260000 KM (malo skuplji)
    • do 2600 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 690 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BANJA LUKA, Starčevica, 249.480 KM, 62,00 m2 cca 4020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.12.2025.,

www.indomio.ba

Banja Luka, Ulica Srpskih ustanika, Starčevica. Prodaje se trosoban stan, u izgradnji, površine 62,37 m2. Stan se nalazi na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade. STRUKTURA: dnevni boravak sa kuhinjom i sa izlazom na lođu, spavaća soba, dječija soba, hodnik i kupatilo. GRIJANJE: zgrada....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 250.250 KM, 65,00 m2 cca 3850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2025.,

www.indomio.ba

Novi stambeno-poslovni objekat na lijevoj obali Vrbasa vam pruža savršen spoj urbanog i prirodnog okruženja. Svaki stan je dizajniran tako da pruža savršenu ravnotežu između luksuza i funkcionalnosti. Lokacija: naselje Borik – u blizini Rebrovačkog mosta Kvadratura: 65,00 m2 sa 2....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Bulevar, 251.114 KM, 55,00 m2 cca 4570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan u izgradnji 54.59 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, dvije spavaće sobe i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Ovaj tip stana dostupan je na prvo, drugom, trećem i četvrtom spratu. Stambeni objekat će....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 254.979 KM, 62,00 m2 cca 4110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.06.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji trosoban stan u izgradnji 62.19 m² u naselju Borik. Strukturu ovog stana čini manji hodnik, kupatilo, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, dvije spavaće sobe i lođa. Ovaj stan je tip stana je slobodna na tipskim etažama (I-V sprat). Budući objekat u kojem je smješten....

 
 
 
  Stan, DOBRINJA, 255.000 KM, 62,00 m2 cca 4110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvostrano orijentisan, dvosoban stan površine 62 m², smješten na 3. spratu stambene zgrade s liftom, izgrađene 2012. godine, u ulici Trg ilidžanske brigade, Dobrinja IV, Istočna Ilidža. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa izlazom na dvostrano....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 259.530 KM, 63,00 m2 cca 4120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.07.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan u izgradnji 63.30 m² u naselju Borik. Strukturu ovog stana čini manji hodnik, kupatilo, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, dvije spavaće sobe i lođa. Ovaj stan je tip stana je slobodna na tipskim etažama (I-V sprat). Budući objekat u kojem je smješten stan....

 
 
 
  Stan, PALE, 260.000 KM, 65,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Vikendica u blizini Pala, sa dva pomoćna objekta.Vlasništvo 1/1, 3200 kvadrata okućnice, namještena, prilaz direktno sa asfaltnog puta. Plac cijelom dužinom izlazi na asfaltni put. Lokacija pogodna za razne privredne djelatnosti (poljoprivreda, industrija). Telefon: 065910679 Nekretnina....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 267.120 KM, 63,00 m2 cca 4240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.06.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan trosoban stan u izgradnji u površini 63.60 m², naselje Borik. Strukturu stana čine manji hodnik, kupatilo, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe i terasa Ovaj tip stana je smješten na tipskim etažama (od prvog do šestom sprata). Budući stambeni....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 269.165 KM, 65,00 m2 cca 4140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.07.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan u izgradnji 65.65 m² u naselju Borik. Strukturu ovog stana čini manji hodnik, kupatilo, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, dvije spavaće sobe i lođa. Ovaj stan je tip stana je slobodna na tipskim etažama (I-V sprat). Budući objekat u kojem je smješten stan....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-51 (od ukupno 51)

<< <1 2> >>