• GoHome Professional
stanovi republika srpska što manje do 1900 km/m2 5 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska što manje do 1900 km/m2 5 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska što manje do 1900 km/m2 50 m2

  • Za upit "stanovi republika srpska što manje do 1900 km/m2 50 m2" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 1.409 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 1800 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 1900 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 120000 KM
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 3.sprat
    • lift
    • namješten
    • 1.sprat
    • parking
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BIJELJINA, 52.900 KM, 46,00 m2 cca 1150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem odmah useljiv dvosoban stan (jedna spavaca soba, dnevna soba, kuhinja, kupatilo, hodnik i balkon) u ulici Filipa Visnjica, u centru Bijeljine.Stan ima prikljucak za kablovsku TV, uvedeno je etazno grijanje i postavljene su roletne.juzna strana .

 
 
 
  Stan, KOTOR VAROŠ, 89.817 KM, 49,00 m2 cca 1830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.11.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 87.000 KM, 50,00 m2 cca 1740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Bijeljina, prodajem trosoban stan , 50m2, ulica Filipa Višnjića 137, drugi sprat, cijena 87000,00KM, tel +38765 255 144 .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi republika srpska što manje do 1900 km/m2 50 m2'
110.000 KM
90.000 KM
97.200 KM
  Stan, BIJELJINA, 55.000 KM, 50,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.03.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan od 50 m² u Janji (Bijeljina), smješten na prvom spratu. Stan se sastoji od dnevnog boravka, sobe, kuhinje, kupatila i terase. Cijena je 55.000 KM Kontakt :065/259-797. .

 
 
 
  Stan, PALE, 85.000 KM, 50,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja vikend objekat na parceli od 792 kvadrata uplanjenja i upisana kuća u osnovi 26 m² plus pomoćni objekat 14m². Lokalitet Trebević, na 4 kilometra od Brusa. Lokalni vodovod, struja, i septička jama. Dva pristupna....

 
 
 
  Stan, DOBOJ, 50.000 KM, 50,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Stan, PALE, 50.000 KM, 50,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dva vikend objekta 1km od centra grada Pale. Na placu od 750m2 dva objekta u osnovi 7x6, kompletna infrastruktura, voda, struja, internet. Na prizemlju se nalaze kupatila, ulazni hodnik, dnevna soba , na prvom....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 52.000 KM, 50,00 m2 cca 1040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Vikendica je renovirana, Ima prateci objekat manji nize vikendice, dve sobe posjeduje manje u podkrovlju ima balkon i jedan dulum zemlje. Za vise informacija javite se na broj viber 065254599 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 64.800 KM, 52,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

NAPOMENA: Agencija obavlja sve poslove vezano za papirologiju, prevod nekretnine ( grunt, katastar i notar). Kupac nema troškova prema našoj agenciji. Na prodaju stan površine 54 m2 na trećem spratu. Stan je dvosoban, a prostorije su; dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, hodnik,....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 62.400 KM, 52,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

strogi centar,manji trosoban stan 52m2 065525870 .

 
 
 
  Stan, KRČEVINE, 62.000 KM, 53,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

BRVNARA,DNEVNA SOBA,KUHINJA,KUPATILO,DVIJE SOBE U POTKROVLJU,PODRUM,DVIJE TERASE.NALAZI SE NA NIŠIĆKOJ VISORAVNI NA NAD.VISINI 1050 M.POSADEN VOČNJAK I BASTA.IDEALNO ZA ODMOR. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Podrum .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 11)